Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

noo Grzeczne Ludki a ja nie wyszłam z wprawy przez 2 miesiące temat wieczoru jak na razie brzmi-" dobra kawa w dobrym towarzystwie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak co to na kawę , może być z ciastkiem :) my wróciłyśmy po długim spacerze moje słonko ratowało meduzy, które morze wyrzuciło na brzeg szłam , szłam i myślałam że to się nie skończy dobrze że wieczory nadchodzą szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że szybciej wieczór bo szybciej dzieci chodzą spać mój był zaproszony przez córkę Karmelki i wrócił godzinę temu,niemal po ciemku,tak dobrze się bawili,no ale ciocia Karmela nakarmiła go dobrymi lodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba się żadnego dłuższego dialogu z Wami nie doczekam :-( Ale najważniejsze, że część z Was jest cała i zdrowa :-) Co zresztą nie wiadomo. Roberth też nam się gdzieś stracił :-( Gdzie te chłopy gdzie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina jak my Ci piwo damy to będziesz w Teleexpresie,że wstawiona matka dziecko pilnowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Teleexpresie , Uwadze i Wiadomościach:D Ale forum będzie sławne:D Po przecież się pochwalę kto mi to piwo dał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci już dolewam ,a jutro z rana do fryzjera lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i o wszystkie będziemy na tapecie :-) Tylko żeby Ci się język nie plątał :-) bo nie zrozumią z jakiego forum jesteś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to kochana eweline musiałaby całą noc pić żeby to takie wiarygodne było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym była po jednym piwie wiarygodna ;-) Główka moja taka słaba jest że hej! Mi to wystarczy że powącham jakieś procenty i już mi wesoło i dziubek się cieszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt- a my zaraz pójdziemy spać,musiałby ktoś przejąć pałeczkę w dolewaniu Ewelinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jednym piwie na pewno wiarygodne nie będę:P No chyba,ze po tak długiej abstynencji mogę sie zaskoczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - mówisz mają? hmm to ja już idę do fryzjera,nie czekam na ranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM to tak jak ja - z prostowaniem i niech są fotoreporterzy już dziś póki mi się znowu nie pokrecą włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to fajnie macie. Ja mam naturalnie proste włosy, same się prostują :-) żaden skręt ich nie złamie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znikam ,bo jutro mam konferencję w szkole,koniec laby dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Na szczęście bo przeraziła mnie młodzież : zachowanie na przerwach, na lekcjach.. Jak znam siebie: zadręczyłabym ich albo oni mnie. To przez ta idiotyczną zasadniczość moją. Czasem to dobrze ale czasem żyć nie daje. Tak po dwóch piwkach trochę mija ale niestety tylko trochę. Ale tylko trochę - możemy z Ewelina podać sobie ręce. Tyle co nabałaganiłam sobie przez to- masakra. I za każdym razem mówię , że już tak nie będzie Ale krótko to pamiętam. A piwko Ewelinie mogę nalewać-jeszcze ok. dwie godzinki pracy mnie czekają-certyfiakt energet. robię i na jutro muszę skończyć. Moja młodzież sobie wyszła i cichutko nikt się nie kłóci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×