Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Za klasę,oczywiście(czytaj:szacunek do siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
A ile Twoja corka ma lat? przepraszam ze pytam,moze juz pisalas ale nie sposob zapamietac o Was wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
A dziekuje gracha, po prostu znam swoja wartosc,mam szacunek do siebie i innych,kazdego staram sie zrozumiec i dac mu szanse,ale nie dam sobie w kasze dmuchac,ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wszystko trzyma się kupy, to ja też bardzo lubię popatrzeć na takich "odmieńców" :) Sama zresztą też mam "swoją modę", ale taką z umiarem ;) Nie to, że lubię się wyróżniać z tłumu, bo wręcz nienawidzę tego, ale to, że nie lubię być "klonem";) Gracha, a dajże dziewczyno spokój! Nie dość, że stara jestem (hihihi), to z "dołami", albo i "depresjami" i cholera wie z czym tam jeszcze?...nikogo nie "biję" i "bić" nie chcę, chciałabym mieć w swoim życiu choć trochę "z górki", tak chociaż tyci, tyci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Uwaga,będę wredna! Załóż kajecik,jak ja na początku. ;) Ma 20 lat,ale jeszcze straszny dzieciuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente! pomożemy,żeby było z górki. Będziemy popychać,popychać a potem popychać,Ty tylko sterujesz! Idziesz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Niente nie gadaj glupot do starosci to brakuje Ci duzo duzo lat.. zycie zazwyczaj zawsze jest pod gorke, wiem za mloda jestem zeby tak mowic,zaraz powiecie ze jeszcze nic nie przezylam,ale moim zdaniem na moje 20 lat zycie tez mnie nie oszczedzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dzięki Niente ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
gracha no to moja rowiesniczka. a niby dlaczego dzieciuch? napewno sa gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie jest zła,serducho ma dobre,głupia też nie jest,tylko są jeszcze sprawy w których kompletnie się gubi.Ale walczy,idzie do przodu. Nie zaczyna się zdania od "ale",ale "ale","że",jeśli"to słowa bez których nie potrafię żyć,chyba(też ulubione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
20Lat to nie jest duzo...kazdy mi mowi ze jestem dojrzala,odpowiedzialna a ja taka jestem.. bo inni ode mnie tego oczekuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Motyl89Lbn gracha no to moja rowiesniczka. Jak to słodko zabrzmiało....Że też wcześniej nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Duchem na pewno jestesmy rowiesniczkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Właśnie Motylku,ja wyszłam za mąż mając 20 lat pracowałam,po roku dziecko....a moje dzieci jeszcze w wielu kwestiach takie niepoważne. Nie życzę im jeszcze małżeństwa,mają czas,ale żeby tak trochę zaczęli się uniezalezniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
No tez fakt,ja sie wyprowadzilam w moje 18 urodziny... rodzice jako prezent spakowali mi moje rzeczy. mozna byc dojrzalym majac 15 lat,ale mozna tez byc 30letnim dzieckiem. moze nie chca zostawiac Cie samej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie to nie to.Wiem ,gdzie tkwi błąd.To w znacznym stopniu moja wina.Moi rodzice popełnili mnóstwo błędów wychowawczych,już Ich nie winie, bo to się ciągnie pewnie od wielu pokoleń,krzywdzeni krzywdzą ,(nieświadomie,mając dobre chęci).Próbując to odkręcić poszłam w drugą stronę ,popełniając błędy będące przeciwieństwem błędów moich rodziców.Pogmatwane to nieco,ale prawdziwe.Po malutku prostujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie miałaś łatwo,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Ze ja nie mialam latwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) ale szybko minął mi dzisiejszy dzień hohoo, mogłoby być chłodniej przynajmniej o 5 stopni :P Upały to ja uwielbiam jak na plaży leżę a nie na zakupach ... W Tesco wyprzedaże niezłe :P Kolejki w przymierzalniach ... że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kobieta
Ostro,jak na początek. Muszę już spadać, bo zasnę na krześle .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Po raz kolejny spaliłam nick,Niente się uśmieje z rana,a,na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Gracha kazdy niesie swoj krzyz. ja od dziecka jestem chora na cukrzyce typu 1 wiec od dziecka musialam sie nauczyc samodyscypliny,sama o siebie musialam zadbac bo w szkole nawet pielegniarka nie umiala podac mi leku. z domu wyprowadzilam sie z wlasnego wyboru,po prostu czulam ze nie umialabym majac 20 lat uczyc sie a rodzice nadal by mi dawali pieniadze.. pelnoletnosc do czegos zobowiazuje. kazdy zostal wychowany inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Hej Ewelinko! nie mialysmy okazji sie poznac! a Ty czym sie zajmujesz? studia? praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D już się recholę! :P Ok, ja spadam! Dobranoc Dziewczyny! Do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej ewlina! Jeszcze mnie tu przyniosło.Już myślałam,że.......dobrze,że jesteście dziewczyny,i te"nowe", i te "stare",dzięki Wam wracam do życia. Dobranoc.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Gracha i niente-dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×