Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Mee, pamietasz co niedawno pisała Ci Dudzia?????? Jak juz zapomniałaś, to sobie wróć, te kilka tron i odśwież pamięć, a i nóżki przestaną dygotać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Moi synowie wracają jutro do domku 11 i 7 letni:) tak się stęskniłem. Miałem okazję wyrwać się z domu, a tego nie zrobiłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego tego nie zrobiłeś? Jesteś domatorem? Nie bawią Cię wyjścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
nie mam tutaj znajomych, mam jedynie tych z którymi tylko łączą sprawy zawodowe. Pojawiłem się na czacie,miło się rozmawiało..zaplanowaliśmy wyjście na kawę,ale okazało się,że to kobietą lekkich obyczajów..A mnie nie chodzi o te sprawy..więc sobie odpuściłem.Porobiłem sobie w domku porządki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zapraszamy do Tychów ;-) Ktosiu czy to prawda ,że skomplementowałeś zdjęcia ze zlotu ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
zawsze mam czysto:) uwielbiam mieć porządek..ale pomyłem sobie okna..w szafach z ciuchami porządek..pełno się ma ciuchów i tylko leżą. garaż posprzątałem. Chciałem posprzątać strych,zająć się rzeczami żony,ale córka nie pozwoliła, mam tego nie ruszać i tyle...puściłem muzyczkę i z miotełką latałem:) ale mam naprawdę ochotę wyjść gdzieś, zapomnieć o domu, pracy..ale sam nie wiem czy mam odwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego to nikt za Ciebie nie załatwi,musisz sam chcieć a na jakim osiedlu mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
mąkołowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
A Ty też jesteś z Tych? czy z okolic? no 5 minutek samochodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
a Ty z jakiego osiedla jesteś? Ja już widzę reakcję córki, jak powiem,że rozmawiam z kobietami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nie ma ;-) ,ja sie obcych boję ,nie daję żadnych info póki się do kogoś nie przekonam ;-) ,serio,tak mam -nie ufam szybko a córka hmm ,o moje też sie bałam a spokojnie znoszą jak z kimś rozmawiam przez komunikatory na necie czy telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D widzę ze juz sąsiedzi prawie ten swiat jednak mały jest Mee a gdzie karinke podziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Ok przepraszam, nie poważne pytanie.. Moja córa tak bardzo prosi bym kogoś poznał,bo mówi,że starzeje się, i zmierzły się robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmela w Obi,klej do tapet kupuje. Nie przepraszaj-na przykładzie Karmelki ,która tu poznałam ,a która jest moją najlepszą przyjaciólką powiem Ci ,ze długo nie miała na mnie namiarów ,bo ja obcym nic nie rozdaję,taka jestem staroświecka haha ;-) A Twoja córka Robert ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Moja córka ma 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Mając 18 lat urodził mi się synek pierwszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tego plus ,bo teraz jest jeszcze człowiek młody a nie musi już babrać się w pieluchach moja znajoma rodziła pierwsze w wieku 37 to teraz ma zajob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Planowaliśmy z żoną 5:) a mam 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam pieluchy nie straszne jak by była córka przewijałbym z usmiechem na ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz jakąś fajną młoda laskę poznać i bęzdie piątka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
o nie nie nie:) już nie chcę dzieci..nawet szczerze powiem,nie pamiętam jak to się robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie się rozmawia ,ale trzeba się ruszyć ,dzieci pić wołają a wszystkie soki wyszły,idę do sklepu bo mi zamkną niestety nie poślę dzieci -nie zapłacą moją kartą na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×