Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

taki Kasztan /Ewelina/ to na przykład tylko opiernicza :D Takich jaj na forum jeszcze nie było.. Kobiety ucichły i rozmowa tylko panów.. :D CIESZMY SIĘ TYM PÓKI JESZCZE MOŻEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Miłe:) Fajnie,że takie forum jest:) Ja od momentu odejścia żony nie wychodziłem nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no racja korzystajmy dziś pewnie w koncu diabełek się pojawi tak myślę ;) Ktosiu jak u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z Poznania
a gdzie mieliście ten zlot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Może się przyłącze:) Ale jestem trochę nieśmiały. Moja córka była by zadowolona,bardzo chce bym kogoś znalazł z kim mogę wyjść..Z tej samotności faktycznie czepiam się za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kedzierzynie -koźlu nad woda ( działka kumpla ) imprezka super .poprzedni był koło łodzi a wczesniej spotkanie w sosnowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego Ktosiu:P Wróciłam aby zakłócić Wam ten sielankowo-męski nastrój:D Wiesz, że jest takie powiedzenie: "nie chwal dnia przed zachodem słońca"???? No to właśnie przekonałeś się:) Witam nowo przybyłych. Może powiecie z jakiego miejsca w Polsce piszecie, bo to zazwyczaj jest bardzo ciekawy temat. Generalnie większość przebywa na południu Polski, ale są wyjątki, takie jak ja i Dudzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert nie bój zaby godz z nami i zniknie nieśmiałość innej opcji nie ma poprostu niemożliwe z takimi osobami kazdy mur padnie . niewierzyłem ale teraz nie opuszcze żadnego spotkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziuteńka dziewczyna
Czy 21 latka może się przyłączyć? czy wiek wyższy tylko? Nie jestem matka,lecz pomagam w wychowywaniu dzieci rodzeństwa. Swoją bratanice wychowywałam przez 3 lata..po 3 latach dopiero matka się obudziła,że ma dziecko i ja zabrała.(bardzo to przeżyłam) brakuje mi przez to znajomych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Ja jestem ze śląska.Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Maxx-66 śliczną masz piosenkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest różny wiek 20-40pare :D nawet była młodsza kikunastoletnia mama ale znikła coś ostatnio w koncu wszyscy czujemy się młodzi szczególnie nasze dziewczeta :) to smarkule ( ale mi się oberwie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stopce :) uwielbiam ją kiedyś mnie dołowała teraz to jak by mój cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziuteńka dziewczyna
Nie wierzę za bardzo w takie fora..zazwyczaj ludzie jaja sobie robią i piszą dziwne odpowiedzi,czy nawet obleśne..ale pomyślałam,że tutaj może będzie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Jest śliczna:) leci teraz cały czas:) Przyznam się,że lubię takich słuchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert tychy ?? toz z tamtych stron są 2 sexi laski nasze :D sorki trzy z okolic tych ale masz farta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Tak Tychy. Hmmm..ja wiele osób nie znam nie spotykam się z nikim..Mieszkałem w Kołobrzegu 6 lat temu przyjechałem..ale mam ochotę poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx - wszystko dobrze, poprawy wyników, normowanie zycia. Co do zlotu, powtarzam się, wiem - ale KRAKÓW! :D Widzę że jest nas coraz więcej... Ciekawie może być wieczorem jak Dudzia, Ewelina, Karmela, Mee, Alebazi i reszta tutaj się pojawi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z Poznania
no jak Kraków to ja może przyjadę, tam nocleg będę miała zapewniony chociaż, a może Poznań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy z całej polski miejsce zawsze długo uzgadniamy dodałem drugi utwór do stopki tez fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie moge, kolejny ze Śląska:( I do tego jeszcze Kraków buuuuuu Czy naprawdę już nikt bliżej centrum nie mieszka????????? Dudzia, przybywaj z odsieczą dziewczyno, bo nas stąd wreszcie wymiksują:D A jak wiesz,my blisko siebie(a jakby inny kraj:P) ale zawsze nam bliżej do siebie niż do nich, tych z dołu Polski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx, Ty wiesz jak, to u mnie jest z dostępem do kompa:( Jak jestem to z doskoku. Na wieczór nie mam co liczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodziuteńka dziewczyna to uwierz to forum jest inne poczytaj jak masz czas wpisy wczesniejsze owszem od czasu do czasu wpadnie jakaś osoba nawiedzona lub fałszywa i zamętu narobi ale długo nie zabawi na forum usuwamy taka . my się znamy juz lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziuteńka dziewczyna
No właśnie widzę:) Fajnie,że tak się długo trzymacie:) Ja właśnie szaleje z chrześniakiem na rowerku po domu,i z doskoku czytam sobie powoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z Poznania
a ktoś z Poznania tu był? :) no niestety na forach różni ludzie trafiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie nowoprzybyłych ,fajnie że Pan ze Śląska ;-) moi kochani dziś minęłam na ulicy mojego eksa ,nogi mi drżą ,boidupka jestem,poproszę o pogłaskanie po czuprynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
a coś źle z eks? może nie powinienem pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam dam sobie radę,nie takie rzeczy się przeżyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×