Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

te halucynogenne nieodpowiednie?????????????????????????????????????????? Uważam, że jak najbardziej są w temacie:P Jednak drugi obieg przeniósł się do pierwszego:D DUDZIA pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy... brak tu Twego głosu:) Ale ale, reszta też może się przyłączyć. Wstałam z popołudniowej drzemki (1,5godz.) i co ja będę teraz w nocy robiła??? no co??? MPE masz jakiś pomysł???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroslymlodzieniec
Witam. mam 18 lat nocowałem u ciotki... leżałem w łóżku z laptopem mojej ciotki i zobaczyłem jej zdjęcia w pończochach, szpilkach i stringach... od razu mi stanął... zacząłem się masturbować, byłem bardzo podniecony bo kręciły mnie starsze kobiety(i kręcą nadal nagle weszła ciotka... kicha na maksa;/ nie wiedziałem co mam zrobić w ręku trzymałem swojego kutasa ciotka patrzyła się na mnie i po chwili wyszła, przyszła za jakieś 5 minut w pończochach... heh to było jak jakiś sen i nie mogłem w to uwierzyć... byłem w 7 niebie wydymałem ciotkę... spuściłem się jej na cycuszki. rano poprosiła mnie żebym zachował to w tajemnicy, przeprosiła i powiedziała, że żałuje tego i nie powinna tego robić ale nie mogła się powstrzymać... głupio mi było i nie nocowałem od tamtej pory u niej... szkoda... uwielbiam starsze kobiety... ich cipki mmm... Ona nie wie ,że po kryjomu zrobiłem jej filmik jak dotykam jej cipeczki gdy spała macie tutaj, troche słaba jakość ale co film to film ;) http://panato.pl/c2c5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halucynki powiadasz? Ja myslalam,ze inny rodzaj. A wieczorem? Hmmm-moze posuwaj raczka uzbrojona w zelazko? Jak co, ja jestem, tylko prysznic szybko wezme ;) Bez podtekstow oczywiscie. A reszta milczy,mam nadzieje,ze nie przez to,ze im apetytu na grzybki i inne ogorki narobilysmy i teraz biedne za gotowanie sie wziely (lub konsumpcje ha ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZESTAŃCIE O TYM JEDZENIU BO MNIE SZLAG TRAFI !!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM GŁODNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A najbliższy posiłek to jutrzejsze śniadanie :-( :-( I jeszcze dodam, że nie uzbroiłam się w żadne ogórki, kabaczki, szparagi ani kabanosy, nie posuwam rączką z żelazkiem ani bez, nie jestem wegetarianką ani homoseksualna i już dawno nie ćmoktałam nawet migdałów. Za to świetnie realizuję się ostatnio w temacie gołębich gówien na parapecie ALEBAZI. Jakaś taka jestem zwyczajna (nie kielbasa !!!), przewidywalna, tradycyjna i ... zupelnie grzeczna. Jedynym przejawem szaleństwa będą grzybki (pieczarki) w jutrzejszym obiedzie - mam fajny przepis - jak ktoś chętny chętnie się podzielę (nie dzielę się natomiast facetami, nie pożyczam majtek i szczoteczki do zębów) I nie pytajcie mnie o seks bo nie wiem o co chodzi ;-) Pozostało mi jedynie zajarać, OLE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia-no to milo Cie poznać! ps.mam nadzieje, ze tekst o majtkach i szczoteczkach nie dotyczy kobiet, bo ja marze o komunie, chce pozyczac swoje i pozyczac od kogos. A do gołebi postrzelamy z procy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, ja tak naprawde to jestem pełna podziwiu dla Twojej wiedzy, inwencji w wymienianiu straw o kształcie falicznym. Brawo!! Szacun wielki! Ciekawe, co powiesz na hasło instrument? Mi do głowy jedynie fujarka i flet prosty przychodzi, a Tobie? Czekam z niecierpliwoscia! ps. Pozostałe koleżanki, my tak bedziemy pewnie długo, więc zacznijcie jakis temat, albo przyłączcie sie! ps.2 -do Dudzi i Alebazi-ja sie ciesze, ze Wy sie cieszycie,ze macie nową koleżanke, ale juz sie zastanawiacie,ktorej z Was do niej blizej. Ja juz Wam nie wystarczam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genialnie dziewczynki!!!!!!:D Ja ze swej strony do hasla instrument wrzuce klarnet:P I co teraz powiesz MPE??? No kobieto, teraz widać,kto ma jakie skojarzenia:P:P:P PS. MPE wywrwałaś do takiego kraju, że z Dudzią szukamy zastępstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!!!! MPE jak Ty jeszcze możeswz o to pytać?????? Do sexu Cię potrzebujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie harfa lecz gitara, a raczej jej gryf - długi, wypustki ma. No i nie ma strachu, że wpadnie do środka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z perkusyjnych na pewno odpadają bębny bo błona dawno dziurawa ;-). Ale kołatka zastosowana w poprzek mogłaby dostarczyć nie lada wraźeń. Pałeczki też się przydadzą ...... do obiadu po zabawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe Wariatki nie mogę zaraz się posikam :-) na wiosnę robimy spotkanie, strasznie za Wami tęsknię,o narzeczonym Wam poopowiadam heee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee jestem jak najbardziej ZA:D Tylko już teraz musimy zaklepać jakieś miejsce i termin(acha,znowu bobożne życzenie,że damy wszyscy rade:() I ten narzeczony bardzo mnie zaintrygował:P Dudzia, jakie Ty masz pełne informacje co do tych wszystkich instrumentów fiu fiu zaczynam się Ciebie bać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi nie wiem czy wiesz,ale masz mnie w pooju na bank (a czemu to Ci wyjaśnię jak się spotkamy ;-)) Tym razem już się niczym nie wykręcę od wyjazdu ,bo tęsknię za Dudzinką i tęsknię za wariackim śmiechem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się spotkamy to Wam z Karmelką poopowiadamy co u nas na południu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO !!!!!!!!!! gdzie się spotykamy i kiedy ?!?!?!?!?! Lecę pakować walizkę ..... MEE - rozczuliłaś mnie :-) ALEBAZI - dlaczego MEE chce być z Tobą w pokoju? A ja z kim będę dzielić łózko ?!?!?!?!? MPE - blender.... chyba podziękuję. Chyba, że trzepaczka do piany !!!!!!!!! :-D :-D na wysokich obrotach !!!!!!!!!!!!!!!!!! ALEBAZI - ja mam wiele talentów i muzycznych i kulinarnych i .... ho ho ho. A do tego moja wyobraźnia ............................. WOW :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możemy zamówić domek z jednym wieeeeelkim pokojem,biedni Ci w domku obok ,salwy śmiechu będą się unosić póki nie zachrypniemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia wczesnie sie kladzie, wiec bedziemy musialy byc cicho ;) Mee, dam Ci pobawic sie tym wałkiem, bo widze, ze chociaz Ty starasz sie byc mila. A Alebazi woli gosci z Niemiec, wiec kochana Dudziu-nici z tego, co bys chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×