Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

No tak - jeden mnie zaprosił na romantyczną kolację, ale w towarzystwie dziecka i żony :-D , drugi w nocy bajerował rozgrzewaniem się przy kominku :-P, a tymczasem puchy i znów spędzę samotny zimny wieczór głodna i zmarznięta :-( Jestem wyrodną matką - przez 3 dni ciągałam ze sobą po Warszawie chore dziecko bo miałam masę spraw różnych do załatwienia (w tym jedną randkę :-P ), a przecież nie miałam co z nim zrobić. Dziś synuś zadzwonił do tatusia powidzieć, że ma anginę. Tatuś się bardzo przejął - tak bardzo, że nawet nie zapytał czy miałam za co wykupić leki i czy nie potrzebujemy jakiejś pomocy. Porażka :-( W TV wsuwają tort bezowo-orzechowo-kawowy, a drugi kokosowo-malinowy - zaraz mi język w d... ucieknie !!! Czy ktoś kiedyś jeszcze będzie dla mnie gotował i piekł takie pyszności? :-( Jakaś rozbabrana jestem od kilku dni ;-) O! dziś robiłam zdjęcia do dowodu - zostało mi kilka - kto chce? i z dedykacją czy bez? korzystajcie póki czas bo jak stanę się sławna to może nie zdołacie się dopchać po autograf :-D ha ha ha , ale śmieszne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, coraz więcej osób się pojawia. Wreeeszcie moje wołanie się opłaciło. Mnie to nawet nikt nie bajeruje ani na kolacje nie zaprasza. Jasiek śpi, a ja sama jak ten palec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież my na Śląsku, ooo przepraszam Zagłębiu sami jak te sierotki. Nawet do fryzjera razem chodzimy. Wszyscy daleko mieszkają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINA - ściemniasz! Nikt nie zaprosi? Ja wiem co innego ! Tylko daj się zaprosić :-P U Robertha zamawiam tort (tylko wysil się trochę bardziej niż przy nocnym ogrzewaniu) :-) U Maxxa - bigos bo podobno jest w tym mistrzem :-) Mam jeszcze chęc na pasztet - KTOSIU - na Ciebie wypadło :-P (tylko nie wkręcaj w to babcię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to tak mi źle to poszło? :( a tort zrobię najlepszy na świecie, u mnie sąsiedzi zamawiali u mnie tort ślubny:) Uwielbiam to robić, to moje hobby i ucieczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko widzisz Dudzia to jest tak,że jak si e zamknie głęboko w swojej skorupie to jest bardzo ciężko się z niej wydobyć choćby nie wiem jak się chciało niestety. Ja cały czas myślę o mężu i o tym jak by nas kochał gdyby był na tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak mam i nie potrafię tego w sobie zmienić :( Choćbym bardzo chciała. Do bani to wszystko:( Chyba pójdę sobie lepiej spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cię zmartwić - nie blyszczysz tym w naszym towarzystwie tzn nie jesteś orygianalna ;-) Nie wiem czy mamy tu kogoś kto całkiem porzucił swoją skorupę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, byczyliśmy się prawie do 9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! pogoda paskudna, zimno, pochmurno. W domu 17 stopni :-( Musze wyjść do sklepu, ale bardzo ciężko będzie pokonać ogromnie silne przyciąganie do kanapy i koca ;-) Dziś musimy nadrobić wszystkie zaległości szkolne dziecka z okresu choroby - dużo się tego nazbierało. Nie ma co - zapowiada się interesujący i uroczy dzień :-( Oby u Was było ciepło, słonecznie i miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×