Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Annika, poczekaj do piatku, bo nie wiedziałam nic i nie jestem zaopatrzona:(NADROBIMY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na migdały miałaś przyjechać,nie ma tak wygodnie:P Ty Dudzia, a Topbie co jest???co Ty tu wrzucasz???????????????? No muszę tą babcię przebić, czymś na czasie!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY może jusz spadło z listy przebojów, ale ja lubie sobioe tego ostatnio posluchać, co niektórzy już się o tym przekonali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze, ale ja pisze hehehe ale naprawde,nie widzialam tych bykow wczesniej,nie patrze na monitor i chyba palce mam za duze na moja klawiature i zaczepiam o inne klawisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - Od jednej szklanki piwa, jednego kieliszka wódki czy też jednej lampki wina nikt chyba jeszcze nie umarł:P Alebazi - Do piątku to ja już ze trzy razy zdążę się napić;) No ale w piątek to tak się upiję, że nie wstanę:D A teraz sączę sobie winko, które pan B kupił mi na walentynki i jest mi z tym wyśmienicie:P A jutro kolejny egzamin - tym razem z polskiego;) Liczę na was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc moi drodzy! Zaraz błogi sen mnie zmorzy... Wiec się żegnam z wami czule👄 może we śnie was przytulę!🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, Dudzinko, pytałaś o mnie. Przepraszam, ale mam czas, nazwijmy go - małopisarski. Wybaczcie, ale zapewniam, że Was czytam. Pozdrawiam, a dla Anniki kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!👄 Niecodziennej - codzienności, którą los podaruje Wam w darze. Pogodnych myśli i radości, których nigdy w nadmiarze. Pozytywnego nastawienia na cały dzień. Radosnego oczekiwania na to co ze sobą przyniesie!🌻 Karmelce dziękuję za kciuki:) Jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. jestem tu nowa.dopiero szykuję się do rozwodu ale samotna jestem od bardzo dawna. jak sobie poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika ja dziś dołączam do "kopiących" Ciebie w pośladeczki:D Przed maturą, moja droga, trrudno bedzie Ci usiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - Dziękuję ci za to, że jesteś taka wspaniałomyślna:) Choć jedna osobo się ostała, która nie jest gnębicielem:D Kocham cię😍:P Alebazi - Coś mi się wydaje, że nie usiedzę na krześle podczas egzaminów maturalnych przez te pośladki:D:D:D Będę się kręcić, wstawać, jęczeć, aż w końcu mnie wyproszą z sali:P Czy naprawdę tego chcesz?:D Chyba nie, co?;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzięki wam moje sadystki:D [czyt. eweline48 i alebazi1]👄👄 i tobie moja, nieco bardziej delikatna, Dudzinko;)👄 Dzisiaj mam na 15, tak więc już znikam🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, ja Cię mogę po tych pośladkach tylko głaskać:P ale myslałm, że chcesz zdać pozytywnie... lecz skoro nie, to pozostaną same pieszczoty:P A maturka... no cóż .............. będziesz tak spiewała: http://www.youtube.com/watch?v=QVp6whdXAJY i co teraz wolisz ????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! eweline-nie moglam trzymac kciukow podczas Twoich egzaminow, bo nie wiedzialam, wiec potrzymam teraz-za wyniki i za to,zeby sprawdzajacy mial dobry humor! A ja pod prawie 3dniowym maratonie wreszcie zasiadlam na sofie i nic nie robie. Dudzia-ja mam migldaly, ale w platkach, wlasnie kupilam do salatki na jutrzejszy obiad. Miala byc na dzis, ale w drodze do domu zmienilam plany-my zjemy pizze, a mlodemu pulpety rozmrazam. Nie mam sil na nic, wykonczona jestem. wczoraj w koncu ta paczka z Polski przyszla-3 tygodnie, ponad! Za to dzis przyszedl list od mojej siostry-wyslala we wtorek, czyli 2 dni i dotarl. Miesiac temu sprawdzalam bilety lotnicze do Pl, nie bylo tak zle, za to jak teraz patrze-poszly tak w gore,ze jednak autokarem sie wybiore. Mamy jeszcze tydzien ferii, potem mlody do przedszkola. Dzis byl od rana-teraz wrocil-u kolegi, bo ja mialam wyjazd. Dzieciaki siedza w domach, bez szkoly im sie nudzi, co chwila ktos dzwoni,zeby im mlodego podrzucic, to bedzie weselej. A ten tak sie przyzwyczail,ze dzien bez kolegow i juz jest rozpacz. Witam Cie Nowa Koleżanko, napisz skad jestes, czy i w jakim wieku masz dzieci, cokolwiek. Troche nas tu jest, wiec mysle, ze na pewno znajdziesz bratnia dusze, kogos kto Cie tu zrozumie, doradzi, wyslucha, rozweseli. To ja jeszcze dzis wpadne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po egzaminie;) Jest dobrze! (chyba:D) Alebazi:D - Nie no, dzięki ci bardzo, wiesz?:D:D:D To ja już wolę mocne kopniaki w tyłek niż głaskanie po pośladkach, bo tak to ja nie chcę śpiewać na pewno:P MPE - Kochana, to ja mam egzaminy, a nie Ewelina:D Ale dziękuję ci bardzo i tak:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, przecież i tak nie poczujesz tych kopniaków:P A tak się wzbraniasz jakby nie były wirtualne hehehe No MPE zakręcona jak zawsze, ale fajnie że jesteś:D I co ja czytam, jednak wybierasz się do Polski, wobec tego czekam na Ciebie-i BEZ DYSKUSJI, że to czy tamto;) Witaj sahara1000, napisz coś więcej o sobie. Oczywiście szczegóły możesz zachować dla siebie, ale tak ogólnie, co się dzieje napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×