Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

No i proszę jak to plotka Meegotki nabrała swojego życia.. :), a niech tam będzie, wszak pozwalamy wszystkiemu godnie żyć :) niech i plotka kwitnie w swej skrzywionej prawdzie. A jeszcze Dudzinka tak miło ją propaguje, jak sie tu nie uśmiechnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoli ścisłości dementuję plotkę ,żeby nie było ,że rozsiewam nieprawdę Karmel.a nie pije alkoholu,bawi się o soku lub coca-coli,w nocnym zakupy robię ja,jak braknie picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i ie daleko mi do świętości,po 3 piwach palę papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, Szczery Meegotku, co Cię tak na dementi wzięło. Choć mam pewien podszept w myślach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ,ale mi ani do śmiechu ani do żartów,więc pozwolicie ,że się pożegnam.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
Dobranoc - to co też mam barwę zmienić ?- we Wrocławiu są Pomarańczowe Krasnale. Mazurka napiszę jak robię Kluski na parze tyle , ze muszę się zastanowić bo na pamieć robię; wiesz>> trochę mąki, troch e mleka, drożdźe itd - muszę to zwarzyć - ale robię ich duuużo -całą Rodzinkę obdzielam. Alebazi - tez mam syna 19 -tkę . Czasem ręka mi świerzbi- własnie wczoraj i przedwczoraj.Straszny pyskacz -nniby nie wolno dać się sprowokować ale>>>>>>>>>>>>>> Mam też córkę -20 -kę - nie powiem żebym mogła narzekać. Ona jest ok tylko czasem żyje jakby nie w tym świecie-własnie dziś jej tłumaczyłam że nie można mieć wszystkiego czego się chce. A niestety moja szkoła- dop. w październiku. Musze jeszcze popracować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, szykujemy się do szkoły na 9. Znowu się zaczyna :-( ROBERTH - dziękuję za zaproszenie, ale .. jak my dwoje takich wstydziochów damy sobie z tym radę :-D MEE - wiesz, ża ja jak zwykle żartuję (mam nadzieję, że Karmelka nie poczuła się dotknięta), ale rozumiem, , ze w kiepskim stanie ducha wszystko jest irytujące. Ja wczoraj od rana miałam slaby nastrój - jakoś tak mi było pusto i smutno. Dobrze, że mnie dziecko wyciągnęło na te Dożynki ( ja nie lubię takich spędów) - piwko było z sokiem, cudownie chłodne no i nareszcie piłam w towarzystwie, a nie jak zwykle sama. Miłego dnia, ba! nawet całego tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzinko, ja się czuję dotknięta przez Ciebie tylko wtedy gdy Cię przytulę i tak oby często. Innego dotknięcia nie doświadczam :) Meegotek był wczoraj w stanie chandry, mam nadzieję, że dzisiaj u Niej już lepiej z samopoczuciem. Dobrego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :-) Roberth jak tam pierwszy dzień w szkole? Synuś zachwycony czy podszedł do tego na luzie :-) No i jak Twoje samopoczucie lepsze niż wczoraj? Coś się kochani obawiam, że z piątkiem w tym miesiącu mogę mieć problem inny dzień tygodnia prędzej no ale zobaczymy może się uda. Zresztą powiedziałam że na uszach stanę a się spotkamy więc myślę że jakoś się zgramy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KAMA - oj chyba zapomniałaś, że Robert wraz ze swoim synkiem hodują świnkę i są uwięzieni w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dudzinko :-) Widzisz nie zapomniałam, ale oczywiście szare komórki nie pomyślały że nie pójdą na rozpoczęcie roku :-( Tak tak jestem blondynką ( nikomu nie ubliżając )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jak dobrze że napisałam że nikomu nie ubliżam bo by się porobiło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same blondyneczki?:) mmm:) haha Niestety nie mogłem go zabrać, bo zaraził by inne dzieciaki, oczywiście do tyty się dostał, to wszystko naraz chciał zjeść:) Mają już napięty plan. Córka pełno zajęć maturalnych..synek już zapowiedział,że będzie chodzić na zajęcia z przyrody, z polskiego i jest pomocnikiem w bibliotece to jego żywioł. A najmłodszy już lista. basen, zajęcia korekcyjne, zajęcia z angielskiego..nie wiem czy ja z czasem się wyrobie :( Na razie to mam przed nosem ile pieniędzy muszę wydać..ubezpieczenia, komitety..ale przynajmniej będą zajęci całymi dniami, i nie będą mieli czasu na głupoty.. U mnie humor..hmmm bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż pewnie jej przejdzie. Ponarzeka na pewno jakiego ona to ma ojca i już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to chętnie byłabym teraz taką ... obrażoną na cały świat ... nastolatką :-D A nie starym babskiem z ... nastoletnim synem :-P Na szczęście - podobno - nie wygladam na swoje latka :-D I dobrze, że te włosy są blond - to przynajmniej siwych nie widać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia ja właśnie myślałam żeby jeszcze się przybielić bo zaczęła się szkoła więc ......... marnie to widzę. Poza tym jakie stare babsko kochana teraz dopiero wszystko przed Tobą. To wszystko co było złe przeznaczone dla Ciebie od losu już dostałaś teraz wszystko to co dobre los Ci szykuje w takim dużym koszu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłem u najstarszego syna na zebraniu w klasie maturalnej, nie chciała mi wychowawca( na koniec dostali nową wychowawczynię) udzielić informacji o ocenach syna,nie wierzyła,że jestem jego ojcem,inni rodzice musieli potwierdzać,Powtarzała,że chce rozmawiać z rodzicem, nie starszym bratem..W szoku byłem,ale teraz jest z czego się pośmiać:) Jak byłem na prześwietleniu to samo tak mnie wyrywała, tak kręciła,jak powiedziałem,że mam syna kilka lat młodszego to się zaśmiała bo dała by mi góra 25 lat a tutaj niespodzianka prawie 40stka na karku... Siwych włosów jeszcze nie mam,ale zmarszczki z wiekiem więcej..ale w końcu jestem dziadkiem..:) a Córa jest uparta,szybko jej nie przejdzie..a mnie to będzie męczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę młodzi duchem młodzi ciałem :-) Roberth Ty się nie męcz bo pewnie nie raz to przerabiałeś i jeszcze poczujesz jej upartą naturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×