Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

ja zakładam konto na Sympatii ,bo chcę się zakochać-z wzajemnością ofcourse co do włosów to pamiętaj ,że mam ich 5 :P, a reszta to złudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, na Twoje życzenie - jestem tutaj! Wróć do nas! :D Nie było mnie na zlocie i teraz ciężko za Wami nadążyć :D Alebazi - oczywiście że wszystko dobrze, wyniki są coraz lepsze, wszystko powoli się układa i... Chciałbym Wam wszystkim ładnie podziękować za to przywracanie do porządku przez tamto parę dni, za kciuki i wsparcie :) Algana10 - niby samodzielną mamą nie jestem, ale pochodzę z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer nie pomaga za dużo ludzi wszedzie i na burze się zbiera okropnie wieje diabełku widzisz jakoś wszystko partole prubowałem znalesc coś co odzwierciedlało by moje myśli a wyszło na to ze tylko smutek przyniosłem i łzy a tak nie może być :( nie tak miało to wyjść myślałem że robie dobrze i masz rację nie tylko ranek wyszedł nie taki jak miał być wiem o tym aż za dobrze i długo bedę pamietał :( Alebazi dała mi duzo do myślenia mądra kobieta . nie będę juz smucił melodiami Mee powodzenia i uważaj na sympatii tam jest pełno nabieraczy zmykam film kiedy indziej oglądne burza bedzie PA i nie smucić mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kto nie był ten parę atrakcji stracił np tańce na rurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu nie natrafiłam na Was. Co tu wejdę to nikogo nie ma :-( A jakiś dół się przyplątał i od paru dni nie chce odejść. Mee chciałabym Ci coś mądrego napisać, coś typu głowa do góry jesteś wyjątkowa i na pewno trafisz na wyjątkową miłość ale sama już w to nie wierzę. Mi by się taki kopniak przydał od Dudzi. Dobrej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Wreszcie mam neta!!!Ostatnio burza mnie go pozbawiła, pies basen pogryzł i zawiodłam się na producentach dziecięcych ubranek. Nie przypuszczałam,że takie małe jeansy mogą farbować!!! Ale widzę też,że nie jestem tu bardzo w temacie. Parę rzeczy mnie minęło:P Bo nieźle powietrze zagęszczone i to raczej nie burzą;) No,ale cóż, mogę się tylko domyślać o co tu chodzi:P Mariuszek - jak tak bardzo chcesz to oczywiście pochwalę się swoim grzecznym dzieckiem;) Otóż: MOJE DZIECKO BIJE NA GŁOWĘ UPIORNEGO PIOTRUSIA Z FILMU "KOGEL-MOGEL"!!!Jak ktoś oglądał to wie o co chodzi!!! Bardzo mi smutno,ze nie było mnie z Wami na tym zlocie:( Następnym razem już nie przepuszczę. Zabiorę moje dziecko ze sobą:D:D To dopiero będzie zlot, a raczej odlot:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline, ostatnie zdanie z Twego wpisu najbardziej mi sie podobało:D A co do ufarbowanych ubrań, to pierwsze koty za płoty, jeszcze nie raz może Cię spotkać, taka przykra niespodzianka:) Ty się ciesz, że to nie był róż:P Maxx, nadal nie rozumiem o czym Ty piszesz... skąd u Ciebie taki pesymizm???????? I niby dlaczego jetem taka mądra i czym ja Ci dałam do myślenie?????????????????????????? Czy możesz, to mi wyjaśnić??????? Dudzia a co Cię tak wzięło na dbanie o "klawiaturkę":D:D:D I nie śmiej się z mych wpisów, bo ja przecież prawdę piszę:D Myślę sobie, że może i ja pójdę w ślady Mee? Ale po ostatnich doświadczeniach, chyba jednak nie mam już na to ochoty, tym bardziej, że pewien seksuolog-psycholog wypowiadał się w TV, że na takich portalach, to tylko 2% mężczyzn szuka prawdziwej miłości a ja trafiałam właśnie na ta większość:( a w tym przypadku potrzebna jest akurat mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Ci mówi,że nic tam nie ma na tej sympatii.Ja wczoraj miałam ochote na miłość już mi przeszło,Maxx mnie do pionu ustawił.Dziś mam ochotę na sex,ale też mi przejdzie.TAKI LAJF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM WYKOŃCZONA :-( Jak 10 lat pracuję w mojej firmie to jeszcze czegoś takiego jak dziś to nie przeżyłam :-(. O 16 poszłam na pierwsze od rana siku, a o jedzeniu to mogłam tylko marzyć. Weszłam do domu, rozebrałam się i ..... siedzę przed kompem jak ta ofiara i marznę, bo nie mam siły się ruszyć :-( Nie ma komu podać miski z jakąś strawą. :-( Zresztą, mój głód przekroczył już taki pulap, że chyba nie dam rady nic w siebie wcisnąć. KAMA - z czemy Ty mnie wybrałaś do dawania Ci kopniaków? Nie zrozumiałam :-( I jeszcze jedno - kto późno przychodzi, sam sobie szkodzi ;-) EWELINA - gratuluję synka i niespodzianek wszelkich. Teraz to ja już się mogę z tego śmiać :-) MAXX - a co Ty partolisz? jakie wszystko? i co żeś się tak uczepił tego poranka? no fakt - obiecałeś jajecznicę i nie zrobiłeś jej, ale wszyscy sobie jakoś poradzili. Co to za smuty? Gdybym była wulgarna to bym to wszystko skwitowała jednym słowem, jakim Ty skwitowałeś moje zwierzenia w Łodzi (pamiętasz? zaczynało się na P i kończyło na SZ), ale jako, że ja jestem dama ( :-D ) to użyję Twojego ulubionego określenia - MARUDZISZ !!!! ALEBAZI - no jak mam się nie śmiać jak takie tekściory walisz? A co do moich ząbków to ja nie zaczęłam nagle o nie dbać tylko zawsze dbałam. Latałam do tego mojego dentysty jak wariatka, a teraz chodzę żadko bo kasy nie mam. I to tyle. MEE - ja za Tobą nie nadążam - wczoraj chcesz milości, dziś seksu. Jednym słowem - CHLOPA CI TRZA !!!! Ja pierniczę - ja jestem jednak jakaś popsuta bo nic mi się nie chce :-( Wspominacie taniec na rurze :-D :-D to był prawdziwy show !!! A tym co nie byli trzeba wyjaśnić, że tańczyli panowie !!!!! Karmelka owszem też próbowała, ale rury były tylko dwie i obie zajęte przez chlopaków :-D :-D Oj, wiele wiele Was ominęło ...... p/s MAXX - każdy ma swoją rolę w naszej "rodzince" - Ty jesteś naszym DJ-em więc przestań się migać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee my to powinnyśmy sobie jednak ręce podać, a na razie robię to tylko wirtualnie:D Byłam teraz wykupić receptę w "Kwiatach Polskich" i jakież było moje zdziwienie, gdy pani powiedziała, że jest już przeterminowana o calutki tydzień:( Ale dziś ok godz.16 sprawdzałam czy są te leki w innej aptece i farmaceutka tego nie zauważyła:( No to mam przymusową przerwę w braniu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia z tym kopniakiem tak mi jakoś wyszło, bo Ty taka konkretna jesteś i mam wrażenie że z dołami jakoś sobie dobrze radzisz. Nie gniewasz się chyba na mnie? A jak się gniewasz to ja ładnie z Maxem zagadam i jakąś piosenkę Ci na przeprosiny poślę :-) 1-2-3 minęliśmy się o parę minut no i Dudzia znowu ma rację kto późno przychodzi sam sobie szkodzi ( koniec cytatu ) :-) Biedna ta nasza Dudzia dzisiaj :-( a ja właśnie piekę ciasto ze śliwkami jakbym bliżej mieszkała to już tam u Ciebie jestem z tą strawą :-) Eweline jak jeszcze dołożę mojego "aniołka" to już będzie czysty ładunek wybuchowy :-) Mee godzinę temu miałaś jeszcze ochotę na sex! I jak tam przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zażarłam ochotę -wpierniczyłam wszystko co było pod ręką a teraz żuję gumę.Polecam,pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMA - absolutnie się nie gniewam. Konkretna jestem , ale ..... z tymi dolami to nie jest u mnie za dobrze. Słabo sobie radzę, ale przecież mam Was :-) NIe wiem jak zamierzasz załatwić sprawę z Maxxem bo on się wypiął ;-) Ale za ten placek ze śliwkami to teraz jestem zła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Dudzia to jednak muszę załatwić coś z Maxem. Maxx przywołuję Cię wróć tu znów :-) Dudzia a z ciastem nic straconego zorganizujemy spotkanie na którym już muszę być i będzie też ciasto. Nie jestem dobra w kuchni ale dla Was stanę na głowię a ciasto będzie jadalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się znowu czeegoś chce - i nadal nie chłopa ;-) Migdały bym posssała, ale nie mam w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Dudzia to nic tylko trzeba się zabrać za organizację następnego zlotu :-) A ten Maxx to faktycznie się stracił :-( Mee czy Ty nadal coś żujesz czy wszystko co się dało już zjadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koniecznie !!! Ja jeszcze mam fazę po ostatnim - za każdym razem tydzien do siebie dochodzę po naszych spotkaniach :-) Mee na pewnie jeszcze coś wygrzebie z kącika, a jak nie to śmiegnie dwa bloki dalej do Karmelki bo ona zawsze ma coś skitrane np. zakurzone pierniczki z choinki :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz też bym chciała dochodzić do siebie przez tydzień po takich spotkaniach. Nawet nie wiesz jak żałuję że mnie nie mogło być do dzisiaj żałuję :-( Znowu dowiedziałam się nowych rzeczy że Mee i Karmelka mieszkają obok siebie. Ale im fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkają obok siebie a poznały się na kafeterii ;-) zjadłam łyżką -dużą -stołową nutellę dzieciom ,pół słoika blee jednak wolę seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty dalej ten sex masz w głowie? To nic Ci kochana nie zostało jak rozejrzeć się dookoła i szukać jakiegoś księcia z bajki z którym będziesz jadła tą nutele po sexie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×