Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witam wieczorową porą :) I dorzucam odrobinkę życzeń od siebie Zdrowych 🌼 Spokojnych 🌼 i Radosnych 🌼 Świąt 🌼 Wielkanocnych 🌼 a dla dzieciaków wielu kolorowych i słodkich zajączków :) SM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D nie czytałam, co pisaliścioe bo już chcialam wysłać to: Najradośniejszych Świąt Wielkanocnych, najlepszych wypieków, najkolorowszych pisanek, najsmaczniejszych smakołyków, najbardziej mokrego Śmigusa Dyngusa, najmniejszej liczby obowiązków oraz wszystkiego co naj, naj... a teraz przeczhodze do lektury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy już pewnie wszyscy przytuleni do kołderki oczekujecie jutrzejszego dnia... a ja coś nie mogę spać:O No cóż... zmuszę się jakoś;) Chyba nie napracowałam się jednak dziś zbyt mocno:P Jeszcze raz Wesołych Świąt wam życzę i wszystkiego dobrego:) Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych ,zdrowych Świąt ,samych pyszności na stole i doskonałych nastrojów.Odpocznijcie Dziewczynki i Chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Mee :) No i, oczywiście, wzajemnie!👄 Oby zdrówko dopisało, by jajeczko smakowało, by babeczka nie tuczyła, atmosfera miła była, by króliczek uśmiechnięty przyniósł radość w ten dzień święty!🌻 Ponadto Świąt w szczęście owocnych życzy króliczek Wielkanocny!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnego czasu wypełnionego pogodą z serca płynacą. Dobrego Wam na ten świateczny czas. Ja tradycyjnie święta spędzam u rodziców w Beskidzie Wyspowym. W tamtym roku opisywałam je wiosennie w tym nie opisuję, bo za oknami zima..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo moja wypowiedź ruszyła najbardziej? 1-2-3-ktoś dziwnym trafem wszystko wziął do siebie i przestał udzielać się na forum, czyż to nie zbyt duży zbieg okoliczności? wystraszył się bo to co napisałem ruszyło jego sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały chyba ma różyczke-wynika z objawow. Dalam zyrtek w kroplach, wapno, posmarowalam mascia na alergie i czekam, bo w tym kraju w niedziele nawet na pogotowie nie ma co dzwonic. Jutro chyba pojde do lekarza. macie dla mnie jakies rady? jak mu pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M@riusz - Tobie i córeczce też życzymy spokojnych i mimo wszystko radosnych i rodzinnych Świąt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE - Z tego co mi wiadomo to różyczka nie wymaga żadnego leczenia. A na gorączkę podaj jakiś syrop czy coś i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M@riusz - Wesołych Świąt dla ciebie i twojej dorastającej córki:) Ale za swoje wypowiedzi u mnie masz ignor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, ja to wiem, tyle, ze on mi ryczy,ze go piecze i druga sprawa, ciagle to drapie, wiec musze mu smarowac, no i inna sprawa- nie jestem lekarzem, nie mam pewnosci, czy to na pewno rozyczka. A wiesz,czy to mozna moczyc? Przy swince czy ospie nie powinno sie dziecka kapac. W ogole to jest dziwne, bo on juz jakis czas temu-z tydzien chyba zaczal miec szorstka skore na zewnetrznej stronie dloni. pomyslalam,ze to za duzo bialka, bo ma skaze, odstawilismy produkty mleczne, ale nie zeszlo, a teraz na tej szortskiej skorze wysypyka, ma tez na dolnych powiekach, rano myslalam,zema jeczmien, teraz zauwazylismy,ze na posladkach tez ma i poszlo w gore rak, pod łokcie. Wczoraj mial stan podgoraczkowy-37, dslam mu lek i potem juz dobrze bylo, tylko w nocy sie bardzo drapal i narzekal,ze mu zimno, nawet czapke ubral. Dzis juz goraczki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE - Najlepiej byłoby skonsultować się z lekarzem... Ale jeśli nie ma takiej możliwości to niech nie wychodzi z domu przez kilka dni - to na pewno... Podawaj mu coś przeciwbólowego, dostosowanego do wieku, nie zaszkodzi. Jeśli to faktycznie różyczka to prawdopodobnie bolą go węzły chłonne... Ale to nic takiego, poza tym, że dziecko się męczy:( A ile twój mały ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... ja nie jestem pewna czy można kąpać i nie wiem co zrobić z tym swędzeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawalo mi sie, ze ma biale plamki, taki nalot, ale nie, ja chyba rzeczywiscie juz widze, co chce. teraz ma plamki na dloniach-cale wlasciwie czerwone sa, kropki na przedramionach, az do lokci, na posladkach i na buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja zostałam sama - mama pojechala do domu, a chłopcy do tatusia :-P. Nażarłam się paschy i teraz mi niedobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w pracy. Hania została u babci. Jutro do niej pojadę. A mój pożal się Boże mąż,nawet nie zadzwonił,ani nie napisał smsa. Żeby dziecku życzeń nawet nie złożyć,ani rodzicom,to poprostu kolejny dowód na to,że ani z niego dobry ojciec,ani mąż. Cieszę się,że już nie jestem z nim. Jest mi naprawdę dobrze wśród rodziny w te święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE - Jeśli to rzeczywiście różyczka, nie masz się czym martwić. Jutro skontaktuj się z lekarzem i zobaczysz, że powie ci to samo;) A swędzi czy piecze dlatego, bo tak po prostu być musi i trudno - nic na to nie można poradzić:( ewentualnie czymś smarować, aby złagodzić swędzenie/pieczenie. Ucałuj maluszka:) Dudzia - To ja może wpadnę do ciebie z piwkiem, bo mam, a Alebazi wczoraj nie chciała ze mną pić:P Anetka - Cieszę się bardzo, że jesteś w tak pozytywnym nastroju:) A tym swoim byłym to się w ogóle nie przejmuj... Nie pisze i nie dzwoni? To nie - bez łaski! Przynajmniej jeden problem masz z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETA - jak miło przeczytac Twoje słowa :-) ANNIKA - dawaj z tym piwem - nawet mam na nie ochotę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, dobra duszo, dziekuje za wsparcie. Ja sie nie przejmuje sama rozyczka, ile tym,ze to moze byc cos innego, a jestem w kraju, gdzie wszystko leczy sie paracetamolem, w dodatku sa swieta. Wiecie,ze moje dziecko nigdy nie zachorowalo w tygodniu? kazda powazniejsza sprawa wynikala w weekend. Nie choruje czesto i nigdy nie byl w szpitalu na dluzej niz kilka godzin, ale zawsze jak cos, to noc lub weekend i czekanie az poradnia zostanie otwarta. Na piwo to ja sie pisze! Za to jesc juz nic nie bede. Starczy tego dla nas wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dawajcie dziewuchy do mnie!:D:D:D Pewnie, że starczy dla wszystkich, mnie tam wiele nie trzeba:P A samej tak jakoś smutno pić:( Matko Polko, ja ci mówię, że to nic poważnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomniałabym, że Dudzia to raczej w domu mojej teściowej nigdy nie postanie:P Tak więc, Matko Polko, zebranie przenosimy do Dudziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim:) No i pierwszy dzień Świąt na szczęście za nami.... U mnie było fajnie, rodzinnie, u teściów, mnóstwo rodziny, jedzenia-tak jak być powinno.... Szkoda tylko, że nie było z nami jednej osoby i to sprawiło, że w gardle ściskało strasznie i łezka się w oku kręciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×