Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Jak ktoś mówił, że najtrudnieszy jest okres 14-15 lat to znaczy, że jego pociecha nie doszła jeszcze do 16. Może dziewczynki ok 20 już zaczynają się ogarniać. W przypadku chłopaków - jak dobrze pójdzie to już ok 25-27 lat - zaczynają gadać ludzkim głosem. A niektórzy zanim wyjdą z wieku niemowlęcego, to już z potworem leżą w pampersach. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia nie strasz mnie. Ja już nie mam wesoło a tu jak widać przede mną jeszcze tyle lat uczenia syna "bez pampersa chodzić" No widzisz Roberth córa ma 18 więc idąc za teorią Dudzi zostały Ci tylko 2 lata i potem już będzie miodzio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata?? to serio już stracę te włosy. Ja z 3 chłopców tyle nie przeszedłem co z młodą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taka łobuziara... A ja Was zanudzam pisząc o swoich dzieciakach..nie kopniecie mnie w kostkę siedzicie cicho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM Roberth jest przerażony tymi dwoma latami a przed nami jeszcze naście :-) Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać czy może już przefarbować włosy na siwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMELKA - TY wiesz, ze ja po połowie puszki piwa już mam fazę :-P Nie to co MEE - po 3 piwach dopiero zaczyna zabawę i nawet palić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama jak mało - przeciez pełna obsada jest. Nie doczytałaś poprzedniej strony. Samodzielna, Ty, Robert, Mee i ja. Czas: po śwince, godziny: piątkowo popołudniowe, miejsce: do ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKICH bez wyjatku:) Dudzia ma racje, mój syn ma juz 19 i tez siano w głowie, ale chyba powoli zaczyna słuchać, albo ja juz na wyrost to widze. Nic ostatnio nie pisałam,bo cięzki czas mam w pracy(zaraz 1 września i jest co robić)i nie tylko,ale brakuje mi forum. Ostatnio cos wspominaliście o wypoczynku morsko - górskim. Ja jednak preferuje tylko morze, kiedys usłyszałam takie zdanie, ze morze jest dla leniwych i ja sobie moge być taka właśnie leniwą babą, bo w zyciu mam cały czas pod górkę, wiec po co mi jeszcze jechać gdzieś, gdzie czeka mnie dokładnie to samo?????????? A szum morza i okrzyki radości dzieciaków zza parawanu, bardzo mnie relaksuje i uspokaja nerwy. Tylko kiedy to było.... W górach byłam zimą i myslałam,że od tego zimna zwariuję!!!! Jedyny plus, to taki,ze nie przybrałam na wadze:P Chętnie poczytam jakieś nowe przepisy kulinarne, być moze cos wykorzystam. Na spotkanie oczywiście się nie piszę, bo to nie moje(klimaty:P) rejony. Za to Wam życzę, aby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ALEBAZI powiem im prawdę - ja po prostu zazdroszczę im tej kolejnej szansy spotkania. I to na dodatek w powiększonym gronie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może i bym zazdrościła, gdybym miuała inny nastrój... a tak, to znowu jakoś to przetrzymam, bez emocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo jest problemów,które przytłaczaja i człowiek juz nie umie się cieszyć:( Bynajmniej ja tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia kochana bierz urlop i na dwa dni przyjeżdżaj :-) Faktycznie karmelka nie doczytałam ale już mi ładnie wyklarowałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi z ukrycia klub AA - anonimowych abstynentów. :) Pochwalam takie zapędy, bo sama do zabawy nie potrzebuję %. Choć bywa, że zakosztuję ze smakiem dobrego likieru, wina lub wiśniówki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMA - jak to 2 dni? To ja chyba w parku bym nocowała :-P Niestety, na ten rok moje fundusze turystyczne się wyczerpały :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×