Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

ach, Ty Dudzia o załapaniu się piszesz, a ja myślałam,że nie chcesz takich buziaków jak w KK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że to tylko dzień całusa dla dziewczyn, bo przydał by się buziak na pocieszenie dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:)Zapomniałem sobie doładować konto, za chwilkę jadę po synka, zahaczę o sklep i odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej co tam u Was? Dudzia jakiś całuśny dzień ostatnio miałaś? Mmm fajnie :-) Roberth co tam u Ciebie? Widzę że jesteś z Nami więc chyba jest dobrze. Jakieś pustki tu ostatnio są, ale mam nadzieję że u wszystkich jest ok:-) Spokojnego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia że dzisiaj ten dzień tak przytulaśny :-) Mi coś daty się pomieszały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Gorące całusy dla wszystkich dużych dziewczynek na forum i ich młodszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMA - nie wiem, ale ALEBAZI tak twierdzi więc na pewno coś w tym jest. Ja - taki pieszczoch i przutulak i na dodatek na wielkim głodzie "bliskości" więc te dzisiejsze gesty powinnam chłonąć całą sobą. A jednak nie - to nie to .... Słabo za mną :-( Ja już chyba jestem stracona i jedynym rozwiązaniem jest zakup Wielkiego Puchatego Miśka, w ktorego ramionach będę mogła się ukryć przed całym światem. I najlepiej jeszcze żeby był elektryczny i ogrzewał mnie w te zimne samotne wieczory i noce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny coś mi się zdaje że Wam trzeba kawałek męskiego ciałka ;-) A Ty Dudzinko kochana cóż za głupoty piszesz że się już nie nadajesz do przytulania? Misia nie kupuj bo to przetestowane i już wiemy że one zimne i nieczułe są. Eweline też tak twierdzi więc muszą to być jakieś żywe istoty płci męskiej :-) I takiego tulaśnego mężczyzny Tobie, sobie i wszystkim kobitką życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety ratuuuujcie! umieram! właśnie wróciłem z delegacji we wrocławiu, siedzę w firmie, nie mam czasu nic zjeść, mój dzisiejszy posiłek to śniadanie przed 5.. Kasztanieee, mogę robić za Twojego misia, ale daj jeeeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) witam w klubie :) właśnie jem śniadanie :) wszystkich w pracy zmogła choroba i zostałam sama :( pracuje za czworo a i tak się nie umiem wyrobić :) nie wiedziałam ( albo ta moja starcza skleroza daje mi znaki) że jest taki dzień, mnie nie miał kto nawet przytulić :( ale jak innych tulili to fajnie :) to ja Wam przesyłam garść buziaków i namiastkę przytulania :) miłego dnia S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszek,chętnie skorzystam:PMy właśnie wróciliśmy do domciu i w lodówce oprócz światła mam spleśniałego pomidora:DObiecuję się podzielić.Przyjeżdżaj i przytulaj mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM nic się nie przejmuj mnie Dudzia oświeciła. Myślałam że może jakieś urodziny ma cy cuś i ją tulą :-) Może trzeba się upomnieć to będą nas przytulać. 1-2-3 zjedz danio i zabijesz głoda no chyba że reklamy kłamią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszek!!!Pomidor Valbon czeka na Ciebie:P Ziiimno mi i nie ma kto przytulić:( Gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie i upominanie nie pomoże :( ja za cicha jestem żeby mnie ktoś usłyszał :( ale co tam przytulę się do misia :) a o psie nie wspomnę bo ten do tulenia zawsze gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie w pracy zero gentelmena:( Jawnie mówimy,że dziś taki dzień i ani jeden causka nie dał BUUUUUU Zaraz pojdę i zarządam od synysia:D Ooo i tak właśnie zrobie:P A od jutra znowu jesień, chyba się rozpłaczę:( NIE!!!!! wyprowadzę się do ciepłych krajów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę robic odstępów miedzy zdaniami... czy i Wy też tak macie??? Wszystko ciurem mi wchodzi,ale podczas pisania mam te odstepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee nooooo totalna załamka, synus chory i nicic nawet w domu z buziaczka i jak tu zyć:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija przyzwoicie spokojny dzień. Mało takich dni u mnie, więc doświadczam go szczególnie miło. Zakończyłam małe odświeżenie w kuchni, posprzątałam i cieszę oczy innymi ścianami, sufitem, zasłonami, chodnikiem (jak ja to nazywan na poły indiańskim) oraz nieco innym - w kosmetycznej zmianie - ułożeniem półek. Czuję zadowolenie. Ale nie byłoby tego w takiej odsłonie gdyby nie pomoc od Meegotki, która widząc mój pierwotny wybór wzoru tapet skierował moje myśli (lub dosadniej sterroryzowała mnie sklepowym fuczeniem przeglądając moje propozycje :) ) na obecny kolor ścian (ku mojemu zadowoleniu) jak i dzielnie wspierała w remoncie. Drugim super mocnym wsparciem - właściwie podporą główine siłową i fachową (jak i w taki magicznych tematach jak choćy prąd) oraz wsparcia w postaci pomysłu, wykonań, wskazań, podpowiedzi - choć jak usłyszałam na oględzinach końcowych - od czasu mojego tapetowania zmienił się owemu Panu pogląd na to co można w tapetowaniu zdziałać, bo fachowiec jedno, ja różnie, a jakoś wyszło. Tak, że bywało i śmiesznie, (tylko nie w chwilach kiedy prawie mi sie płakać chciało z ogromu zadania i nadmiaru zmęczenia). Już ten główny nurt prac za mną, dzieki Dobrym Ludziom skończył się szybciej i z owiele lepszym efektem. Bardzo jestem Im wdzięczna za pomoc. A tak w ogóle to serdecznie pozdrawiam i dobrej nocy Wam życzę Forumowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmel.a moje WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!! Dzielna dziewczyna z Ciebie!!!!!!! Ja raczej nie podjelabym sie takiego wyzwania, to juz nie na moje siły i nerwy kali chęci. Ale Ciebie naprawdę podziwiam. Chyle czoła!!!!!!!!!!! No i jednak koniec dnia został uwieńczony oczekiwanym causkiem i uściskami:D NO, to nie jest jeszcze tak żle jak myślałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×