Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość reńkaa
ja to w ogóle mam krótkie- a zawsze chciałam mieć kucyka:) nawet ostatnio mi przyszło do głowy żeby przedłużyć:D dobranoc idacym spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Mnie nie wzywacie:( więc siedzę cicho:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Robercie - moje dzieci też chciałyby żeby ktoś pojawił się w moim zyciu - powiedziały to wprost-tyle, ze nie jest to dla mnie łatwe. Ty już długo jesteś sam. Ja czuję , ze jeszcze trochę czasu potrzebuję. Wcale sie nie dziwię ,ze chcesz z kims być-na weekend, do kina, na piwko, winko- super byłoby. A nie masz żadnej bliskiej koleżanki ?, zktórą można pogadać?- przez cały czas mam kolegę , z którym mogę pogadać. Chociaż on ma poważne problemy w pracy ostatni i się zasklepił. Zbuntował sie na moje gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Dzień dobry Wszystkim-u nas pada i ciemno i smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.U nas wisi chmura,jakoś złowieszczo ,ale jak to mówią z dużej cmury -mały deszcz. Roberth38 ja wołałam Ludki- nie jesteś Ludkiem ? Jesteś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) również deszczowo bo za oknem gra muzyka kap kap kapu kap pozostaje spacer po lesie w towarzystwie kaloszy hi hi hi Mee to my jesteśmy ludki :D ale chyba nie krasnoludki :) pogodnego wobec tego na twarzy z :) dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM ja często podpisuję się Wasz Ludź ;-),pamiętam wiersz o dwojgu ludzieńkach co kochali się w sobie ,bodajże Leśmiana miłego dopołudnia Wam ,ja idę na konferencję ,a to będzie trwało,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Witam:) zażartowałem sobie, wczoraj pół dnia w sklepie spędziłem, dzieciaki wybierały przybory, jeszcze pojechaliśmy do katowic, do silesi na zakupy nowych ciuchów. Wszyscy szczęśliwi tylko nie mój portfel,, Życzę udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Od razu się bronię, Roberth wołałam tylko w późniejszym wpisie. A portfel wypchaj rachunkami będzie pełny może da się oszukać? Ja tak mam i zawsze mi się wydaje że mam tyle kasy bo taki gruby :-) Ale spokojnie na tą kawę jak się kochani umówimy wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ,ledwo żyję,chyba potrzebuję łyka dobrej kawy,jak Wasz dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mee dzień jak dzień żadnych sensacji i tych paparazzi też nie było :-( ale od września się zacznie znowu dróżkę wydeptam sobie do szkoły :-( i z znikąd żadnego wsparcia ( czytaj męskiego ramienia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wydeptam ścieżkę ,dzieci przeciwne są kupowaniu samochodu,mówią ,że teraz jak mieszkamy w bloku w mieście a nie na obrzeżach jak poprzednie 16 lat -to wszędzie dotrą.W sumie odpada mi tankowanie i utrzymanie autka,ale ja tęsknię za kierownicą... Karmelek kiedyś obiecała ,ze mi da poprowadzić ,żeby zaspokoić pypcia. Wypiłąm kawę i odżyłam,naprawdę zmeczona byłam ,ilość informacji przytłacza.Wiem już ,ze mam ferie od 11 lutego hehe,byle do ferii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mee tylko że ja tą ścieżkę wydeptam bo mój synuś aniołkiem nie jest. Dyskutuje za trzech a pytań ma ze 100 na minutę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam Kama nie takie dzieci widziałam i słyszałam ,wierz mi pewnie jest w normie ;-) najwyżej z tych częstych spotkań zaprzyjaźnisz sie z jego panią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z pewnością się zaprzyjaźnię :-) teraz będzie Pan ale żonaty ( ble )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kochana to przyda się wczorajsze hasło DO FRYZJERA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty ja nieśmiała jestem szczególnie przy mężczyznach. Musiałabym się znieczulać to znaczy jakieś piwo powąchać przed wyjściem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie cukierki adwokatowe Solidarność albo batonik adwokatowy Pawełek i pana wychowawce też poczęstuj rety zaraz mi ktoś zarzuci ,że Cię nakłaniam do uwodzenia żonatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz może się zbulwersują i wyjdą te nasze Ludki ze swoich norek, bo znowu coś się schowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem napiszą -ale fajnie sobie gadałyście... ale nie chcą z nami pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a potem płacz że ich nikt nie wołał może znowu trzeba zawołać a może tylko my dwa takie biedne robaczki zostałyśmy same ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierotki marysie powiadasz? hmm to teraz z bolącym sercem (bo żeby Ci ząl nie było) musze się przyznać ,że zaraz do mnie przyjdzie Karmelka i muszę stawiać czajnik na gaz buziaki,I'll be back

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Witam.Jak minął wam dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Witajcie ponownie- cały dzień pada, rano w deszczu wymienialiśmy żarówki w aucie-światła postojowe, potem zlokalizowałam dłużnika, potem popracowałam, potem byłam w terenie, potem z dziećmi porozmawiałam o nic nie wnoszących kłótniach i zaplanowałam na jutro sprzątanie pom. gosp. z ich pomocą;) w tzw międzyczasie - obiad. No i zakupy. A teraz jeszcze muszę popracować-w oddali w tvn ScoobyDoo-miałam boksera Skubiego:),po drugiej stronie ucha Trójeczka gra. CIągle pada:( :( W sumie nostalgia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×