Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
Ja bym raczej powiedziala Mariolu. Sorki Kobietki ale ja musze teraz zmykac, maly idzie do kapieli i mamy tu mala wojne. Do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll! Nie walczyłam ostro,napisałam tam-moim zdaniem, pewnie jak zwykle masz rację,dzięki za dokształcenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, Gracha, spokojnie, ja tylko w google spojrzałam :P Tak czy siak, "Mariolu" brzmi jakoś przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ostatni raz na ten temat,podeszłam analogicznie biorąc pod uwagę imiona:Ala,Ela,Jola.Zawsze warto wiedzieć więcej. Omal znowu nie pomyliłam nicka,cha,cha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Poparzoną już spaliłam,na razie wystarczy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Witam,ja takze jestem z Lublina i chetnie sie przylacze do topiku ktory sledze juz dluzszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapraszamy Motyl! :) Co rusz ktoś tam się "dołącza", ale nie wiedzieć czemu, długo to nie trwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Lublin-Krrraina Deszczowców . Witamy Motyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Długo nie trwa,bo strasznie wredne jesteśmy,brrrrr...Nie wiedziałaś Niente?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Ale chociaz tyle nas jest. Moze powiem cos o sobie. W listopadzie skoncze 21lat. Ucze sie,pracuje,mam chlopaka o rok starszego,wlasne mieszkanie,pierscionek zareczynowy,ha. no to na poczatek chyba tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ja też mam pierścionek zaręczynowy.....gdzieś.....chyba .....jeszcze. Dostałam go niedawno,troszkę ponad 20 lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gracha, zwłaszcza Ty, rozdająca anioły, "wredna";) To Ty Motylek młodziutka jesteś, zresztą tak jak i Ewelina, która chwilkę pobyła i się zmyła ;)...my nie gryziemy, daję słowo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Gracha no to gratuluje! mam pytanie... czy waszym zdaniem dziewczyny np. w naszym miescie ubieraja sie wyzywajaco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
niente-kobieta jest mloda dopoki sie taka czuje... a co do gryzienia... ja w razie czego tez mam zabki i pazurki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnimi czasy stronię od Krakowskiego, a jak wiadomo, tam od zawsze istnieje tzw. "lans"...Nie tylko w Lublinie są dziewczyny, które lubią mieć tyłek na wierzchu, zapewniam :). Dla mnie to coś okropnego, kiedy wszystkie oczy skierowane są na taką dziewczynę...znaczy się, ja bym psychicznie tego nie wytrzymała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dziękuję! Niektóre ubierają się i malują wyzywająco,inne tylko markowo,jeszcze inne komplletnie bez gustu,oczywiście sporo wygłada bardzo ładnie.Nie podoba mi się jedno-klony z czarnymi włosami (jak moja córka),ubrane niemal jak bliżnięta wielojajowe.Wszędzie widzę swoja córkę ,to mnie po prostu drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, teraz moda na brunetki, na szczęście się nie łapię ;) Tzn, jestem "zacofana modowo";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Hmm... no tak.. ale czy pantofle na szpilce,spodnie rurki,tunika(bez zadnych udziwnien, zwykla biala) i bolerko naprawde moze prowokowac facetow do zachowan conajmniej prymitywnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Co do golizny zgadzam się zNiente,trzeba coś zostawić dla swojego faceta,no ale niektóre wolą działać charytatywnie.Moje dziecię nie nosi spódnic,mini tym bardziej.Lubi natomiast spory dekolt,moja wina.Przekonałam Ją,że to atut,nie wstyd mieć biust.Potem Ona przekonała mnie,że własny dekolt też mogę nieco pogłębić,taka rodzinna współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kobieta jest atrakcyjna, to nawet w worku po kartoflach może prowokować...imbecyli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
niente-wiec chyba jestesmy podobne.. ja mam z natury ciemne wlosy(szatynka) nigdy ich nie malowalam,nawet jednego pasemka, szkoda wlosow,a poza tym teraz w lecie ciezko dziewczynom z czarnymi wlosami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalne, ciemne włosy, są ładne, ale kiedy ktoś o bardzo jasnej karnacji, jasnej oprawie oczu, farbuje się na kruczą czerń...to, to nie wygląda fajnie :o...ale...co kto lubi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
dzis szlam sobie po ulicy a a jakis klepna mnie i powiedzial ze z takim tylkiem to by sie zabawil,to ja mu dalam w pysk i ku mojemu zaskoczeniu bronic zaczely mnie kobiety,a mezczyzni usmiechali sie tylko glupkowato.. chyba zaczne byc feministka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente, Niente,nie bądż taka skromna(zacofana),widziałam Cię.Mnie nie nabierzesz,bijesz wszystkie czarnowłose.Wybacz Motylku ,jęśli na Ciebie też padło. Rurki, szpilki,tunika,czemu nie,taka moda.Ozdoby,jak najbardziej,Ważna (dla mnie) jest kompozycja całości. "Odmienni" często przykuwają moją uwagę,nie wszystko już dla mnie,ale lubię popatrzeć na coś/kogoś trochę "szalonego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No.no,Motyl z klasą! Łapiesz u mnie punkty Kobietko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Nie gracha,ja jestem brazowo wlosa,ha... mi dobrze z takim kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Haha gracha a za co niby te punkty? ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dorzucę jeszcze,mówiłam o klonach,czyli tych sztucznych,jak moja córa-właśnie o jasnej karnacji.Na szczęście chociaż oprawę oczu ma ciemną po tatusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×