Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

pracuję w szkole ,więc mam zasłużone wakacje- czego nasza wiara mi zazdrości ;-)prawdaa ? ja mam rodzinę w Pszczynie ,mój syn jeździ tam z dziadkiem na rowerach,raz dwa przez Kobiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Ja pracuję w okolicach Pszczyny:) Ostatnio spacerowaliśmy po parku i trafiliśmy na sesję pary młodej i mi porwali najmłodszego do zdjęć. A miał włoski postawione na żelu,bo inaczej nie wyjdzie z domu,musi się podobać jak to mówi.. A bardzo lubię jeździć na rowerze do Pszczyny najczęsciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Ja pracuję w okolicach Pszczyny:) Ostatnio spacerowaliśmy po parku i trafiliśmy na sesję pary młodej i mi porwali najmłodszego do zdjęć. A miał włoski postawione na żelu,bo inaczej nie wyjdzie z domu,musi się podobać jak to mówi.. A bardzo lubię jeździć na rowerze do Pszczyny najczęsciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
A jesteś nauczycielką ? Czego uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Ja mam także od 2 miesięcy wolne i wcale nie jest to takie fajne..Chętnie bym poszedł już do pracy, ale jeszcze ok miesiąca posiedzę w domku. Mój synek idzie do 1 klasy,najbardziej cieszy się z tej Tyty którą dostanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem magistrem edukacji wczesnoszkolnej.A Pszczynę kocham,tam się urodziłam i mam do niej ogromny sentyment.Zbyt długiego urlopu nie znoszę-wszyscy biegną do swoich obowiązków a ja siedzę,dobrze,że ktoś wymyślił net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
z Zamiłowania do dzieci? Zawsze mi mówili,że mam iść pracować z dziećmi. Zawsze się zajmowałem od kogoś. Jak byłem nastolatkiem nie grywałem w piłkę z kolegami, tylko bawiłem się z czyimiś dzieciaczkami:) No i tak się skończyło,że mam 4 swoich. Uwielbiam z nimi spędzać czas.gry,zabawy, wygłupy,nauka..gotowanie,pieczenie ciasteczek:) Tylko muszę też zacząć przebywać w towarzystwie dorosłych bo zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Życzę Miłego Dnia. Uciekam trzeba zrobić obiadek i iść na zakupy szkolne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chciałam być albo lekarzem albo nauczycielem też szykuję obiad ,w międzyczasie czytam i odpisuję ,klawiatura ledwo zniesie mąki i przyprawy ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa -dla zdrowia psychicznego dorosły musi przebywać z innymi dorosłymi,w relacjach innych niż zawodowe też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algana10
1-2-3-ktoś mieszkasz w krakowie? powiedź coś o sobie więcej lub napisz swojego meila jak możesz. A jak żona i dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam starszemu dzeicku sałatkę z zupek chińskich ,bo gdzieś na działkę na imprezę jedzie qrcze dopiero my szykowaliśmy się do wyjazdu na działkę,a to już 2 tyg przeczytałam na pewnym forum uczuciowym ciekawą anegdotę-fakt autentyczny- forumowi z jednego miasta umówili sie na spotkanie w kawiarni,jeden narzekał ,że ma zazdrosną żonę i go nie puści na bank, reszta nad tym ubolewała,zebrali się w knajpce,w pewnym momencie wchodzi facet z wiadrem na śmieci i mówi -musiałem was zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gościa w postaci mojej młodszej( buuuu) siostry,wychodźcie ze swoich kryjówek ,jak wrócę mam mieć co czytać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diCenturion
Jestem ojcem dochodzącym ,widuję dzieci w weekendy co drugi.Też wtedy jestem samotnym rodzicem bo nie mam partnerki,która pomogła by mi przy nich.Poczytałem wasz temat ,dużo samotnych ludzi koło 40 jest.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Witam Wszystkich - po dwóch dniach ciężkiej pracy jadę na działkę sadzić rośliny. Moja mama mówi, ze dziś księżyc pozwala. Bo w sobotę już nie. A dostałam dużo roslin do wsadzenia . Właśnie walczyłam słownie z synem żeby ze mną pojechał-ostatecznie:" zgoooooda, dooooobra, poojadę!!!!! A mamy fajne pole : ok 1ha, blisko las, woda, domek. Tyle , ze młodzież nie lubi roślinek sadzić - obiadek juz gotowy i zabieramy psa i zmykamy bo ekstra pogoda. Tak szczerze to własnie w takich momentach brak mi tego bliskiego człowieka. )Miałam fajnego kolegę, który mi tam dużo pomógł - ale widzę,że znudziło się to jemu. Też miałam być nauczycielką ale na szczęście nie zostałam. Uczyć miałam w technikum budowlanym a potem w liceum mat-fiz. Pierwszy raz nie mam młodzieży szkolnej - dziwnie - troche mi brakuje tego zamieszania. Pozdr-jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego piszesz- na szczęście nie zostałam? ja kocham swoją pracę,nie wyobrażam sobie innej Dudzia ja nie mam takich zdolności jak w tym powiedzonku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dudzia jak miło że się wreszcie pojawiłaś :-) Park w Pszczynie jest fantastyczny. A tego wolnego co niektórym troszkę zazdroszczę, ale ja pewnie po dwóch dniach chodziłabym po ścianach :-) Choć po dzisiejszym dniu w pracy przydałby się taki luz psychiczny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ładnie forum kwitnie Dudzia ma zdolności dratewki :D i chyba każda kobieta ma tylko im się niechce :P tak jak mi mam lenia coś dziś nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Max a już miałam pisać że Ty też się gdzieś zaszyłeś :-) Taki dzisiaj dzień jakiś nijaki. Mi to może by się chciało np. pójść na jakiś spacer, ale samej to jakoś nie bardzo :-( Och życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama to chodź ze mną ,ja też poszłbym a samej głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee bardzo chętnie :-) I tak w ogóle przeszło mi przez myśl, że właściwie to mogłybyśmy się spotkać na jakieś małej czarnej bo my chyba aż tak daleko siebie to nie mieszkamy. No chyba że coś pomieszałam ( bo mam dobrą pamięć ale krótką ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tylko masz ochotę to trzeba jakoś to zorganizować,ja od czasu odejścia nie dysponuję samochodem ,ale może Karmelka będzie chciała się spotkać,zresztą z Tychów jest dobra komunikacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, Pszczyna jest piękna:) Jednak ja wolę Wisłę, Ustroń i tym podobne,ale niestety wiążą się one ze wspomnieniami więc nie wiem czy jeszcze kiedyś tam pojadę. A ja mam dwa zawody:) Też pracowałam w szkole,ale krótko jako wychowawca świetlicy. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline ja bardzo lubię Wisłę,byłam tam jako mała dziewczynka na wczasach,teraz czesto biorę dzieci,wynalazłam w parku taką kanajpkę dzie pysznie dają jeść,ehhh muszę kupić sobie autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee trzeba coś wykombinować. Ja bardzo chciałabym Was poznać, oczywiście wszystkich ale może szybciej się uda tych którzy gdzieś tam w pobliżu mieszkają :-) Jak SM wróci z urlopu to może coś się uda wyczarować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak Dudzia, Max i Ci wszyscy nasi mili z dalszych stron usłyszą to się wreszcie odezwą bo coś się pochowali. A jakby tak głośno zawołać : Duuuuudzia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maxiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Alebazi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1-2-3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eweline48!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Karmel.a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Samodzielna Mamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie kogoś ominęłam :-( Pomóż mee zobaczymy czy płucka nasze zdrowe są ;-) A z tą kawką to ja bardzo poważnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY LUDKI ZBIÓRKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×