Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość kaja 71
JEZU ... ty widzisz i nie grzmisz... żulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Dudzia gdzie jesteś POMOCY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATKO POLKO - ja nie wiedźma tylko czarowniczka :-). MAXXa zapaszałam, ale dał mi kosza. A jak szłam do kąpieli to zamiast zaproponować pomoc z plecami to mi szczotkę wciskał. Majtki kazał zciągać i poszedł spać. A jak nas załatwił wczoraj ten goły chłop to już sama wiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarowniczko czarownicujaca, masz racje, załatwił nas wczoraj, a ja z nim jeszcze rozmawiam. Ale nie znami te numery, Maxx-strzeż sie, a i tak Cie załatwimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Wami tylko dziś jak obiecałam staram się siedzieć cichutko, moje kochane żulerskie towarzystwo :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja a własciwie czemu z goscia piszesz ??? jeszcze nie zadomowiona tu czy nie zdecydowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, Zulietta, nie badz taka. Pisz, ile wlezie, bo ja tez sie wypisze i co wtedy? Kaja sama za wszystkich pisac nie bedzie. A dziewczyna sie wyrobila, to wspierac ja trzeba. No i oczywiscie-Dudziu Ty moja, ja uwielbiam Twoje posty, wiec nie daj sie prosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Ja rżeczywiście przesadziłam, od jutra bede grzeczna. . Dudzia niczego z tych rzeczy o których piszasz nie nadurzywam, to nawet za dużo powiedziane. Pije 3 w porywach 4 drinki co 2, 3 lata to średnia nie jest za wysoka , Palić w życiu nie wypaliłam 1 papierosa nawet gdzieś po kryjomu a to ostatnie ... szkoda gadać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwaniarka - na ambicje mi wchodzi :-D słuchaj, mój syn wyspany i teraz na głowie mi siedzi. myślisz, że to łatwe w takich warunkach z Wami gadać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaju, to pij teraz za najblizsze 100 lat i sie nie przejmuj, cos od zycia sie nam nalezy, nikt nie mowi,ze masz nawalona w rowie lezec, ale jak masz ochote, to wypij czasem. Ja tez nie pale, a Dudzia tak i zyje, zobacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie - szczególnie to ostatnie. do tego potrzebne jest WD 40 żeby się odrdzewić uprzednio odgarnąwszy pajęczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx-wez Ty mnie juz nie doluj, bo ja slowa dotrzymuje i jeszcze powiesz mi-odpusc :) Dudzia, taaaa-dziecko czytate, wiec mama sie boi,ze ja pozna z tej lepszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Maxx jak już pisałam poprostu niedouczona jestem. Nie mam pojecia jak to zrobić to tyle . Aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
MP a ta tu strona to jest ta lepsza czy ta gorsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej było a propo wypowiedzi KAJI. I co masz z tego, że jesteś taką ą i ę. ??? No ??? Nic. I jeszcze tylu przyjemności sobie odmawiać. Daj spokój - szalej razem z nami. Sama mówiłaś, że odkąd z nami jesteś to jest Ci lepiej. A teraz znow masz być nudna i smutna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Dudzia ja sie tutaj tylko dobrze bawie. Ale ja taka naprawde nie jestem. A szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaju, a Ty myslisz,ze my do pracy piersiowke nosimy, cpamy po kątach i wszystko mamy w d...? Nie, przeciez kazda ma dzieci, swoje problemy, o tym tez tu piszemy. Ale czasem trzeba luzu, ja nie tylko na forum tak, ale jak sie ze znajomymi spotkam, tak samo. Czasem tezba glupiec,zeby nie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Najlepiej jak jutro ktoś tego sie naczyta to powie że piliśmy wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to siadac na te miotły i odkurzacze i migiem do koźla tylko nie na łysą góre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×