Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość Roberth38
oj mój portfel ma tylko powietrze w środku:) Córce opłaciłem kurs prawa jazdy, synkowi zajęcia karate...i widac tylko jaki jest czysty portfel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
a co to znaczy jeśli się podkreśla na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się Karmelku nie uśmiecham do niczego źle się czuję ,boli mnie gardło,mam ciężki tydzień przed sobą i nie mam się z czego ani cieszyć ani śmiać jutro neurolog z synem(pamiętacie niedzielny ranek na działce),a w czwartek oglądam swojego eks w kancelarii brrr bez kija nie podchodźcie bo gryzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż mój pewnie będzie jutro taki :) po pierwszym dniu w szkole i zapisaniu się na zajęcia dodatkowe ale to powietrze może z czasem okazać się dużo warte :) więc można zaryzykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sześć, Roberth - było dokładnie tak jak napisała Karmelka. Cieszę się, że nareszcie ktoś z zamiłowaniem kulinarnym - będziemy mogli jakieś konkursy urządzać i zdradzać tajniki tej sztuki :-) Byłam na dożynkach - fajnie było, ale teraz plącze mi się nie tylko język :-P Zasiadam teraz do "Master Chef Polska" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
ale ktoś się podszył i tak pod innym nickiem..aż mnie zatkało..a mogę podpowiedzi jak się zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert jak ktoś pisze za Ciebie, to proponuję wpisać nick na czarno i będzie już chroniony, nikt się nie podszyje z obcym wpisem. Właściwie to tak tu mamy, że osoby piszące na stałe szybko przechodzą na stały nick. A lokali u nas nie brakuje, ustalimy tylko termin kawowy i reszta się zgra. Kama jest tu główną organizatorką choć przyjedzie do nas, ale ma blisko, jest z Żor - rzut beretem za pobliskim Mikołowem. Zwerbujemy jeszcze Samodzielną, Ona przejeżdźa często przez nasze miasto więc na kawę pewno się namówi. A Kamy też jeszcze nie znamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałem na moje konto i podałem hasło i to wszystko? jestem trochę dupa, jeśli chodzi o komputery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołowana:(:(
dobra sorry jaja sobie zrobilam!!! chcialam sprawdzić czy można innym nickiem pisac bo do mojego tematu se jaja robia. a przeczytalam wasz topik i tak mi na mysl przyszlo.. szczeniacki zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się,aż dumny jestem:) hihi Oj jutro się zacznie,mam nadzieję,że obejdzie się rok bez zapraszania do szkoły co chwilę, i bez wagarów..Jej marzy mi się spokojny rok szkolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie zaczernilam na wszelki wypadek.Co prawda musialam dodac troszke do swojego nicku bo juz moj byl zarezerwowany. reńkaa-Gizycko w promieniu 40 km ode mnie!Szkoda ze nikogo z okolic moich nie ma.Kluski na parze-mniam!Aczkolwiek mam z nimi klopot.Moze podasz nam przepis-moje dziecko uwielbia.To co najmilej wspomina z przedszkola to wlasnie -u mnie to sie nazywa-paczki na parze i je sie tylko na slodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie wybiorę się na spotkanie,ale nie w najbliższym czasie, mój mały ma świnkę, więc ok 2 tygodni jestem uziemiony.Nie mam go z kim zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może na wrześniowy piątek? Samodzielna, a zazwyczaj do której w piątki pracujesz (oby później niż wcześniej). Trzeba dopytać Kamę jak u Niej godzinowo i Robert wypowiedz się, choć Ty miejscowy jesteś to pewno nie będzie problemu z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry na wieczór :-) SM cieszę się że dojechałyście szczęśliwie. Dudziu pewnie z ciasta nic nie zostało i oczywiście nikt o mnie nie pomyślał żeby dla mnie odłożyć :-( Roberth tych mufinek pewnie tez już nie ma? A podszywaczą mówimy stanowcze nie! Mee bardzo intensywnie myślę nad spotkaniem. Tylko najpierw musimy ustalić kiedy bnam pasuje czy w weekend czy w tygodniu? A SM brałam od początku pod uwagę i nawet mi przez myśl nie przeszło że może się wyłamać :-) No i co powinnam zrobić na początku a nie zrobiłam pięknie witam nowo przybyłych :-) Samodzielna mama wyślę Wam tradycyjnie kwiatuszek na powitanie, bo ja jak Roberth coś na bakier z komputerami :-) Choć kolega poradził sobie bez zarzutu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie naprawdę będzie ciężko. Nie mam z kim dzieci zostawić, najstarszy do pracy i studia..a nie mam innej pomocy, no chyba,że zaproszę Was do siebie:) w altance sobie posiedzimy..ale to chyba na pierwsze spotkanie nie odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×