Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

MPE - No to w takim razie za 4 minutki u ciebie!:P Eweline - króliczku ty mój wielkanocny:) w końcu się pojawiłaś:):) A ta osoba, o której mówisz, że jej już z tobą nie ma... pamiętaj, że w twoim sercu i pamięci pozostanie na zawsze - a to jest najważniejsze!:) Bo człowiek umiera tak naprawdę tylko wtedy, gdy się o nim zapomina... Oj, przytulaa cię mocno, mój króliczku najdroższy:):):)👄🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak czujesz się taka samotna to na następne święta do teściów zabieram się razem z tobą:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam! Włożylismy młodego do krótkiej kapieli-poczul ulge. To go piecze, nie swedzi, W dodatku ma juz wszedzie, nogi, pupa, rece wygladaja strasznie. Najmniej na twarzy )na głowie wcale), brzuchu i plecach. Masakra. Dostal paracetamol, zyrtek, nasmarowalam go mascia,zeby nie swedzilo i tyle. W nocy bedzie sie pewnie drapal, poprzedniej tak glosno,ze slyszalam. Spi w czapce, bo mowi,ze mu zimno, moze mu zaloze rekawiczki, zeby sie nie drapal? jak myslicie? Sorry, ze tak smece w taki radosny dzien, ale w Polsce bylabym juz w aptece, a tu w calym miescie ani jedna dzis nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ale ja nie jadę dziś do MPE bo nie chorowałam w życiu na żadne krosty, a teraz to byłoby cholernie niebezpieczne. Do ANNIKI teściowej też nie ma mowy. Dawajcie do mnie - ja jestem zdrowa, nie ma tu mojej teściowe (dzięki CI Boże) i chata wolna !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Annika za dobre słowo:) Już nie pierwsze zresztą-kochana jesteś:) Nie ma problemu-za rok zabieram Cię ze sobą - tam każdego przygarną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee, MPE - mówilaś, że dziś już nie jesz !!!!!!!!!! KŁAMCZUCHA !!!!! I na dodatek bezczelna - ja mam za ciężką d..ę? Ty zerknij na swoją !!! No coś takiego !!! Mam na czym siedzieć - owszem - i to całkiem wygonie, ale żeby tak publicznie zrobić ze mnie spaślaka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE - No jak nie ma!:D Ja już w połowie piwka jestem!:P I powiem ci nawet, że udało mi się rozdwoić: w połowie jestem u ciebie, a w połowie u Dudzi:D Eweline - Ale nie chce mi się czekać aż do następnej Wielkanocy:( No to może pojedziemy tam razem na Boże Narodzenie?:D I to nie ja jestem kochana, tylko ty🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzinka - Nie jesteś żadnym spaślakiem - widziałam na własne oczy:P Jesteś bardzo ładną i zgrabną, szczupłą kobietką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nie jesc, ale zmienilam zdanie, poczułam sie odrzucona. Cóż, dobrze, że innym choroba mojego dziecka nie przeszkadza, ale Ty Brutusie!!! Annika, widzisz, jak ktos chce, to potrafi. A ja serio piwka bym sie napila. Chyba obejrze jakis film i ide spac, po wczorajszej nocy z moim dzieckiem, zaczynam odczuwac zmeczenie. A nie napisalam Wam -pierwiosnek byl dzis na sniadaniu u nas i tak naprawde, gdyby nie moj mlody, ktory ma zajefajne poczucie humoru i potrafi mimo wieku byc dusza towarzystwa, byloby bardzo sztywno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzina - i tak cię uwielbiam👄:D Gruba jak baryła czy chuda jak patyk - zawsze ta sama:):P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to dowalilas. To nie o to, po prostu on zrobił łaskę, że przyszedł. najpierw niejako sie wprosił, bo opowiadal jak to sam bedzie itd, a jak został zaproszony, to chyba oczekiwal,ze zaproszenie zostanie wygloszone na kolanach. inna sprawa, ze wtedy to on nawalil i nawet nie poczul sie do wyjasnienia czegolowiek. Pan tatus powiedzial mi jedna trafna uwage na jego temat-ten czlowiek cieszy sie jak gdzies jest zle, jak komus nie wychodzi, wtedy jest najlepszym przyjacielem, a jak jest spokoj, to obraza sie. i ma racje, niedawno podobna sytuacja miala miejsce u wspolnych znajomych, chodzil opowiadal, psy na kolesiu wieszal, a jego zona taka cacy. teraz oni jakos tam sie dogadali, a ja sie dowiaduje,ze zona tego znajomego to ostatnia szmata. o swoich wspolokatorach podobnie mowil. Jemu w zyciu nie wyszlo, jest po 40-te, zycie przelatuje mu miedzy palcami, jest sam, nic tak naprawde nie ma i zamiast wziac sie w garsc, zawisci innym. wiem, co pisze, bo przeciez blisko bylismy, jak trzeba bylo cos zrobic, pojsc w jedna lub w druga strone, wystraszyl sie,ze w koncu zacznie sie prawdziwe zycie. Nie bede tu laboratow na ten temat pisac, ale zauwazylam,ze znajomi sie od niego odsuwaja, a on probuje cos ludziom udowodnic pijac 3 dni w tygodniu i chodzac na solarium, z ktorego wychodzi nie jak mulat a jak indianin. czekam az wlosy ufarbuje, bo dzis cos o farbach mowil. kryzys wieku sredniego, z tym, ze zamiast na panienki, on woli wtracac sie w zycie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE - a nie mówilam .... ANNIKA - to prawda - zawsze taka sama, ale .... szkoda, że tylko Ty to zauważyłaś - dziękuję Ci za to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE - Na urodziny kup mu maszynkę do golenia w prezencie, niech sobie jeszcze nogi ogoli:P Skoro chodzi na solarium i włosy farbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się przejadła i do kompa nie chce się jej podejść:D Ale rano wysłała mi taki kawał: Usiadła z dziećmi przed monitorem laptopa, zalogowała sie na stronie randkowej i mówi tu cytat "Oto sklep z tatusiami - poinformowała dzieci wskazując na ekran ... Wybierzcie sobie jednego" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI pojechała do rodzinki i chyba dobrze się bawi skoro do tej pory jej nie ma, a komp ma wolny więc na pewno już by z nami plotkowała. Dobrze, niech się rozerwie kobieta :-) Ja mówię "dobranoc"- wracam do Was już jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się chyba już pożegnam na dziś... A im szybciej tym lepiej, bo mam w sobie trochę % i zaraz pewnie zaczęłabym pisać głupoty:D O ile już tego nie zrobiłam:P A jak już wcześniej mówiłam - dużo mi nie trzeba:D Dobranoc kobietki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×