Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Wiatr taki robie przy tym pisaniu.... Roberth, to ja do Ciebie mam jechac, ale wlasciwie, to mozesz Ty z tymi słonecznikami wpaść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty, nie lubie tipsów, mam swoje własne prawdziwe:P dzis nawet świeżo pomalowane na nie iskrzący kolor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochani,ja uciekam bo jutro z Karmelką wyjeżdżamy ,muszę się wyspać . O północy śpiewamy sto lat ,stooo laaatttttttt w/w Cudnej Kobiecie całuję Wasz Ludź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelkood tego m.in. mnie masz !!! pamiętaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, to zaczekajmy do tej nocy pół i razem wszyscy zaspiewamy!!!!!!!! Roberth, kolomnie sa kwiaciarnie, kupisz jednego i bedzie dobrze:D A nawet jesli nie, to tez żaden problem, ważne, ze dłonie wreszcie bedą cieple:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już zaczynam te śpiewy, ale w wannie. Mnie też zmarzły dłonie i stopy. Zmykam, w koncu jutro też jest dzień. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberth, to nie tak, juz jest późno ..... I ja odpływam powoli i też napiszę dobranoc. A dla Karemlki nawet 200 lat w samym zdrowiu i szczęściu+ gorące causki CMOK CMOK CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meegotko ja o wszystkim pamętam, więc i o tym, że miałaś ciężki tydzień i masz prawo wypocząć w sobotę. Dobranoc Moi Forumowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat w dobrym zdrowiu i samopoczuciu Karmelku! wszystkim miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge zadać bezczelne pytanie kto ma urodziny? :D Dudzia, spoko, spoko - wesele w 100 procentach zarezerwowane juz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co KTOSIU - Ty podpadłeś jak cholera. Z Ciebie to wredny typ jest. Jak po ratunek do do mnie: Dudzia umieram, Dudzia ratuj, brzuch mnie boli, zatrułem się domestosem, niedobrze mi, małego boli język, jakie kwiaty mam kupić, opatrz mi ranny paluszek itd itp. Piszesz do mnie "Skarbie" i tym podobne.... Ale jak do wysadzania i do dawania kwitów do lecisz do MEE !!!!!! Wszyscy faceci tacy sami ...... nawet Krakusy :-P KARMELKO - życzę Ci obyś miałam obok siebie więcej takich MEE i zebyś następne naklejanie tapet oceniała wyłącznie z punktu widzenia kierowniczki :-) Buziak dla Ciebie i mocne przytulaski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka druga wolna? Z tego co kojarzę to już dawno zajęta :-P Poza tym - już jednym facetem się podzielilam z kochanką mojego męża i słabo na tym wyszłam. Dzięki, ale taka propozycja od razu odpada - albo mam w całości, albo wcale. ;-) KARMELKA i MEE - nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę dzisiejszych planów. Ja miałam wczoraj bardzo trudny, pracowity, męczący dzień. Dziś powinnam odpocząć, ale coś czuję, że się na uda. Pogoda jakaś nienajlepsza. Ja chyba dziś mam spadek formy. Dziękuję Wam za wczorajszy wieczór - zrelaksowałam się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych więcej Migotek koło Karmeli,bo będę zazdrosna!Jedziemy samochodem ,pozdrawiamy Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu a na Ktosia się nie bocz,chciał wprowadzić trochę śmiechu na nasze forum.Z pewnością jesteś dla niego bliższą kobietą niż skromna ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu a na Ktosia się nie bocz,chciał wprowadzić trochę śmiechu na nasze forum.Z pewnością jesteś dla niego bliższą kobietą niż skromna ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na dobry humorek: Pewien chłop znalazł ogłoszenie o pracę w renomowanej firmie. Szybciutko wysłał swoje podanie i po kilku dniach dostał odpowiedź. P P P P P P P Facet przeczytał nic nie zrozumiał. Pobiegł do matki: - Matka Ty taka oczytana jesteś co tu pisze? Matka niestety też nie wiedziała o co chodzi. Facet się wkurzył i wysłał odpowiedź: D U P A Prezes firmy uznał to za zniewagę i pozwał go do sądu. wysoki sąd pyta chłopa: - Panie co to ma znaczyć jak można takich słów używać? - To niech Pan prezes powie mi co do mnie napisał. Prezes na to: - Pańskie Podanie Przyjęte Proszę Przyjechać Pociągiem Pośpiesznym. Na to chłop: - No a ja odpowiedziałem: Dziękuję Uprzejmie Przyjadę Autobusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelko sto lat! Dużo dużo zdrówka, samych szczęśliwych dni i niech problemy i smutki omijają Cię szerokim łukiem :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka dużo słońca nad Twoją główką,jak najmniej takich smutnych dni jak ostatnio,no i oczywiście pełni zdrówka! Kama,kawał jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka dużo słońca nad Twoją główką,jak najmniej takich smutnych dni jak ostatnio,no i oczywiście pełni zdrówka! Kama,kawał jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelko Wszystkiego Najlepszego:) Życzę Ci Żeby Twoje serce nigdy samotne nie było,żeby znalazło drugie do pary i razem przez życie szli drogą zawiłą dodając sobie otuchy i wiary.Sto lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, to i ja powinnam się podłączyć do listy w której podpadłeś, ale ja Ci odpuszczę, wystarczy Ci już ta jedna wpadka:D Natomiast, muszę napisać, że dziś doznałam może nie lekkiego szoku,ale chyba plusowania przez mężczyznę, otóż otwierał mi wszędzie drzwi oraz pierwszą w nich przepuszczał, czyli nie jest jeszcze tak z nimi źle, bo o tym panu, to akurat nie mam najlepszego zdania a jednak mile mnie zaskoczył. Karmelka jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ :D Roberth, dlaczego nie wpuściłeś mnie do siebie????????????????????????????????? Przecież pisałam, że będę za chwilkę... nie czekałeś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi, mam taka cicha nadzieje że Dudzia popatrzy na mnie litościwie, przecież ja taki chory jestem :D sama wczoraj wieczorem mówiłaś że grzeczny ze mnie facet :D Mee, a jeśli Dudzia mi nie wybaczy to będziesz moja "ciocia-dobra rada"? :P Kobiety, przecież ja bez Was jestem nikim! Kto jak nie Wy będzie ustawiał mnie do piony? Kto będzie pomagał wybrać pierścionek, koszule, jakie kupić kwiaty? Proszę Dudzia, wybacz mi moje bezczelne flirtowanie z Mee. Obiecuje że wszystkim z Was będe podawał ręke, przepuszczał w drzwiach i pamiętał o urodzinach! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha Ktosiu z tymi urodzinami to już nie przesadzaj:P Bo my nie chcemy podawac naszego wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro się słucha tych tłumaczeń.Ze swej strony zapewniam ,że już nie dam się wciągnąć w takie słowne flirty.Niejednokrotnie takie rozmowy były prowadzone na forum i nikt nie rościł pretensji.Przykro mi.Nie będę ciocią dobra rada.Jestem kobietą,jeśli wstydzi się ktoś rozmowy ze mną to niech ze mną nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×