Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

mi sie tez Dudzie swietnie czyta i mialam jej to napisac, a zapomnialam. A Ty nie hamuj, w sumie jesli co drugi post jest Twoj, to moje ostatnio jest 80%, a Twoje co drugi z tego, co nie moje. Pisz, pisz, reszta sie obija, to my porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trza smarować czesto :D i bedzie ok diabełku ty mi tu nie wyjeżdżaj z poplamionym sztywnym przescieradłem :D masz kosmate myśli :) tylko o które słowo kurcze czemu ja nie mam takich chyba kapcieje he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
MP ja chyba dzisiaj jestem podobna do tej blondynki która od żaby różni sie tym że nie kuma. "no wlasnie, mialam powiedziec i zapomnialam, Kaja dzieki za przypomnienie-imienniczko moja podwojna, ja kiedys sobie wydrukuje wszystko i poprosze Cie o autograf. Nizej podpisana, zagorzała fanka". Ja chyba nie rozumiem, dlaczego tak napisałaś ale to tylko ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie, ze mam. a kiedy mam mieć jak nie teraz - jak mi 80 stuknie? wtedy to ja będę się zastanawiała czy mi na corega tabs wystraczy w emerytury ;-). no bo klasę trzeba do końca zachować, no tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia-zakrzytusilam sie piwem, uwazaj, co piszesz, kiedy ja pije, bo bedziesz mnie miala na sumieniu! Maxx-z ta posciela, juz krochmal lepszy, skoro ma byc sztywno ;) A ja Cie nie olalam, tylko prosilam o jakis priv kontakt,a Ty sie nie postarales. No i masz racje-jestes bezkonkurencyjny, wiec Mirka nam przedstawiaj, szans nie ma, my tez sie mscimy, wiec on nie da rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAJA - chodziło o to, że MP miala mnie pochwalić jaka to ja świetna jestem, ale zapomniala. I Ty swoim wpisem jej to przypomniałaś. I za to Ci podziękowala. A jej podwójna imienniczka to ja - znów nie doczytałaś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
To dość stare ale teraz mi sie przypomniało napiszcie jakie sa 3 okresy w życiu każdej kobiety///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, po 80 bedziesz miala łyse mysli. A maxx taka cnotke z siebie robi, jak nie on. Niewiniatko sie znalazlo. Dudzia-wyjasnij Kaji, plisssss. Bo moze to ja cos mieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Pampers , Olwejs i już wspomniany tu corega tabs. Co do moich poprzednich pytań to już teraz kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide pod prysznic puzniej drink kawa i spory kawałek kołacza z gruba kruszonka :D i moge siedziec czytając wasze kosmate mysli moze i troszke domnie przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No MAXX - teraz to już przegiąłeś z tym kołaczem z kruszonką wrrrrrr - ale mi się czegoś chce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Maxx u nas sie mówi kołocz z posypką. U Was też czy Wy tylko kołacze z kruszonką jecie :) Z tego Twojego menu co najbardziej ma podziałać na kosmatość myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tu nie mieć kosmatych myślli !!!!!!!!!!!!! czlowiek wyposzczony, a ten ogłasza, że idzie pod prysznic. Baby, trzymajcie mnie !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Tak sobie myśle ... Z moim ex sex pod prysznicem to była sodoma i gomora. Jak ja z nim przeżyłam te 10 lat ??? Sama sie sobie dziwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jedno miejsce, w którym nigdy się nie kochalam, a to zawsze było moim marzeniem (i to nie jest winda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja-topił Cie? Sorry, juz mi Dudzia napisala,ze mam wiecej nie pic. Maxx, kawa Cie ma pobudzic czy ta kruszonka? Dudzia- ja tu mysli zwalczam, a Ty przypominasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty - MATKA POLKA - o seksie chcesz zapomnieć ?!?!?!? Zmieniam zdanie - pij jeszcze dziewczyno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
:) :) :) To była rzecz nie do pomyślenia. Ja tylko tak sobie na pocieszenie zawsze myśle że mam nadzieje że w łóżku z ta lafirynda ( bo tak o niej zawsze mówie i myśle ) jest tak samo beznadziejny. Wiem że to głupie ale tak już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja KAJA zastanawiam sie nad laleczką wudu, albo w jaki sposób spowodować u mojego nagłe i bezpowrotne kłopoty z ukrwieniem .... (wiesz czego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mówia z posypka ale z kruszonką to nazywaja jak jest ona nie drobniutka tylko nakładana grubymi plastrami tak jak by nowa warstwa ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam napisać, że problem mojej fortuny uzyskanej od hojnego męża sam się blyskawicznie rozwiązał - bank wszystko pobral sobie na odsetki od debetu na koncie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że przed prysznicem was nie czytałem bo było by ciężko :D Dudzia to trzeba było przyjść plecy umyć:D polka hm to sprubuje ale nie wiem czy ktoś da namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI - coś tu jest nie tak z tą ortografią. Nie wiem czy Cię to jakoś pocieszy, ale przed chwilą właśnie poczyniłam takowe odkrycie. napisałam hojnego jak należy - przez samo H, a w tekście jest zmienione przez CH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Dziewczyny my to jesteśmy jak ten gość co złowił złota rybke mówi mu rybka -masz3 życzenia ale pomyśl dobrze twój sąsiad dostanie podwójnie te co ty sobie wybierzesz. No wiec rybak myśli i mówi 1 życzenie - chce mieć piekny zamek patrzy jest ale u sasiada stoja 2 2 życzenie Chce najnowszego mercedesa patrzy stoi mercedes ale u sasiada 2 Wiec długo sie nie zastanawiajac mówi złota rybko chce zeby mi uschło 1 jądro ..... sami sobie zakończenie dopowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Jezu czy ja kogoś uraziłam? Chyba rzeczywiście za dużo sie tu udzielam. Teraz ja zmykam pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to Dudzia umyj mi plecki, tak? a jak ja potrzebowałam to mi zaproponowałeś podesłanie szczotki na dlugiej rączce !!!! Idę sobie - poszaleć z prysznicem dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×