Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

jak się dzieci robi czy pieluchy przewija :P ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
ha ha to pierwsze:) pieluchy jeszcze wiem jak..przebieram czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą "starych" i nowych forumowiczów :) Na początku chciałam sprostować wpis 1-2-3 ktosia!!! Wcale nie opierniczam tylko:D:D:D Patrzcie jak to się wymądrza. Zdał egzamin dzięki moim kciukom to teraz cwaniakuje:D Więcej nie będę za Ciebie trzymać kciuków Ty Kasztanie!!! MEE przytulam mocno :) Nie przejmuj się tym palantem. Roberth38 pozdrawiam z Będzina:) A ja muszę się pochwalić. Dziś dostarczono mi wózek dla mojego dziecka, Wpadłam w rozpacz bo każdy element włącznie z kołami był osobno:( Ale cóż, wzięłam się w garść i wózek już śmiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Witam,witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Szkoda,że faktycznie wcześniej mnie tutaj nie było, oddał bym nowy wózek głęboki ze spacerówką może z 4 razy był używany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ewelina - przy tym człowieku każde dobre słowo mi się przyda,a co do Ktosia to go pytam jak mu się zdjęcia ze zlotu podobały :P ,a ten woda w usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Witam Wszystkich z Wrocławia -też Śląsk tyle że Dolny najbliżej mnie to mama z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jechałyśmy do Kędzierzyna autostradą na Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberth38 ja miałam taki głęboki ze spacerówka,ale był taki ciężki,że jak doszły jeszcze zakupy to pod górkę było ciężko. A teraz mam typową spacerówkę i to po prostu niebo, a ziemia. Ale dzięki,ze pomyślałeś:) Mee nie ma sprawy:) A tak na marginesie to czemu ja nie widziałam zdjęć ze zlotu?:( Tez bym chciała zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zdjęć to po pierwsze nie każdy ma ze sobą kontakt mailowy w 2 obiegu a po drugie nie każdy wyraża zgodę na wysyłanie,mnie to akurat nie wadzi ,ale nie mogę mówić za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
mi stoją w garażu 3 wózki..Jakby co to chetnie oddam. cos mi sie klawiatura zaciela na z mam y i itp.. dziekuje za mila roymowe uciekam cora mnie na kino namowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
A na co idziecie? . Moje dzieci tez mnie wysyłają z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj naraz pom lewej stronie ctrl alt i shift,jakoś tak moje dzieci zawsze poprzyciskają i wraca z i y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z Poznania
ale się rozkręciło :) fajnie tu u Was, mam nadzieję, że się na dobre rozgoszczę tutaj, bo ja to tak z początku cicha woda zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Z W-ia na Śląsk dobrze się jedzie- W Gliwicach miałam budowę- średni raz w tygodniu musiałam tam być . U mnie bezsilność była i jest najtrudniejsza do zniesienia. Syn miał 16 lat jak mój mąż zmarł- wcześniej chorował 5 lat. A syn dorastał - ale byli w kontakcie. A 16-ka to jest chyba najtrudnejszy wiek dla chłopaka. Właśnie wtedy są potrzebne męskie wzorce - a tu klapa:(. nO I On znalazł sobie męskie wzorce trochę mało wzorzyste. Albo za bardzo - zależy jak na to spojrzeć. No ale teraz już zdał maturę i dostał się na PWr i mam nadz. będzie ok. Ale truuuuudno było. Mam nadz, ze mogę odetchnąć trochę :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee no spokojnie, wiesz że ja mam leżącą Żone - obowiązki, kanapeczki, obiadki, herbatki itd. :D Zdjęcia ze zlotu były piękne, czyżby Dudzia podkablowała za dużo? :D:D Kasztanie, tak dzięki Tobie zdaaałem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reńka - zasmuciłaś mnie bardzo:( Tego się właśnie boję, że mój synek nie znając swojego taty też kiedyś się pogubi:( Ale u Ciebie na szczęście wszystko dobrze się skończyło więc nie ma źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
mee- dobrze ze nie zapłacą bo jak będą mogły to może być mniej wesoło:) czasem same mogą się obsłużyć:) Ja też jestem nieśmiała- ale podobna upierdliwa:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko - przepraszam! Obiecuje następnym razem pomóc Ci w składaniu wózka! :D Ale Kasztanie, Twoje magiczne kciuki jeszcze nie raz mi będą potrzebne! Pamiętaj że mam dziecko w drodze! Nie możesz nas zostawić na pastwe losu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
ktosiu - też pracowałam przy leżącym mężu- niedługo - bo tak wyszło - ok 3 miesiecy. Rozumiem Ciebie w 1000%. Jest to trudne. To był nowotwór głowy. Zanim przyszedł ten czas najgorszy - miał 9-słownie dziewieć operacji głowy ale było ok. W Opolu te operacja robiliśmy - super lekarza tam mieliśmy i na też dobrego trafiliśmy w Gliwicach - a Tychach tez byłam-tam - tam mieszkałam dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Ktosiu przepraszam :):):) Nie wiedziałam - że zona w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Ewelinka - trzeba bardzo domu pilnować i będzie ok. jest to jakieś poświęcenie. Ale procentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie!!!To już podchodzi pod szantaż emocjonalny:D Co za Kasztan przebrzydły:D reńkaa mam nadzieję,ze jakoś dam radę,a Jego tata gdzieś tam będzie czuwał nad tym wszystkim. Grunt to się nie poddawać i myśleć pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, gwarno tu, cudownie !!! NIe mam siły pisać, ale czytam Was non stop bo ja przecież bez Was to jednego dnia nie mogę przeżyć. Tęsknie za Wami Nowicjusze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Witaj Dudzia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Na razie opuszczam miłe towarzystwo:)- muszę popracować : domek sprawdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu -wiem ,ze masz leżącą żonę. Podkablowali i dobrze,bo to zawsze miło słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dzisiaj z polskiego wybrzeża :) A tu gwarno i głośno :) Wręcz tłoczno się zrobiło :) ale miło się was czyta Mnie wywiało z moim słonkiem nad polskie morze Tak na ostatni tydzień wakacji . Musze się wam pochwalić. A co będę sobie żałowała :) Pojechałam sama samiusieńka i przejechałam 750 km w 8,5 godziny. Droga jak na Polskie warunki super , po prostu marzenie :) Teraz delektujemy się tymi ostatnimi dniami w słonku, choć ranki i wieczory chłodne. Turystów coraz mniej, więc jest spokój. Budek z drobiazgami też mało z czego ja się ciszę, ale moja pociecha tu ze mną nie jest zgodna. Za do obie zadowolone jesteśmy z pięknej czystej plaży i ciepłego, czystego Bałtyku -brzmi to chyba nieprawdopodobnie :D Nie miałam czasu od ostatniego wpisu , ale tutaj chciałam przekazać że jeżeli kogoś uraziłam tym co napisałam to przepraszam. Po prostu bardzo się z pewnego faktu ucieszyłam :) Witam nowe osoby jak zawsze 🌼 nie z imienia i nazwiska oraz pseudonimu bo nowych kilka i się pogubiłam :D Kama jak wrócę odezwę się na @ bo chyba mamy do siebie blisko Dudzia gdzie jesteś ? ? ? podać linę ? Maxx nie wiedziałam że trzy koleżanki z Tychów Karmela miłej pracy klejowo tapetarskiej - jak co to daj znać przyjedziemy odkleić cię od ściany Mee jak syn ? Miłego wieczoru dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×