Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

to przez nich i tv mielismy bezstresowe wychowania ,gimnazja wylegarnie patologi i bez sensowne inne duperele. lepiej słuchać naprawdę starsze pokolenie tylko to po 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAXX - kto marudzi? mnie tam pasuje moje pokolenie i mój wiek :-) a co do doktorków to trzeba mieć swój rozum - czy Ciebie ktoś zdołał przekonać do bezstresowego wychowania swoich synów? Nie. I mnie też nie. Nie można im zarzucić całego zła. Wiele jest źle z nie winy nauki tylko zwierzchnictwa - u nas niestety decyzję zawsze podejmują nieodpowiednie osoby. A wynalazek w postaci Gimnazjum to była chyba jedna z największych pomyłek. A kto wymyślił, żeby o konieczności wysłania do pacjenta karetki pogotowania decydowałą jakaś pani dyspozytorka nie mająca o tym zielonego pojęcia. Mnie to oburza potwornie, od razu się gotuje na takie paranoje, któych zresztą mamy multum w naszych kochanym kraju, ale nie mogę mieć pretensji do tych pionkow, które po prostu robią co im kazano. Obwiniać nalkeży wyłącznie decyzyjnych pacanow. Dobra, bo znowu się mądrzę. ;-) A za oknem piękne słoneczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tym pacanom ktos doradza co nie. tak samo w pomocy społecznej czy rodzinie siedzi czasem pani która nie ma dzieci stara dewotka za przeproszeniem lub panna i doradza slak mnie trafia. ale ok poco się denerwować temu krajowi nic juz nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie najbardziej jednak wkurzają księża jako znawcy kłopotów małżeńskich, rodzinnych i zagadnień wychowawczych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pogoda sprzyja, długi weekend w pełni , humorki widzę też dobre a ja znowu nie nadążam za wami miłego dnia i dobrych nastrojów jak mnie zauważycie jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrzcie na to z innej strony. Ludzie są teraz samolubni, egoistyczni i leniwi, nie chce im sie ani dbać o partnera, ani doradzać jak związek naprawić. Każdy chce tylko kasy. Idzie małżeństwo po poradę, a tu każdy widzi, że ze związku niutati i co ma takim powiedzieć żeby kasę wyciągnąć i we własny związek zainwestować??? Przecież wszyscy mają podobne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wkoncu mamusia na forum :D pewnie ze nie doradzi jak doktorek sam nie ma dobrego zwiazku. ale nie to jest najgorsze. najgorsze jest ciche przyzwolenie społeczenstwa na to. na znecanie,bicie czy zdrady . teraz to ofiara się tłumaczy i ucieka paranoja chore to winny-nna łazi i się smieje a ofiara cierpi. koniec tematu bo się znowu zdenerwuje :D co tam u was jak mija dzionek nie lubie poniedziałków ale jak wolny to lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog_przekonania_rozwód
Nie sądziałam, że moja wypowiedż wywoła takie larmo. Nie jestem żadnym doktorkiem odpowiedzialnym za całe zło świata typu gimnazja, dyspozytorki i bezstresowe wychowanie, czy nawet ilość rozwodów;-). Interesują mnie przekonania osób po rozwodzie na temat przyszłego związku. Nie chcę nikomu na siłę pomagać, ale jeśli ktoś miałby ochotę pogadać służę rozmową, nie "formułkami". Pozdrawiam i czekam na kontakt (annakolko@o2.pl). Cieszę się, że niektórzy już się odezwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o swoim małżeństwie, rozwodzie, dziecku i poszukiwaniach męża mogę mówić długo i namiętnie. nie mam nic do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog_przekonania_rozwód
rozwódkaa, jeśli masz ochotę, napisz do mnie maila, podeślę Ci kwestionariusz - bardzo przyjemny:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly adres mailowy????
nie wchodzi mi ten adres mailowy annakolko@o2.pl. Wyskakuje mi ze nie rozpoznanu adresu, wpisz poprawnie adres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly adres mailowy????
juz mam! za pierwszym razem podając maila postawila pani kropke po " pl "na koncu i ja tak skopiowalam, a bez koncowej bez kropki poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog_przekonania_rozwód
Mój adres właśnie tak leci: annakolko@o2.pl Nie wiem, dlaczego nie idzie wysłać. Może spróbuj jeszcze na kolko13@interia.pl Bardzo mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kropki na koncu adresu
napisalam ze juz wszystko dobrze tylko za pierwszym razem podala pani adres z kropka na koncu maila, po zlikwidowaniu kropki jest juz ok Na innym topiku tez przez przypadek podla pani adres "pl. " zamiast "pl" bez kropki, stąd taki maly klopocik z wyslaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog_przekonania_rozwód
Dziękuję za odzew i przepraszam za niepotrzebną kropkę:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspałam się na huśtawce ogrodowej, trochę bolą plecy, ale to ponoć zdrowo, czy jakoś tak koło zdrowo???. I Dudziu chcialam w zwiazku z tym zauważyć, że jeżeli ja się zmieszczę na huśtawce, to Ty spokojnie w doniczce i jeszcze sporo miejsca na tarzanie zostanie. A mech w lesie był dzisiaj cuuuuudny, mało tego, nawet grzyby się znalazły na mojej drodze, coś nadzwyczajnego, bo zazwyczaj nie chadzają tam gdzie ja. Nie wiem jak w Waszych rejonach, ale tu gdzie jestem parno i duszno, pogoda tylko do lasu, tam większy chłód i tym samym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak mija wam dzionek kalmel to nazbieraj grzybków dla mnie plis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×