Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

oj chyba przywitałam wszystkich nowych ale gdybym zapomniała coś mam sklerozę ostatnio to wysyłam całe naręcze 🌼 [ kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 [ kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 [ kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 [ kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 [ kwiatek] 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberth jakby Ci się chciało to zrób ten krem proszę. Ja w różnych godzinach pracuję, ale bywa że mam dzień wolny w tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberth jakie nieodpowiednie miejsce? My jesteśmy ważni nie miejsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwię się że nie będzie chciał iść spać. Tyle Pań dookoła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma 7 lat, idzie do pierwszej klasy. ( i załamany,bo nie pójdzie jutro z tytą) A właśnie nie wiem po kim to ma,chyba po moim ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ważny dzień dla Was jutro :-) To może jak mały będzie to Tobie będzie łatwiej, bo on za Ciebie będzie mówił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak boisz się żeby za dużo o tatim nie mówił :-) Pewnie cicha woda brzegi rwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście bez urazy żartowałam. Dla mnie też najważniejsza jest szczerość, nie nienawidzę kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze trochę odreagować, fajnie,że jest z kim popisać, mam zły nastrój..Poważnie się pokłóciłem z córką. Nienawidzę kłótni,ale już nie wytrzymałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny wiek ma to jutro ważny dzień ma :) moja do drugiej już , ale Pani ich idzie na roczny urlop i aż się boje jutrzejszego dnia jak się dowie. Bardzo polubiła swoja Panią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz to tak jak my wszyscy tutaj potrzebujemy odreagować , od tego zaczął się temat szukałam podobnych do mnie p.s. tez nie lubie się kłócić :) a kto lubi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw często tak jest że po kłótni jakoś tak źle człowiek się czuje. Pewnie ważne powody miałeś, córka przemyśli i minie jej złość na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jej się dziwić - mój mąż zachowuje się jak 10-latek, a na skroni coraz więcej siwych włosów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany dałeś radę przez te 18 lat to i teraz dasz radę. Nie ze swojego doświadczenia ale znajomych wiem że najtrudniejszy jest okres 14-15 lat. Ty to przeszedłeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej to wyrzuty sumienia po kłótni. Jutro będzie lepiej zobaczysz. Prześpisz się z problemem i będzie lżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×