Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ja nie wiem, jak to sie dalej potoczy, ale dzis mam ochote krzyczec z radosci, niech wszyscy wiedza, ze w koncu dla kogos cos znacze, ze komus na mnie zalezy, a nie na moich obiadach. Zycze Wam tego samego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP, bije od Ciebie tą energią na odległość!! Prawie poparzyć się można, jak fajnie!! Trzymaj tak dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP gdy czytałam Twoj wpis, to łezka zakreciła mi sie w oku ze wzruszenia, tak milo jest czytac tego typu słowa. Życze wszystkiego co najlepsze w tej znajomosci. Tylko nie strasz karmeli ze jej tego nie zapomnisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi, ja jej to obiecuje:) Naprawde, byl moment, ze szlag by to wszystko, a ona mnie wyciszyla, uspokoila. U mnie przestalo lać, zaczęło padac. Juz pisalam Dudzi, bylam bardzo grzeczna, ale nie bylo łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
MP Bardzo sie ciesze że Ci sie udało, że liznełaś troche szczescia. Życze Ci żeby to trwało i trwało. DUDZIA przyznaje że nie czytałam całości forum ale teraz już troche nadrobiłam i troche wiecej o Was wiem. Ale jak ktoś mi powie jeszcze dzisiaj że mam coś przeczytać to chyba oczopląsu dostane. Wiecie dzisiaj słyszałam taką historie ale nie wiem czy macie ochote poczytać. Ale uśmiałam sie setnie. Zaras napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dziewczyny dbajcie o moje zdrowie:D co ja tu czytam dekolty i tp kochane ,kochany zawału dostane :D pitawa mi siądzie :D a tak poza tym to macie pozdro od mirka burza pogoniła go z działki impreza drentwa wpadł z butelka do mnie dałem jemu poczytac forum ale nie dałem namiarów na strone on nie jest gotów na was niech odreaguje jeszcze . kiepsko pierwsze dni wolnego siedziec samemu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Nie wiem czy dla was to bedzie śmieszne ale ja myślałam że pekne ze śmiechu :) :) :) Mójj znajomy opowiadał że to historia autentyczna. Stał w sklepie przy kasie przed nim stała matka z 5,6 letnim dzieckiem na taśmie kobieta wyłożony towar miała a ten chłopczyk chciał żeby mu mama gume kupiła. Ale mama mówi że nie i tam oczywiście jakieś argumenty przedstawiała dziecku ale do dzieciaka widac nie dotarły bo wydarł sie na cały głos że jak mu mama tej gumy nie kupi to on wszystkim ludziom w sklepie powie że mama tate w siusiaka całowała. Mój znajomy mówi a w sklepie jak by cisza grobowa zapadła, a pani wzieła dzieciaka za reke zakupy zostawiła na taśmie i w 3 sekundy pani w sklepie nie było. Tak że widzicie nieraz warto te gume kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, to jest smieszne, ale... znajomy chyba sciemnil, bo to stary dowcip. Swoja droga, dzieci i tak potrafia czasem niezle rodzicow podkablowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Nie słyszałam tego nigdy wcześniej ale wydawał sie wiarygodny jak to opowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie, tylko i wylacznie kupowac gumy :D, ale sie usmialam, to jest super historyjka, sprzedam ja jutro w pracy. Nie zazdroszcze tej mamusi, pewnie tez zmylabym sie szybciutko:D no ja nie moge, trzeba bardzo uwazac na dzieci hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest zachwycony wujkiem, nawet wymyslil,zeby wujek u nas spal, w loku taty, skoro jest wolne i on tacie nie powie, bo ja powiedzialam,ze wujek spac nie moze, bo byloby tacie przykro,ze ktos w jego lozku. Przed zasnieciem ryk,ze teskni za wujkiem, wiec moze byc niezla jazda, jak tatusiowi i swoich pomyslach powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu gwarno :D nie nadazam czytac:) ale zaraz wszystko ogarne tylko odsapne hihi Tak nudzilam sie po obiadku i uspokajalam nerwy po odwiedzinach pseudo taty az wpewnym momencie patrze...tel.mi dzwoni, odbieram i to kolega:) wyciagna mnie nad wode, nie chcialo mi sie jechac ale jemu ciezko jest odmowic:D dogadalam sie z siostra, popilnowal mi smrodkow i spedzilam milo popoludnie:) nareszcie wyszlam z domku:D Posiedzielismy sobie na kocku hihi jak takie malolaty zesmy sie zaczepiali:P ale ciesze sie bo wreszcie wyszlam do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP, Ty uwazaj na tego swojego szkraba, bo on jest niemozliwy w tych roznych wypowiedziach, ktore tu przytaczalas:) A swoja droga, to musze Ci przyznac, ze masz niesamowicie inteligentnego syna GRATULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S....z 4 dziećmi
Kaja stara to stara anegdota jak swiat,juz z 10 lat to slucham, tak samo jak z kolesiem co gume do czoła pewnej mamie niedobrego łobuza przylepił mówiąc na pozegnanie tez bylem beztr. wych :) Apropo, jak jest u was z godzią kladzenia dzieci spać??prawdopodobnie był juz ten tamat , ale sie zapytam, o ktorej wasze te mniejsze dzieci chodzą spać? moja ma 8 lat i chodzi tak po 24 a 1 w nocy,za to dluugo spi ,lecz w roku szkolnym o 23, jak u was jest??macie problemy z zagonieniem do łóżek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ostatnio jest nie tylko wygadany, ale i przemadrzaly, a to juz mniej mi sie podoba. Wczoraj zapodal pierwiosnkowi tekscik,ze ludzie powinni bic kobiety jak one sa niegrzeczne, bo kobiety to tylko takie duze i male dziewczynki, a nie ludzie. Pierdyknelam mu pogadanke, ludzie w autobusie sie odwracali, faceci oczywiscie sie usmiechali, a ten skomentowal,ze wujek mamie sie nie podobalo, bo ona jest dziewczynka i nie rozumie. Ale tak swoja droga, jego tatus ostatnio wydaje sie byc zazdrosny o mnie, a nie wiem,czy nie powinienien zaczac sie martwic o uczucia syna do niego. Chrupeczka-fajnie tak sie pozaczepiac ;) Ach, jak ja Cie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę bo jutro niestety ne mam urlopu jak niektórzy :-(. Chcialam powiedzieć, że dawno tak nasze forum nie tętniło życiem jak od wczoraj. I taak trzymać !!!!!!!!!! I całuję Was na dobranoc bardzo mocno - choć nie w siusiaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polka poważnie mam go pozdrowić i jeszcze powiedzieć że jest cudowny no bez jaj :)jak chciałaś tak masz przekaże nie ma sprawy ale ostrzegam nie jest gotowy ma zły stosunek do kobiet jeszcze mysli że wszystkie są jednakowe:( nie da mi spokoju by ciebie poznać trudno dzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx-ja pisalam o jego przyjacielu, czyli o Tobie. Jego tylko pozdrow, to Ty jestes cudowny, ale wiem,ze dobrze zrozumiales, tylko sie droczysz, łobuzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez dalam sie nabrac na ta historyjke, ale co tam i tak podam dalej, zobaczymy kto jeszcze zna:) Dudzia jest niewyjeta, humor zawsze jej dopisuje:D Tez juz sie pozegnam, dobranoc i kolorowych erotycznych zycze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja no co ty nigdy w zyciu jestem be i to do kwadratu łobuz jeden ze mnie . a tak na marginesie czemu jeszcze nie spisz co??? ja jeszcze drinka sobie zrobie co tam mam wolne moge spac i do 12 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alebazi1 erotycznych no wiesz :D a kto mi puzniej pranie zrobi poscieli jak poplamie i potargam na strzepy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie, bo... nie potrafie sobie rozlozyc lozka, ktos mi je zlozyl,zeby bylo na czym siedziec, a ja nie powiedzialam,ze sama nie potrafie rozlozyc, Jest ciezkie i zepsute ha ha. A tak serio, dobrze mi z Wami i z niecieprliwoscia czekam na kolejne wpisy. Powaznie, bo nic innego nie robie, mam wlaczone TV, ale glownie o forum mi chodzi. Powalcze teraz z lozkiem, jak trzasnie, to bede spala na podlodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu no nam to siusiakow brakuje, po za Maxxim:D hehe MP fajnie bylo fajnie:p ty wiede tez po wspanialych chwilach...jak ja Ci zazdroszcze:) i pewnie nie tylko ja:) mnie cos nadal do kolegi z daleka nie ciagnie:( wrecz przeciwnie ostatnio nawet mam dosc jego towarzystwa, nie wiem co jest ze mna nie tak ale im wiecej on chce tym mnie bardziej od niego odpycha:( poradz cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Chrupeczka, ze ja Ciebie rozumiem? Widzisz, nie pamietam, czy tu o tym pisalam, czy tylko komus prywatnie powiedzialam, ale my sie juz dlugo znamy i przyjaznimy, kilka lat temu, kiedy zauwazylam,ze jemu zalezy na mnie nie tylko, jako przyjaciolce, wystraszylam sie, doslownie. A jak w gre weszla zazdrosc, ucieklam i zerwalam kontakt. Nic na sile, przeciez uczuc nie mozna kupic. Z drugiej strony Chrupeczka, jesli Ci z nim dobrze, w sensie,ze fajnie czas spedzacie, jesli dzieki niemu masz oderwanie jakies, zapomnienie, korzystaj! Nie oszukuj go, ale bierz, co daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×