Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Chce być miły a Ty mi jeszcze każesz przyjechać! Ale ok, podobno masz ładne mieszkanie to my z Kubą i Jaśkiem się nim zajmiemy! Nie będziesz miała po co wracać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zajmuje się dziećmi! Wiesz, jestem pantoflarzem i boje się zapytać czy mogę! :D I nie wiem czy zdąże w ogóle wrócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahhaha ale ej! Mój dom jest w kolorach jasnych, chcesz żeby był ciemny? Przecież potem nie będe w stanie tego posprzątać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Zrozumialem żaluzje. Kiśta se ogóry i wietrzta jaja we własnem goonie. Wirtualnie :classic_cool: Kasztany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to Ty nie umisz zimnikow obirać bo obiraczka za Ciebie obira:D:D:DSam mi to mówiłes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty to może lepsza? :D też nie umiesz! Ja z obieraczką śmigam, a Ty nie ! Kolega Ci na pewno chętnie nauczy! Nie odtrącaj go! Może to przeznaczenie! Idź moimi śladami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszek poza tym to Tobie się rodzina powiększy więc albo się nauczysz obirać ziemnioki albo kolega rolnik Ci się przyda:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-2-3-ktoś -> no jak to kasztan prawdziwy!! Kartofle kupuje obrane, a sro prosto do ula. I pszcoły mu za to miód przynosom :classic_cool: eweline48 -> no i byś sie oszukała. OKRUTNIE :) Bo jo lubie pospszontane i nagotowane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pasujecie do siebie! Będzie udany związek stulecia! Rolnik, nauczę Cię robić romantyczne kolacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cego ucysz? Kartofli nie umisz obirać - a chcesz uczyć obirać banana? Choksztaler!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obieranie kartofli to moja pasja! Tak tylko żartowałem że nie umiem ! :D Rolnik, zajmij się Eweliną a nie zimniokami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że jestem rozchwytywany ale ja świeżo po ślubie - niestety zostają dla Ciebie inni z tego forum! :D Z góry przepraszam Maxxa w tym momencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacy moż kobite?? No to mów mi wuju!! :classic_cool: i przyeżdzojta na wieś razym. Bedziemy mieli żone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina nie lubi sprzontać - a twojom babe RAZYM nauczymy!! No i BESZIEMY MIELI ŻONE, a nie Eweline :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie przeszkodzo - przyjeżdzojta i tak. Ty bedziesz sprzontoł i gotowoł. A jo bede mioł TWOJOM żone. Kaśtanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×