Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Dudzia, nie wiem jak Ty się możesz na to godzić, by MPE tłumaczyła się z intymnych spraw Polek na.. forum międzynarodowym.. ( mam nadzieję, że nie siedzi w kafejce internetowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę fundusz zdrowotny w mojej szkole by mi dopłacił do zakupu wibratora,po to ten socjalny w końcu jest ,dla ludzi w potrzebie ale wałkiem też nie pogardzę póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMEL.A - to tu jest gadka o sprawach intymnych? Cholera, a ja myślałam, ze my tak o muzyce i kuchni i dlatego tak się wymądrzam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, cofam mee pytanie, bo przeciez wtedy wibrator i wałek tez na nic by sie przydaly. Dudzia-ja tez tak wlasnie czegos nie rozumialam, ale balam sie przyznac, myslalam,ze tylko ja nie wiem, o czym mowie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha nie,Pan mi wierzy na tyle ,ze zapomniał mnie zakuć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE nie wierzysz w moją wstrzemięźliwość przedślubną ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję,no ja sobie też tego nie życzę,nie chcę być zarośniętą babuszką pajęczuszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam wybierać to rezygnuję z konia - widziałyście kiedyś jakie on ma .......... warunki. brrrrrrrrrrr. Beret by mi ponad głowę podniósł z pół metra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z kulinariów na zoologię" poradnik dla samotnych kobiet z wałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto by pomyslal, ze to ja zmienie temat? Ale 3majcie kciuki jutro o Waszej 19-ide na spotkanie, byc moze bedę niania! Ciesze sie, bo 1. kasa kasa kasa 2. ja nie wyrabiam tak w domu A jesli chodzi o wałki to sa rozne, takie z uchwytami, takie bez, sa z wypustkami (chyba do fr ciasta)i takie male jak walki do malowania scian. Szkolenie chyba zaczniemy od najprostszego typu. I jeszcze jedna sprawa-my tu gadu gadu, a kolezanka alebazi woli towarzystwo Niemcow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×