Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Hej Motylku! Obecnie laba 3 miesiące :D od pażdziernika studia (fizjoterapia) zaocznie no i pracy trzeba szukać :) Jestem w związku 4,5 roczku z Panem starszym o 6 lat :) Niedługo zaręczyny ...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
No to jestesmy na podobnym etapie zycia! gratulacje z okazji zareczyn-na zas,ha! jesli jest starszy o 6 lat to pewnie latwiej wam ze soba rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
A on daje Ci powody do tej zazdrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Rozumiem,ja tez mialam klopoty z moim narzeczonym,moim zdaniem jesli kiedys naduzyl Twojego zaufania,to teraz warto byc ostrozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie za dużo nie myśleć, jak ma zdradzić to i tak to zrobi. Tak to juz jest i albo się dowiem albo sam mi powie. Ale wiem ze nie podoba mu się ona, ale sam fakt ze spedza z nim h w jednym pokoju dziennie... na szczęście z jeszcze jednym kolegą, którego dziewczyna tez jest zazdrosna o nią :) Jak na razie 16 lipca wyruszamy w góry :) mam nadzieje, że umocni ten wyjazd jeszcze bardziej nasz związek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Przyjdz do niego do pracy,ubierz sie seksownie i pokaz ze to Ty jestes tu pania. Niech wiedza gdzie kogo jest miejsce. aj,gory.. super.. ale osobiscie wole morze i mazury. no miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jego nowa koleżanka juz wie ze ma mnie, niejednokrotnie wyznawał miłość do mnie przy niej :D (przez telefon niestety) Niedługo wybiorę sie do niego do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Ha,za pare lat bedziemy miec problemy z pieluchami i wozkami,hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Sliczny owczareczek! dobranoc dziewczyny. ja bede o 16-17 ale pewnie bede tez wczesniej zagladac. dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
💤Śpicie jeszcze? Kończę poranną kawę i biorę się za porządki. Ewelina,ładna ta Twoja sunia i mądre ma oczyska. Zrobiłyście teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej, oj jak gwarno sie nocna pora tu robi! Niestety ja w takich godzinach jestem zupelnie nie do zycia :D Gracha ja zrobilam test i bardzo mi sie spodobal. Mozna doszukac sie jakiejs prawdy o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Witam,ja jeszcze testu nie robilam,moze zrobie,ale z reguly nie lubie takich rzeczy. a swoja droga.. nie zauwazylyscie ze kazda tutaj piszaca nie jest za bardzo zadowolona z zycia? jasne,kazdy ma problemy,swoja przeszlosc.. ja swojego czasu tez mialam depresje,takze od czasu do czasu chodze do psychologa ale uwazam ze jest ze mna lepiej. a Ty gracha?jak czujesz sie po takiej rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Lepiej,lepiej,dlatego chodzę.Lecę sprzątać,będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Mi ta rozmowa na poczatku nie pomagala,balam sie o tym komu kolwiek mowic.. ale pewnego dnia gdy siedzialam letnim wieczorem na lawce widzialam ludzi usmiechnietych,zadowolonych,starszych,mlodszych.. balam sie ludzi,szczegolnie facetow.. ale zaczelam sie usmiechac w domu sama do siebie,pozniej w szkole,az po paru latach gdy wychodze twarz sama mi sie smieje. usmiech jest moja maska dzieki ktorej zaczelam w miare normalnie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Motylku. Ten test nie jest taki zly, wlasciwie interpretacje zostawia Tobie tylko moze daje chwile do namyslu nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
czesc Cheryll, ja wole nie rozdrapywac ran, wiem kim jestem,czego potrzebuje,chyba za test podziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja uciekam na troche, milego dnia i poopalajcie sie troche :D ja sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Ja sie az za bardzo spieklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A,pomyłka! Jestem tu,za chwilę też wychodzę.Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×