Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

BRAWO ANNIKA !!! A ja odwaliłam całe prasowanie z 7 prań - łącznie z obrusami świątecznymi ( ale bez plecaków :-P ). MPE - napisz co w końcu było maluchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika - w takim razie nie pozostaje mi nic innego tylko iść za Ciebie na te egzaminy, a jak jesteś już po to może na maturę :D:D MPE już trzyma kciuki, reszta się przyłączy i będzie ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuuudzia - ja Ci chyba nie mówiłam, że baaaardzo Cię lubię?;) A tak w ogóle to Ty taka poooodobna do tej Shakiry jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINA - jaki masz do mnie interes? Prasowanie? Od tego masz innego chętnego :-P hej, a co Ci przyszło do glowy z tą Shakirą, co ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi - A to wszystko twoja wina:D Bo opisujesz je tak prawdziwie, że aż boli:D Eweline - Nie ma sprawy, możesz iść za mnie na maturę:D Ale spokojnie, z polskim i z niemieckim jakoś poradzę sobie sama;) Ty idź tylko na matmę:D:D:D A wtedy poprasuję ci wszystkie ubranka Jasia:P Dudzia - Dzięki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa mam -własnie dziś uporałam się z jedną partią, a jutro następna :P A jak Ty taka wprawiona jesteś, to wiesz:P A bo wiesz, to Shakira taka łaaadna i Ty o niej tu wspominasz i w ogóle temperament, i gabaryty :P To jak z tym prasowaniem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa - to czas zdradzić Wam tę tajemnicę - Shakira to moja siostra - brzydsza bliźniaczka :-D :-D I nie podlizuj się już EWELINA bo ja na razie mam przesyt prasowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, ale trafiłaś:D:D Matma i fizyka to moje uluuubione przedmioty:D:D Nie ma sprawy-mogę iśc, tylko mam nadzieję, że nie będziesz się na mnie gniewać jak przypadkiem nie zdam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieee!!!To ja taaaaki podlizzz robię, a tu i tak nic z tego:(:( Annika - no fajnie, że chociaż na Ciebie mogę liczyć mimo, że obleje za Ciebie maturę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wiem - skoro ANNIKA tak wyjechała to może ma jakieś przecieki i coś się zmieniło, moja babciu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline, dziś juz to było:( powtarzasz mnie kochanieńka:P No Dudzia, do babci, to mi jeszcze spoooooooooooro brakuje, a jecze wczoraj sama jakies przedpotopowe kawałki wstawiałaś, wiec mi tu nie wyjeżdzaj teraz:P I do tego masz skrerozę hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×