Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

zeskanuj i poślij cooo 3 kawałki proszę -dla mnie ,dla młodego i dla córy od Karmelki dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Dla mni tez proszę kawałek:) Życzę Wam spokojnego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, bierzcie i jedzcie wszyscy :-) No i teraz możecie żałować, że nie jesteście blisko Dudzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tychy coś wygłodzone haha,oczywiście bardzo żałują ,że nie są bliżej Dudzi prawda Roberth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielanamama35
oj żałujemy żałujemy a ja dzisiaj pozdrawiam was już z gór :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mama35
oj coś mi nic szwankuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mama35
ja również :) a teraz spać dobrej nocy dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
My dzisiaj piekliśmy mufinki:) poczęstować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Nikt chętny,a są takie dobre:) Więc uciekam spać,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samodzielny tata 4 rozrabiaków
A ja piekłem "szarlotkę". Zabrakło mi zwykłej mąki, więc dodałem trochę ziemniaczanej. Po 15 minutach od wyjęcia z piekarnika został tylko jeden kawałek - specjalnie dla mnie pozostawiony przez dzieci, cobym wiedział jaki ze mnie kucharz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiCenturion
A ja nie piekę chętnie zaproszę na ciastko do kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja36
Witam wszystkich. Mam prawie 3,5 letnią córeczkę. Chętnie zaprzyjaźnię się z samotną mamą lub tatą w celu np wspólnych spacerów z dziećmi, rozmów itp. Jestem ze śląskiego. Jak coś to pisać na dziobica@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę z wami pisać
mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieć, to móc. Doczytałam się, że mamy w Tychach lokalne spotkanie forumowokawowe, tj. Kama, Robert, Meegotka i moja skromna osoba, może by jeszcze Samodzielna dołączyła? Może ustalmy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurka:-)
Witajcie ! Ja zdazylam byc z psem na spacerze, upieklam jablecznik i obiad prawie ze gotowy.Tylko moje dziecko jeszcze spi.Ale niech spi-ostatni dzien laby.Wczoraj wielkie porzadki mialam,jestem po remoncie calego mieszkanka i niewiadomo w co rece wlozyc.Zycze Wszystkim slonecznego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny****sprawiedliwy
tez wlasnie ukonczylem remont 3 miesieczny,ale warto bylo powoli przewoze graty 3 miesieczny remont ale generalny wg wlasnych snow mieszkanie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kawa nigdy nie jest zła Kama myśl nad terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurka:-)
O rany,wiem o czym mowisz,3 m-czny remont.Ja swoj zaczelam 2 czerwca i zostalo tylko juz zabudowac zmywarke,jutro do Mlodej przywoza meble i ...mam dosc.Ale mieszkanko wyglada swietnie i tak jak chcialam.A co najwazniejsze wyglada na wieksze(mam 40 m).Teraz to wszystko ogarnac i juz bedzie tak jak chcialam:-)Czy nie ma nikogo z mazur???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My już prawie spakowani i jutro ruszamy na podbój świata. Trzymajcie kciuki za nasz "odlot":D A jeśli chodzi o remont to ja przerabiałam swój od marca ubiegłego roku do prawie listopada. Wymieniane było dosłownie wszystko z oknami, instalacjami i drzwiami włącznie,a ja miałam przyjemność cały czas tam mieszkać. Nie polecam nikomu tej przyjemności brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Mazurka - Ty z Mazur sama a ja z Dolnego Śląska tez sama - chwilowo pokazała się Liefraumilch - i zniknęła. Jeśli o Mazury chodzi to tylko w Giżycku mam koleżankę. A ja ciasta nie piekłam ale za to na obiad zrobiłam tzw "kluski na parze" - bo korzenie mam wielkopolskie - a tam nie ma obiadu niedzielnego bez klusek na parze i pieczeniowego sosu albo truskawkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Witam. Widzę,że lubicie pichcić jak ja:) to moje hobby, uwielbiam robić torty, piec ciasta ciasteczka. Okres świąteczny jest dla mnie najlepszy:) Miałem w planach w ten weekend upichcić coś,bo teściowa zaprosiła do siebie,bo odpust u niej był dzisiaj,ale mój mały ma świnkę, i nici z wyjścia. A co do spotkania hmmm...nie wiem czy pasuje do Was. Jestem naprawdę wstydliwy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my to jakie jesteśmy? gwiazdy filmowe lub królowe angielskie? wolisz z nami pisać na forum to uszanujemy to,może chronisz swoją anonimowość czy też prywatność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert - odnośnie pasowania - zwykłe rozterki każdego nowicjusza.. Jakbym siebie widziała półtorej roku temu. Też nie wiedziałm czy pasuję czy się tu ostoję. A maxx na nasze pierwsze spotkanie nie przyjechał myślisz z jakiego powodu? nie innego - tylko się zasłaniał sobotnią pracą! a teraz to nawet jest organizatorem (maxxi - superowo było w KK) i woła, że żadnego spotkania już nie opuści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołowana:(:(
Ja przez 7 lat nigdzie nie wychodziłem z nikim, nie rozmawiałem tak swobodnie jak tutaj piszę.. Nie wiem sam, czy to będzie dobry pomysł.Bardzo chcę w końcu odizolować się od rzeczywistości..Sam nie wyjdę,chyba,że siłą mnie zabierzecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
ktoś się pode mnie podszywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielnamama35
Hejka :) ja właśnie wcinam serniczek i zapijam kawką po zakupach z dzieckiem :) Robert dzięki za pomysł z paragonami. W moim portfelu jest ich trochę :) miłego wieczoru dla wszystkich i miłego początku szkoły :) dla dzieciaków samych dobrych ocen , mało upierdliwych belfrów :) P.S. pewnie zaraz oberwę od któregoś :) a tak swoją drogą to chyba dużo u nas osób zawiązanych ze szkołą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Aż szoku dostałem!!! a gdzie chcielibyście się spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meegotko, Moja Przyjacielska, patrzę optymistycznie na nadchodzący tydzień. Dzisiaj był dobry dzień - dla niewtajemniczonych dopowiem, że uparałam się z pewną zaległą terminową pracą, która ostatnimi dniami już powoli spędzała mi sen z powiek. Więc od teraz mogę już spać spokojnie, co mnie cieszy. Uśmiecham się do Was serdecznie. Dawno u nas nie było tak pomarańczowo i do czego to doszło.. iż już nawet nasza Samodzielna zaczeła w pomarańczu pisać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorosły człowiek wie co jest dla niego dobre i wcale się nie będę dziwić jesli Roberth stwierdzisz ,że obce kobiety nie są Ci wcale do niczego potrzebne sama nie ufam obcym ,więc zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×