Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Lubisz takie kwiaty jak ja:) Uwielbiam słoneczniki:) mam w ogródku:) Hm facetowi kwiaty? Hmm jeszcze wyjdzie,że coś ze mną jest nie tak. A może jakieś winko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fezje albo jakieś ogródkowo-polno-łąkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberth i juz Cię LUBIE:D Słoneczniki są takie dostojne i to w nich uwielbiam i ten kolor taki słoneczny i jakby smiały się do nas.... ale sie rozmarzyłam hmmmmm Mam jednego w domu, sztucznego,ale wyglada jak prawdziwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałem słoneczniki w ogrodzie.. Ale mi nie wyszły... :( Hahahaha, Alebazi, a co mają jeszcze kaktusy? :D Roberth, poświęce się, obejdzie się nawet bez wina! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberth mogą być z ogródka jak najbardziej,z kwiaciarni to ja od Ktosia dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi, dzięki Tobie zmieniłem zdanie o kaktusach! :D A przepraszam bardzo, gdzie jest DUDZIA?! No gdzie jest Dudzia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się robi tak DUDZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzię wołam nie Ciebie,stare nauczycielki tak wrzeszczą ,niestety-choroba zawodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, to chyba zasnela z młodym!!!!!!! Juz do nie w drugim obiegu pisalam po Aleksie,ale ona ani słowka:( Mee, ależ masz donośny głos, skoro Ktosiu az w karkowie Cie uslyszał:P No ale z racji wykonywanego zawodu, to calkiem zrozumiale, ze masz głosik nie od parady:D Ktosiu, aja jednak nie lubie kaktusów, ani tego przesadzic, ani wziać w rekę:P ale kwiatki maja na bank!!!!! Niektóre oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiem czemu nigdy nie chciałem być nauczycielem! :D Dobra, idę od Was bo moja gorączka nie pozwala mi na logiczne myślenie :D Dobraaanoc Panie i ... Panu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia się spać wybiera.Ktosiu zdrowiej. Alebazi czy Ty u siebie słyszałaś mój głos? Bo Karmelka po sąsiedzku to na bank podskoczyła.Jak inaczej miałam zawołać kogoś w Warszawie,wiecie jak to daleko ze Śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilunia, musze zadrobić 3 strony Waszego pisania. Ale się ześmiałam z Was :-D Dobrze, dobrze, dajecie kochani !!!! Jeśli chodzi o mnie i kwiatki to jestem na takim głodzie, że biorę każde :-P Nie zasnęłam tylko gadalam z Maxem przez telefon bo biedaczyna od tygodnia odcięty od świata tzn od internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To gdzie Ty Roberth mieszkasz???????? zaraz wsiade w jakis pojazd i bede za kilka chwilek na miejscu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberth - biorę Cię w ciemno skoro spełniasz wszystkie puknty :-P A MEE mnie kocha !!! I to w dwóch językach mi złożyła takie wyznania i jeszcze serduszko przysłała :-) A KTOŚ niech keci to wesele bo mnie już nogi same chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia jest ,skuteczna jestem ,chociaż niektórych od tego boli głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, to Ty wolisz dziewczynki???????????????????????????????????????????????? To sie teraz wydało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI - u nas też jeszcze jest na polach i w ogródkach pełno słoneczników. No ale skoro wolisz dygać taki kawał do Robertha to spoko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×