Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

dziękuję Karmelko ,ale ja mam bardzo tyci tyci wkład w ten remont,jedynie fuczenie sklepowe mi dobrze wychodziło,no i podziwianie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siedzę w pracy...mam trochę papierkowej roboty choć i tak się nie mogę skupić, a w domu nie dałbym rady, i pewnie poszedłbym spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu kto się całuje ten się całuje ;-), a pomidorowa się nie chciała zeskanować ;-),próbowałam,doceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zatoki avamys, jak dla mnie super sprawa:) Dzięki tym kroplom z nosa leci tylko jeden, góra dwa dni,a nie cały tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, jeśli pomidorowa by doszła to sam bym Cię wycałował :D Jedyna Ewelinka cudowna zachowała dla mnie zepsutego pomidorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam chęci to tez się liczy ale Ewelina poratowała Ktosia niezaprzeczelnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzu jak ja piszę -niezaprzeczalnie miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu trzeba było powiedzieć jak jadałam te wczesne śniadanie dzisiaj - podzieliła bym się z potrzebującym :) Ale widzę że koleżanki podratowały zeskanowaną zupą pomidorową i francuskim pomidorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, jak on tylko o jedzeniu myśli i sępi od wszystkich to niech ma :D:D Wreszcie mnie doceniono:P Tylko dlaczego ja nie doczekałam się podziękowań???Po raz drugi dzisiaj sobie grabisz Kasztanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko on ma tylko cukierki bidok! SM Ktoś koło Twojej pracy dziś jechał -podratowałabyś go gdyby wstąpił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, Ty.. Ty weeeź się uspokój! Ja nic nie sępie! ostatnio robie sam posiłki więc wiesz że one nie zawsze sa jadalne! DZIĘKUJE ZA SPLEŚNIAŁEGO POMIDORA! :D Właśnie, SM dowiedziałem się że jak podróżuje w czasie pracy to koło Ciebie przejeżdżam :D zresztą też niedaleko Eweliny, Mee, Karmeli, Robertha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbliżej mnie przejeżdża SM ,widzi moją klatkę z samochodu jak wraca z pracy,gdybym miała okna na ulicę mogłabym pomachać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Kasztanie, pewnie,ze sępisz!!!Pierwsze słowo. które napisałeś do mnie na gg to było PIEROGI :D:D:D I nawet przytulić smutnej, ulubionej koleżanki bezinteresownie nie chcesz ,tylko oczywiście za jedzenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maserati
do mama89 tutaj raczej sobie nie porozmawiamy bo towarzystwo widze zamknięte w konwersacji miedzy soba i do nowych sie nie odzywaja, no szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maserati - zapraszamy :) Tylko najpierw muszę wytłumaczyć temu Kasztanowi że pierwsze moje słowo to nie były na pewno pierogi a kotlety! A po za tym na pewno tak nie było! Ja często jestem głodny, ale nie aż tak często! Jeszcze będziesz chciała żebym Ci zrobił obiad to też Ci powiem że sępisz! A po za tym, po co ja miałem do Ciebie jechac jak Ty masz pustą lodówkę! No po co?! Ja przyjadę na obiad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka Ktoś to masochista -on każdego pyta o zawartość lodówki,chyba testuje do kogo się wprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee musiałaś mnie wydać! Jeszcze muszę o to zapytać Karmele, SM i Robertha bo na Eweline to nie ma co liczyć, same śmierdziele w lodówce.. :D A jak już mam jechać tak daleko do Katowic to chyba nie po zepsute jajko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj byłoby kiepsko z zawartością lodówki. Świadczy o tym to, że kolację miłam kisiel :) (tak to jest jak się człowiek remontem zajmuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, on wszystko pamięta co nie potrzeba:P Nawet mój nr buta kiedyś wyczaił ten Kasztan. Nie wspomnę o innych rzeczach:D Nowe dziewczyny, zostańcie z nami:) Czasem jest tutaj naprawdę wesoło:) A to,ze nie zawsze witamy to wynika z tego,ze ciągle ktoś się pojawia i zaraz znika, niestety...Napiszcie coś więcej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kisiel może być pocieszeniem to dodam, że był truskawkowy i ze słodką wkładką w postaci powidła śliwkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×