Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Alebazi - wiem, ale jak Annika mnie na matmę chce wysłać to jeszcze nie raz tu będzie i nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może już od teraz każdy z nas bedzie miał w załączeniu ten link???????? Annika, no ja nie moge, ale Ci się szykuje prespektywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tak SAMA zaśpiewam........... na razie w ten sposób nastrajam się na przyszłość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi-mojemu mlodemu tez doda sie podoba. A jak jestesmy w sklepie, ciagle mi pokazuje "blondynowa" farbe do wlosow i juz ktorys raz pokazal mi rozowe majtki, pytajac, czy mi sie podobaja. Czasem az mi glupio jak obok jakis Polak jest, ze 4 latek tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi...mysle ze narazie moge.. mam nadzieje ze oja siostrzyczka znow z etem nie wytnie mi numeru takiego jak w tamtym miesiacu :P Matko Polko.. Heeelool :D Jak tam z mlodym,lepiej mu juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za Alebazi!!!!!!!!!!!!!! Doda jest ładna, choć charakter ma do kitu;) Ale ta pioseneczka jest śliczna, przyznaję... Bazi, no nie?:P Piwko dobre, dobre:D Mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam piatkowo 🖐️ Dzis juz w troche lepszym nastroju ale wczoraj ktos mial przerabany ze mna wieczor... :P Anninka kieeedys bardzo dawno temu bylam dobra z niemieckiego ale teraz hmmm :D A wiecie ze zastanawiam sie nad tym czy by nie wrocic zaocznie do szkoly...trzeba sie troche doedukowac :D Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo 🖐️ Dzis juz w lepszym nastroju ale wczoraj ktos mial przerabany ze mna wieczor... :P Anninka kieeedys,bardzo dawno temu bylam dobra z niemieckiego, no ale teraz hmmm :D A wiecie,ze zastanawiam sie nad tym czy by nie wrocic zaocznie do szkoly.... Trzeba sie troche doedukowac :P Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo 🖐️ Dzis juz w lepszym nastroju ale wczoraj ktos mial przerabany ze mna wieczor... :P Anninka kieeedys,bardzo dawno temu bylam dobra z niemieckiego, no ale teraz hmmm :D A wiecie,ze zastanawiam sie nad tym czy by nie wrocic zaocznie do szkoly.... Trzeba sie troche doedukowac :P Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupeczka - Pewnie:) Szkoła to fajna sprawa:D A jeszcze jak masz taką zarąbistą klasę jak moja to już w ogóle;) Aż ciężko będzie mi się z nimi rozstawać:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis wyjatkowo mam chwile. Wróciłam do domu,zeby zrobic obiad (frytki, sałatka brokułowa i pieczone skrzydełka), wiec wzielam laptopa do kuchni. Zjemy i wychodzimy. Wczesniej bylam zapisac syna do biblioteki, bo wczoraj mi zarzucil,ze jak chce isc do teatru, czy kina, to slyszy,ze nie mam kasy i daleko, a biblioteka jest blisko i za darmo. Wiec go zapisalam, jest dumny, bo ma wlasna karte. Biblioteka jest samoobslugowa, w pelni skomputeryzowana i znowu bylo mi wstyd-nie wiedzialam jak zaznaczyc wziete przez mlodego ksiazki, a on wiedzial. Pytałyscie o choroby tych dwoch panow. otoz malego lekarz i praktykantka osluchali, sprawidzili uszy, gardlo, te wysypke i orzekli,ze ogolne zakazenie organizmu. Wysypke mam smarowac kremem nivea i podawac dziecku paracetamol. Pytam,czy to nie rozyczka-nie, bo zaschniete. Mowie, ze zaschniete, bo juz od kilku dni to ma i schodzi. A zakazenie organizmu to chyba sie stwierdza po badniu krwi. On,ze jest doswiadczony i mam mu zaufac. Pytam o kontankty z innymi dziecmi-nie, to nie jest zarazliwe i nie bylo, nikomu nic nie grozi. Mlodemu sie podobalo, bo pokazali mu jakies fajne sprzety w gabinecie i byly schody na lezanke. teraz ma problem,zeby wejsc na wlasne lozko. Ja, ze wczesniej nie mial, on,ze mial, ale nic nie mowil, bo nie wiedzial o takim rozwiazaniu. Zazartowalam,ze sa tez windy i ruchome schody do lozka. Spodobalo mi sie. A tatus-pobrali mu krew i mocz do zbadania, czy nie ta malaria. mocz zbadali na miejscu, bylo ok, krew poszla gdzies tam. nie odzywaja sie, wiec raczej nic powaznego. Dostal antybiotyk na tydzien. Goraczka zeszla, diagnoza-ostra odmiana grypy. Wczoraj poszedl do pracy. Wrocil z wysypka-identyczna jak ta niezarazliwa mlodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Ja już po egzaminie z niemca:) Dziś śmiało mogę stwierdzić, że będzie piątka;) Tego jestem na sto procent pewna!:D Alebazi - Dziękuję za tego wielkiego kopa rano:P🌻 No i całej reszcie, która mnie wspierała duchowo również:) czyli zapewne Dudzi👄 i Eweline👄 MPE - Kurcze, jak niezaraźliwe to dlaczego teraz twój mąż to ma?!:O Niektórzy lekarze to powinni mieć zabronione wykonywanie zawodu!!! Ale mały czuje się już dobrze, jak rozumiem?:) Fajnie, że zapisałaś go do biblioteki - zawsze to jakaś rozrywka i edukacja przy okazji:P A ja wracam do domu, a tu ani śladu synka i tatusia... Dzwoniłam przed chwilą: pojechali na wycieczkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika TAK SIE CIESZE I GRATULUJE!!!!!!!!! no, to kopniaczki byly pomocne, nawet te wuirtualne a tak ich sie bałaś hihihihihi i nawet taus dziecka sie postaral fiu fiu zaskoczenie wielkie, prawda?? No ale kochana, ja dziś z Toba nie przystąpię do sączenia piwka z soczkiem... jest kilka przyczyn... pierwsza taka, że młody bedzie w domu a ja naprawdę mam juz dość kłótni z nim... a kolejna, to nie wiem co się dzieje, ale nie mam ochoty na alkohol 😭 nawet na to co tak do tej pory bardzo lubiłam:( MPE no ja cież pierdziele, toż to jak w czeskim cyrku, a gdzie Ty tak naprawdę wyemigrowałaś... :p Co do Dody, może i ona do najmądrzejszych nie należy(pomimo swego ajkiu), ale ten typ urody bardzo mi sie podoba. Uwielbiam piękne kobiety i za taką właśnie ja uważam, pomimo, że jest zrobiona, ale dla mnie to jest TO:D Moim marzeniem jest aby kiedyś ktoś mnie umalował oczy w taki sposob jak jej to robią... nie jestem zbyt wymagajaca hihihi Chrupeczka co tam u Ciebie pisz kobieto PISZ!!!! Bardzo oczywiście interesuje mnie ten Twój młody bóg:P A siostę kontroluj gdy jest przy necie,nie daj sie małolacie wyrolować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się teraz porobiło..... Annika pisze mi w drugim obiegu... a ja juz tu jej odpowiedzialam:( Przepraszam Cie bardzo, ale kurcze siła wyzsza:(:(:( gdyby nie młody to przelamalabym ta niecheć SERIO!!!!! aaaa i o 19 mam gościa, wreszcie zaplaci mi za zrobione pudełka, ciekawe ile za to dostane... bo cos mi sie wydaje ze gra nie jest warta świeczki:( I co najgorsze, wiem ze troche posiedzi,bo wiezie gdzies żonę i ma ochotę u mnie na nią zaczekać:(:(:( No wiec sama widzisz, ze wszystko sie sprzeciwia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo mi przykro Alebazi:(:(:( Ale mam nadzieję, że na resztę mogę liczyć dziś wieczorem...? Więc jak? Imprezka???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, ja tez chyba nie wejde, kolezanka dzwonila,ze jesli jej mąż ja dzis wkurzy, to trzasnie drzwiami i przyjdzie do mnie wieczorkiem. A zanosi sie na to,ze ja wkurzy. Własnie najadlam sie z młodym truskawek z miodem, czekolada i migdalami. Ale ja w koncu przerzucilam sie na takie bez wszystkiego, bo byly naprawde bardzo slodkie. Oczywiscie koles czuje sie juz dobrze, broi, pyskuje. Juz pisalam o tym Alebazi,bawil sie dzis,ze pali papierosy i mowi: niech mi nie pisza, ze palenie powoduje choroby serca, bo ja jestem bez serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE, już Ci mówiłam, że go uwielbiem????????????????? No i co... imprezka się posypała?? Nie ma chętnych??? Ojjjj nieładnie!!!! Annika, takie kopniaczki przyjęła napośladeczki, zdała te egzaminy a nikt z nia nie chce tego uczcić???????? Nawet sama zainteresowana widzę, że straciła wenę, do pisania:( Młody zapowiada na jutro wyjście, więc może jeszcze nadrobimy????? Annika, co Ty na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam być jednak przy kompie:( Przyszło urodzinowe audi dla synusia i zajęliśmy się składaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×