Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość maserati
dzieki Karmel.a spoko ja sie nie zrazam, tak sobie tylko napisalam bo zauwazylam ze rozmawiacie o sobie znanych tylko sprawach ale to akurat rozumiem, to jest normalne jak ktos juz chwielke sie zna i do tego jeszcze osobiscie wszyscy jestescie z tego samego regiony? niemozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej nas na Śląsku - SM, Maxx, Mee, Ewelina, Roberth, Kama, ja. Maopolska - Ktoś (dlatego tak sie ucieszył, gdy wpisałaś wczoraj to wojewódźtwo :). Centralna Polska - Dudzia i Alebazi, Północny zachód - Aneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) witaj u nas maserati 🌼 w zasadzie każdy z nas z innego końca polski , choć są wyjątki co mają blisko do siebie :) Dzisiaj miałam kolejny nie za najlepszy dzień :( Rano złapały mnie korzonki , potem dopadł ból gardła w pracy dalej urwanie głowy, a jak wracałam do domu to jednej pani spodobał się tył mojego samochodu :( Ale wiecie co chyba przebrała się miarka i dlatego jest mi już lepiej :) Ot nie mam na to wpływu więc trzeba żyć dalej miłego wieczoru :) ja zmykam do prasowania bo się znowu uzbierało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maserati
myslalam ze to forum dla samotnych rodzicow a ''ktos'' mowi cos o zonie, wiec jak to jest? chociaz nick sama mama mowi sam za siebie ;) w kazdym razie dzien mialas nie najlepszy rzeczywiscie ale pewnie jutro bedzie lepiej, ja tez jakis nerwowy wieczor mam, troche sie denerwuje bo rozliczylam sie po przyjezdzie do PL i teraz chyba kontroluja mnie czy oby wszystko ok wiec mam nerwa, niby wszystko powinno byc dobrze no ale wiecie jak to jest, nie chce miec jakiejs niespodziewanej kwoty do zaplaty w tym momencie a a'propos tych zon i mezow albo ich braku to powiedzcie jak mozecie ile czasu zajal Wam rozwod? udalo sie szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maserati
super gratuluje, to bardzo fajnie ze wszystko sie uklada, i przepraszam nie mialam na mysli sugestii ze ktos kto ma zone lub meza nie pasuje tutaj, tylko troche mnie zdziwila Twoja wypowiedz ;) moze za jakis czas bedzie tu wiecej takich osob co juz nie sa samotni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maserati
chociaz przyznam szczerze ze liczylam na to ze spotkam tutaj jakas samotna mamuske z moich okolic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama89
do maserati : a skad dokladnie jestes? ja jestem z opolskiego i tez sie zastanawiam czy ktos tez jest zz moich okolic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maserati
Kraków tzn bliskie okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama89
to super ! :) już myślałam ze jestem sama tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama89
a jak tam u was było z tym ze jesteście samotnymi rodzicami ? bo u mnie było tak ojciec mojej córeczki wyrzucił mnie z mieszkania jak byłam w 4 miesiącu ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maserati
przykre, ja mojego meza wyrzucilam jak mala miala niewiele ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama89
dlaczego jeśli mogę zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maserati
nie nadawal sie na meza i ojca. nie chce rozpisywac sie o szczegolach, ale powod byl powazny. powazniejszy niz np takie powody jak zdrada chociaz zdrade uwazam juz za wystarczajacy powod gdyby tak zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie dzisiaj świeci słońce, przynajmniej można jeszcze złapać tej promiennej radości w oczy, czego Wam dzisiaj życzę. I nareszcze mam piątek. Weekend przed nami :) Do wieczora Forumowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) No i nowe osoby pomału się wkręcają. Ja myślę, że u Nas każdy znajdzie miejsce :-) My do tańca i do różańca. 1-2-3 Ty wyjątek jesteś więc nie opuszczaj Nas :-) SM ale super podejście do życia codziennego Ty to twarda babka jesteś. Szkoda że jakiemuś Panu się tył Twojego autka się nioe spodobał może jakaś dobra kawa by z tego była ;-) Eweline zdrówko już ok? Dobrego dnia Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Kto ma weekend ten ma :) , ja jutro do pracy Z leksza pociągająca , z obolałym ... eh lepiej nie gadać ale trzeba do przodu :) może chociaż słonko ładnie zaświeci na pocieszenie :) miłego wieczoru :) S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór moim Koleżankom cieszę się ,że weekend i można trochę odpocząć SM co Cię tak połamało? biedna ,kuruj się ! pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maserati
czesc wszystkim, ja tez rozpoczynam weekend, dosyc intensywny tydzien w pracy ale na szczescie teraz 2 dni odpoczynku, miejmy nadzieje ze pogoda dopisze. moj ex zdeklarowal sie ze przyjezdza na nastepny weekend (mieszka za granica) ciekawe jak to bedzie i czy uda mi sie utrzymac nerwy na wodzy, bo przez tel dogadujemy sie super mam nadzieje ze jak przyjedzie to tez sie uda ze wzgledu na Małą, mam nadzieje ze nie zaskoczy mnie jakims kolejnym z jego pomyslow bo do tego to ma akurat talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod życzeniami SM dla naszych Panów. Duża buźka chłopcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×