Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość kaja 71
Żyjecie??? Wyspałyście sie ??? Jakoś tu milcząco sie zrobiło:) Zapomniałam zwiazać włosy na rower ale ogólnie było okey. Polecam od czasu do czasu zmeczyć sie troche na rowerku. Po takich prawie 2 godz to i alkochol w formie wina czy likieru lepiej wchodzi. Dobrze że też muffiny wczoraj upiekłam to teraz do kawki w sam raz beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
O widze że nie jestem tu sama kto sie ze mna kawki napije???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
ha ha ha Bosko to mało powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
To słuchajcie ja proponuje żyby wyłaczyć komputery i wziąśc sie za ."Anie z zielonego wzgórza ". Maxx Ty oczywiście też z nami czytasz. Co Wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za co ???? he he nie wybacz nie przełknę tego proponuje NEKROSKOP Autor:Brian Lumley jest to swietna saga ma wszystko dreszczyk.przygode, humor,miłość no i fanasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to o czym ona jest :: Bohaterem Nekroskopu jest Harry Keogh, posiadający szczególne zdolności do zjawisk paranormalnych, odziedziczone po babce i matce. Zdolności te początkowo wykorzystuje przy trudnościach w szkole, lecz później porozumiewanie się ze zmarłymi staje się przydatne do własnych celów. Działa on w tajnym wywiadzie, który to zrzesza ludzi obdarzonych paranormalnymi mocami. W radzieckim odpowiedniku wydziału działa Borys Dragosani, który to jest nekromantą, a jego zdolności są przydatne przy pracach w rządzie. Najczęściej jednak są one bardzo bezwzględne i często nieludzkie. Potrafi on posłużyć się wnętrznościami ludzkimi, by móc odczytać myśli drzemiące w umyśle ofiary. Zdatność tą uzyskał dzięki wpływowi wampira, który spoczywa w grobie i przekazuje sekrety wampirów Borysowi, w zamian za przywrócenie go do życia. Pewnego dnia drogi Borysa i Harrego się krzyżują.. Nekroskop zapoczątkował cykl książek, składający się z pięciu tomów. Nekroskop stał się książką kultową; jest to z pewnością najbardziej znana seria opiewająca mit wampiryczny oraz zjawisko nekromancji. Jednak w książce tej mit wampiryzmu ukazany jest w nieco innym stylu wampir spoczywa w ziemi, początkowo pragnąc zemsty na tych, którzy go tam uwięzili, chce wyrównać rachunki z tymi, którzy przyczynili się do jego doli. Jest on doskonałym źródłem wiedzy znającym prastare tajemnice, gdyż za życia władał potworną magią. Borys sprawił, że bestia zapragnęła opuścić miejsce, w którym spoczywała. Skutecznie pomaga mu w tym Borys, któremu wyznaje sekrety wampirów. Książka zachwyca bogatym doborem treści, dostosowanych do biegu wydarzeń. Opisy wydarzeń są dosadne i okrutne, sprawiają, że możemy dokładnie odczuć każdy bezwzględny ruch oprawcy. Dodatkowo balansujemy między sferą ziemską, a przekazem z zaświatów, co również doskonale kreuje wyobraźnię. Książkę czyta się właściwie jednym tchem, jedyne, co może nużyć, to przesyt informacji dotyczących poszczególnych wywiadów, ale sądzę, że dotyczy to raczej osób, które nie przepadają za wątkami historycznymi. Książka wciąga nas świat wampirów i zdarzeń paranormalnych pochłaniając nas całkowicie. Gwarantuję, że jak zdobędziecie tą pozycję, to ciężko będzie się od niej oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Dzisiaj na obiad zrobiłam sobie kurczaka po hawajsku wiec został mi sok z puszki z ananasem. to bedzie dobra baza na drinka ( nie żebym była jakoą szczególnie obciążona alkoholizmem( no chyba że po teściowej) ale na trzeżwo takie klimaty u mnie nie wchodzą. Wybaczcie nawet jak MAXX bedzie czytał na głos to ja wymiekam Alkohplika ze mnie zrobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Teraz doczytałam ze to z pieciu tomów....buuuuuuuu A zapowiadało sie tak dobrze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy mozna czytac oddzielnie i poczytał bym tak wieczorkiem przy kominku ale przy was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialam zaczac swoje pisanie zupelnie inaczej:) MP - JAK MOZESZ O TO PYTAC??????????????????????????????????????????????????? Jasne ze sie spotkamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pod warunkiem,ze po 15,chyba ze wpadniesz do szkoly hihi Podaj tylko termin. Juz sie ciesze, ze przynajmniej jedna osobe poznam osobiscie. Z Dudzia o maly wlos nam by to wyszlo, co nie Dudzia??:D A tak swoja drogą, to jak Ty dziewczyno wytrzymujesz z ta rodzinka??? Uroczyscie oswiadczam, ze juz przestaje narzekac na jej brak -to jest na znak mojego oswiadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilke poczytam sobie NEKROSKOP,aby byc w temacie ale musze napisac, ze przeczytalam w pierwszej chwili NEKRO HOROSKOP :P:P:P Ja tak mam, to taka dysfunkcja ze przestawiam literki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat... dostalam ponownie zaproszenie na ogladanie spadajacych gwiazd, dzis u nas bylo slonecznie po poludniu i teraz niebo jest chyba cale w gwiazdach, a juz nie mam takiej euforii i ochoty na to patrzenie:( Jakies podpowiedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAXX ja juz jestem zachwycona!!:)To cos dla mnie Hurrra,nareszcie nie tylko romans:D Dzieki za podpowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
alebazi Ty jedna rozumiesz jak niedobry jest alkohol i jak sie trzeba nameczyć żeby go spożyć. hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie narobilo, wszystkich wywialo z forum, gdy ja weszlam:(:(:(:(:( Az tak bardzo mnie nie lubicie???? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doczytałam Was do końca, tu też tomy sie zbierają, maxxi tylko, że tu fantastyki brakuje i kryminału (brrr - tego może nie chciejmy) za to dużo życia i obyczaju oraz nieco erotyki (bo to w wydaniu erotomanów gawędziarzy). Zanim wrócę z szerszm wpisem, co być może dzisiaj nastąpi, chyba, że mnie córka szybciej zawłaszczy, to szybka rada dla Alebazi - idź kobieto. Nie ociagaj się!! W try migi prosze się zrobić na bóstwo i maszerować oglądać gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Jestem, jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Ja oczywiście też jestem tego zdania. Dziewczyno co masz do stracenia. Pare ukłuć komara. Nie martw sie to w porównania z tym co możesz zyskać to strat nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja, po wojnie, wygranej, ale jeszcze zmeczona i nabuzowana. jesliw lodowce jest piwo, to wypije, naprawde. Alebazi-a jaka to szkola, gdzie? I ja mysle,ze np. w srode jakos, ale napisze Ci jeszcze. Czy masz gg? podaj dudzi, ja sie do Ciebie odezwe, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki karmel.a, ale juz chyba wiesz, ze to ma byc po raz drugi, a mnie cos sie nie usmiecha, takie odgrzewane... No chyba ze na startujacy samolot popatrze,bo to na lotnisku bedzie Na "bóstwo" juz jestem zrobiona,tylko z ta decyzja sie ociagam i tak dopiero ok 23 mam wyjsc, tzn ma podjechac po mnie. Ale dzieki bardzo za podpowiedz, to mile ze zareagowalas:) MP i dzis nic nie pije na odwage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
A to jeszcze na dzisiaj wyjście Ci sie szykuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na dzis:)do niedzieli maja spadac,ale w piatek byla kulminacja DZIS KONCZY MIE SIE DYZUROWANIE, NAWET NIE WIECIE JAKA JESTEM Z TEGO POWODU SZCZESLIWA, JESZCZE TYLKO 2 GODZ 15 MIN :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×