Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Może? ;) monsz.....na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej! Siadl mi komp znowu wiec pisze z komórki. Wy nie narzekajcie na pogodę bo jak jest ciepło jest dobrze. U nas trochę się poprawiło i liczę na wiecej. Teraz siadam z winkiem ale chyba szybko obiore kierunek lozeczko. Jutro zeskanije kompa i wrócę mam nadzieje do Kafe . Milej nocki Niente spać a nie biegać, Gracha jak ta książka o rzuceniu palenia zaskutkuje prześle Ci kopie pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
No... kuj kuj zrobione.. mozna dalej siedziec.. Kazik moze gdzies wyjechal,albo komp mu sie zepsul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jestem,jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll,skanij ,skanij i wracaj,czekamy ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Jestem gracha jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Często masz to kłucie? Mój ojciec,zdaje się trzy razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Gracha a Ty myślisz ze tak łatwo pukać takie małe literki? A zeskanije jutro ;) nie mam wyjścia. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
ja mam 4. chyba ze ide uprawiac jakis sport, albo siedze dluzej wieczorem bo tak ostatnia dawke mam przed snem. a Twoj tata gracha jaki ma typ? dobranoc cheryll!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ha,ha,ha, ja mam czasem problem z tymi dużymi,sprawdzam,co piszę,potem i tak coś wyskoczy.Rozśmieszyło mnie słowo,nie Ty.Pa ,wracaj,jutro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie potrafię Ci powiedzieć.Z moimi rodzicami o chorobach niełatwo gadać,zwłaszcza o ich chorobach.Insulinę bierze od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Ale jesli nie ma cukrzycy od dziecka to pewnie ma typu 2 bo dorosli bardzo rzadko maja typ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tak ,ma ją od kilkunastu lat.Ty chyba tez masz 2-kę, o ile dobrze pamiętam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Niestety mam typ 1. strasznie uciazliwa choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Typ1-to ta od dziecka ? Ojciec,często przysypia,skacze mu cukier,ciągle na szczęście sprawdza. Często ma problem z paluchem,choć bardzo dba,goi się i powraca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Tak zwana dziecieca lub insulinozalezna. mamy duze problemy ze stopami,ale tez z ukladem nerwowym.. jesli ma takie skoki to moze nieprawidlowo sie odzywia,za malo lub za duzo sie rusza. na lato nalezy isc do lekarza by zmienil dawki lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Albo moze zle odmierza insuline.. rozne sa powody skokow cukru, ja np. nie moge wogle pic,procz wina,nie moge sie denerwowac bo zaraz mdleje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Gracha pojde spac bo jestem padnieta. jutro wrocimy do tematu,odpowiem na Twoje pytania jak bede wiedziec. dobrbj nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No to faktycznie,bardzo ciężko masz,mocno Cię to ogranicza. Ojciec bardzo pilnuje wizyt lekarskich,insulinę bierze raczej dobrze,generalnie braku dokładności(w niczym)nie można mu zarzucić. Ale,co do diety,to trafiłaś w 10-tkę.Cytuję:"Lekarz kazał mi jeść tylko białe mięso,więc jem słoninę."Taki jego dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pa,pa i ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
oj to z ta dietka to nie dobrze... ja jem tylko drob i ryby... nie lubie czerwonego,tlustego miesa wiec jakos bardzo nie cierpie w zwiazku z tym.. oj zebys gracha wiedziala ze ogranicza... na glupie wyjscie do sklepu musze brac pare rodzajow lekow,glikogen,jakies picie i cos slodkiego... strasznie czasochlonne to jest.. przy kazdym wyjezdzie musze miec zgode lekarza i setki zrobionych badan.. no ale co zrobisz.. nic nie zrobisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie ! Aja myślałam,ze Motyle lekko mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Tak samo jak skacza z kwiatka na kwiatek,he. nie jest tak zle.. juz to robie automatycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Kobietki Pisze juz z laptopka, moze nie hula jak powinien ale na razie daje rade :D Mam nadzieje ze milo spedzacie dzien, jak cos to pakujcie to slonce do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Nikogo nie ma, wszsyscy sie opalaja. Ja chyba dzis tez sie z Wami nie spotkam, bo moj maluch jest wyjatkowo w zlym humorze, zabkuje i nie daje mi minuty wytchnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll,współczuję,już dawno zapomniałam,że jest coś takiego jak ząbkowanie. Choć w sumie,z czasem są inne atrakcje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Co tak pusto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Na dobranoc-znalazłam na Kafe f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4528939&start=0 Ja 9w1 marzyciel.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×