Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość reńkaa
Witajcie- chętnie dołączę do Was. Mam niekiedy do pogadania i nie ma do kogo buzi otworzyć. Jestem wdową od trzech lat, mam dwoje "dużych"dzieci - 19 i 20 lat. Mam nadzieje , ze się "wpasuję" :) A te soboty i niedziele to masakra niekiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam najechał :) Alebazi ;) postawił do pionu :P muszę bronic tych paru normalnych facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ reńkaa dobrze trafiłaś ale uważaj sa tu zazdrośnice :D :D zartowałem no co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drogio Maxxiu, mnie nie trzeba stawiać do pionu, Ty raczej poczytaj ze zrozumieniem, co napisałam. A bronić, to możesz, ale tylko tych porzadnych, a ja do tych, to akurat nic nie mam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi i Maxx dajcie sobie już cmoczka i po sprawie :-) Maxiu wyślij jakąś ładną muzę i będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napracowałam się przez weekend, a praca bardzo twórcza - oczyszczanie ścian przedpokoju ze starej farby i tapet - zauważyłam, że rozwija mnie myślowo, bo owo zdzieranie odbywa się się machinalnie, a myśli mogą pracować różnotematycznie. Źle, bo nie podeszłam do tematu przygotowana w odpowiednie narzędzia i wiedzę, więc dopiero jak zadzwonił znajomy i rozpytawszy mnie co też porabiam i zdziwiwszy się, jakim sposobem, nazwał mnie Trąbą Powietrzną i rzucił pomysłem , więc dalej nieco lepiej już szło. Niestety ja jako człowiek nienawykły do takiej pracy nabawiłam się szybko otarć naskórka i odcisków, które zdążyły już pęknąć i taka to robota. Najwięcej chęci i zapału oraz wiary, że dam radę, a wykonanie mozolne. Tak wczesna pora, a ja już piszę do Was z pozycji łóżkowej. Dobrej nocy Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Maxx-chyba jesteś jedynym facetem w tym gronie i nic dziwnego:) , że są zazdrośnice. Jesteście już dobrymi znajomymi. A muzyka podajesz smutną:((( ale ładną:))). Ja miałam doła - wyszłam : spotkałam koleżankę, kolegę i poszłam na basen. Przyszłam przed chwilą. Ciężko samej się żyje. Młodzież powoli ma swoje życie. Ad remontów - remont kuchni muszę zrobić. Zabieram się za to z moją młodzieżą -zobaczymy jaki efekt będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedyny :P pełnimy dyżury z ktosiem :D trzeba pilnować takie stadko super lasek i w dodatku wolnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łałłł ...super lasek o mnie też to było? dzięekiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Laseczki:) ale jakieś skomplikowane- może dlatego ciekawsze, czasem kolorowe. Jakoś wydaje mi się , że faceci lepiej sobie radzą z problemami i dlatego jest ich mniej. Są bardziej konkretni -może czarno-biali. U mnie hula wyobraźnia. Musze się dowartościować czasem- niby wszystko ok: dzieci super, wykształcenie dobre, praca też ale jakieś duże ALE mnie gnębi. Muszę wyluzować a tego nie umiem -tutaj może tkwić mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu spokój na na na na Nic się nie dzieje a ja ja jaj Molodie musicie sami sobie dorobić :-) bo ja śpiewam głośno ale nie aż tak donośnie żebyście mnie mogli słyszeć :-) Chyba przez te piosenki Maxa wszyscy się rozmażyli i teraz zamiast być tu to bujają w obłokach :-) Max jakie miłe komplementy, co prawda nie bezpośrednie ale uznałam że się mogę w to wliczyć :-) A to dla Was na dobranoc http://www.youtube.com/watch?v=BjNxaH5Gcds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie.kolejny raz zaglądam na forum i widzę że jestescie fajną paczką i dobrymi znajomymi.parę dni wcześniej mając mając ogromnego doła zaczełam szukać osób w podobnej sytuacji i tak znalazlam się u was.mam nadzieję że nie przeszkadzam.pozdrawiam wszystkich.Maxx masz podobny gust do mojego ,jeśli chodzi o muzyke.a gdy włączylam:nazareth-love hurts.makabra -jedna z najbardziej ulubionych przeze mnie.jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowych Reńkaa ,drago 80 :-) skąd do nas przybywacie? Tak tak u nas jest fajnie tylko jak wszyscy są. Bo na razie jak widać na załączonym obrazku wszyscy gdzieś się zaszyli :-( Karmel.a jak tam remoncik i Twoje paluszki :-) Dudzia nam gdzieś zniknęła po tym małym nieporozumieniu z Maxem. A on taki grzeczny chłopak jest :-) Mee a Ty żyjesz??????? Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję ,żyję ,pomidorową gotowałam cmok cmoook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam z Hanią pierwszy raz w przedszkolu na dniu otwartym,żeby się dzieci poznały. A od poniedziałku już sama będzie chodzić. I czywiście już zapowiedziała,że nic nie będzie w przedszkolu jadła,czym przeraża mnie bardzo. Nie wiem,co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam z Hanią pierwszy raz w przedszkolu na dniu otwartym,żeby się dzieci poznały. A od poniedziałku już sama będzie chodzić. I czywiście już zapowiedziała,że nic nie będzie w przedszkolu jadła,czym przeraża mnie bardzo. Nie wiem,co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z Poznania
witajcie przez przypadek tu trafiłam.. można? samotność mi ostatnio bardzo doskwiera.. a wokół mnie sami szczęśliwi, zakochani.. z dziećmi... dobrze, że już lato się kończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Mogę się dołączyć? Jestem samotnym ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łuhuh widzę że coraz więcej nas na tym forum :) Witam nowe Koleżanki i Kolegę :) DUDZIA, proszę - wróć do nas - brakuje Cię tutaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Mam 38 lat. Szczerze,córka mnie namówiła bym zaglądnął na jakieś portale,że znajdę takie wątki. Ktoś zapewne jest w takiej samej sytuacji co ja. Mam 38 lat jestem już parę lat sam, mam 4 dzieci,już dwóch pełnoletnich, najstarszy syn już jest na swoim. Jestem samotny, brakuje rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z Poznania
mam nadzieję, że wątek się rozkręci, bo miło by było porozmawiać z ludźmi, którzy borykają się z podobnymi rzeczami. ja mam 25 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama z Poznania - ja mam 26 lat :D Są tu fajni ludzie i na pewno niedługo się tutaj pojawią :) A takie wątki są pomocne, wiem po sobie ile one dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z Poznania
1-2-3 ktoś wiem, że są pomocne.. ja przeżyłam zdradę i psychiczne znęcanie się nad nami, także tę część wyleczyłam z forum dla zdradzonych, poznałam tam wspaniałych ludzi, z którymi prywatnie utrzymuję kontakt. W życiu różne sytuacje się zdarzają i nikt nas lepiej nie zrozumie, jak ktoś, kto przeżywa to samo. miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert córka miała rację i dobrze trafiłeś są tu niesamowici ludzie i zawszę potrafią zrozumiec samotna osobę dodam ze sa bardzo ładne dziewczyny ;) naocznie stwierdzone. ja mam dorosłych juz synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Mój najstarszy syn ma 20 lat najmłodsza pociecha 7 lat. Myślę,że dobrze trafiłem i poznam fajne osoby i uda się wyjść z tej samotności..A co do ładnych dziewczyn.Wygląd nie ma znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak :) szkoda że wczesniej o 3tyg nie zahaczyłeś o forum zlot mieliśmy jesteśmy jak rodzina :D w pełnym słowa znaczeniu pomogą i opierniczą jak trzeba. jednym słowem dziewczyny są wyjątkowe doswiadczone przez los jak my dlatego może to forum tak nas zbliża do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×