Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Niedługo wychodzę,zostanę tu jeszcze z pół godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
To już wiem ,kto nauczył Cię warczeć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Miło mi.Teraz dostaniesz pytanko standardowe,nawet dwa: 1.Chcesz z nami "zamieszkać",czy gościnnie? 2.(zależne od pierwszego)Przeglądałaś topik?(W znaczeniu,czy nas już trochę znasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tylko nie przestrasz się tych pytań ,jak inni.;) Nie musisz odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No to fajnie! Możesz się pośmiać,bo jest z czego(raczej z kogo-głównie ze mnie),ale trudno,jakoś przeżyję😭.Milej lektury i miłego spacerku! Teraz już idę sobie w świat,po17.00 pewnie wrócę. Trzymajcie się,wsyskie cy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewelina!🖐️ Gracha chyba chciała przestrzec Cię przede mną, bo jam detektyw-amator :P Żarcik oczywiście...;) Witamy, witamy i do wspólnego stołu(topiku), zapraszamy! :) Do wieczorka! -muszę kilka rzeczy zrobić, muszę także wyjść z domu, dlatego zajrzę tu później. Udanego popołudnia wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Kobietki, witam nowa kolezanke :D Jak tam? opalilyscie sie juz na czekoladki?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam już! 🖐️ Nie lubię smażyć się na słońcu, kota wtedy dostaję ;)...ale blada też być nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja zawsze lubilam sie smazyc, tylko teraz nie bardzo moge i nie mam sposobnosci. A jak mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej! też już jestem,słoneczko lubię tylko z nazwy i na rysunkach.Znoszę je źle od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie: ni lepiej, ni gorzej. A Ty Cheryll pewnie obiadek już pichcisz ?:) A Ty Gracha gdzie jesteś? A nowa koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja dzis robie tortille a to pracy nie wymaga wiec teraz tylko czekam na mojego drugiego mezczyzne, bo ten pierwszy nie sposzcza mnie z oka :D wszedl dzis sam na drugi stopien po schodach i musze szybko zamowic takie zamykane wrota /nie wiem jak to sie nazywa/. A Wy dziewczyny po obiedzie? Gracha jak sie mieszka znowu bez meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Bez męża to nic nowego,już cztery lata tak jest.Różnicą jest to ,że zawsze po jego wyjeździe odsypiałam dwa ,trzy dni,teraz tylko jeden,no i troszkę dziś rano.Wracam do rytmu,czyli chodzenia na swoje zajęcia. Pochwalę się.Było mi bardzo miło,bo podobno nudno było beze mnie w klubie,a osoba którą czasem" usadzałam" dała się we znaki.Nie spodziewałam się takiej reakcji na mój powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Po prostu jestes osobowoscia i jak sie nie pojawiasz to od razu widac brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie powiedziałabym,dziś w tym radosnym uniesieniu trochę ludziskom podokuczałam.W żartach ,oczywiscie,mam nadzieję ,że nie zaczną bać się mnie ,dla odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dziewczyny piekna pogoda myslicie o jakims wyjezdzie urlopowym? Macie plany na wakacje? Gracha Ty zdecydujesz sie na Londek? Niente, rok szkolny sie skonczyl planujesz jakis wypad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
W sumie tak,znamy się jak łyse konie,ale taka "błyskolłiwa" ,chyba jeszcze nigdy tam nie byłam. Co tam u Was ,Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll,wolałabym Lądek......Zdrój,ale jesli nie odważę sie na Londyn ,to zostaje mi kilka wyjazdów kilkudniowych z klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pytanie na szybko (prośba),zwracamy się -p.Mariolu,czy p. Mariolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwrot "Mariolu", jak i "Mariolo" jest jak najbardziej poprawny. Także wybór należy do Ciebie ;) Szkoła się skończyła, to fakt, dlatego córka wyjeżdża, a ja jak zwykle zostaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Właśnie miałam mały spór na ten temat,poszukałam w słowniku,tam twierdzą,że Mariolu,a ku temu się skłaniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×