Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
U nas na razie tylko strasznie silnie dmucha i mam nadzieje ze przywieje to ciepelko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheryll, a u nas z dnia, na dzień coraz gorzej :o W tym momencie 32 stopnie, a zapowiadają na sobotę 35, zaś na niedzielę 36 :o. Dosłownie-nie ma czym oddychać. Fajnie tym ludziom, którzy są gdzieś nad wodą, ale w mieście jest tragedia :o Mów co z Twoim malcem? Jak się dzisiaj czuje i czy byliście u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Bylismy u lekarz - to jakas infekcja, przeziebienie, ale dzis jest bardzo placzliwy. Wrecz piszczy, pewnie zeby i goraczka. Na szczescie duzo tez spi, a sen najlepszym jest lekarstwem. Faktycznie 35C w miescie jest malo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny malec :( Wszystko na raz:( Oby jak najszybciej wyzdrowiał :( Serce się kraje kiedy taki maluszek choruje :( Dużo zdrówka dla Niego, a i Tobie Cheryll spokoju, odpoczynku i mniej skołatanych nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Podpisuję się pod słowami Niente.Na własne nie mam siły......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gracha! mam nadzieję, że to tylko upały Cię męczą? "Tylko"...wystarczająco dają w kość, wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niestety Niente,upał to tylko dodatek.Przespałam się trochę i chyba będę żyć. Co tu taki zastój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_tesz
również szukam wolnej, kobiecej, mądrej i ładnej duszy z Lublina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! 🖐️)) Gracha, jak dzisiaj, nieco lepiej? W końcu "Nowy dzień, nowe możliwości"! :o Cheryll, a jak u Ciebie i synka? Bardzo ciężką noc mieliście? Ja tesz My tu wszystkie bardzo kobiece, "mundre" i z ładną duszą ;)...gorzej z naszą "wolnością" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie ! "Nowy dzień, nowe możliwości"! :O --- noooo,optymistycznie.... Przełamania wszystkiego,co było nie tak.Tobie ja_tesz również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he, he, bo ta minka miała oznaczać "Łatwo powiedzieć, ciężej zrealizować" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cokolwiek miała oznaczać,poprawiła mi humor ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Muszę jechać z synem do lekarza,wieczorem pogadamy,jak będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok! Trzymaj się Gracha! Pozałatwiaj wszystko pomyślnie! Do później!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho Piękne! :) wczoraj byłam nie obecna iż za dużo na słonku i główka bolała, niestety Goździkowa wyruszyła na wakacje, więc trzeba było innych metod szukać. Dziś mam od rana sporo roboty, prasowanko, pakowanko i jutro z rana hen w góry :) Humor mi za bardzo dopisuje - weźcie troszkę go ode mnie:P Idę robić obiadek :) gdyby mnie tu już nie było, to samych udanych dni :) Zajrzę tu dopiero na początku sierpnia. Będę za Wami tęsknić :) Nie zapominajcie o mnie! Przywiozę oscypki hehe... - ale przekupstwo :P :) BUZIAKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dzięki Ewelinko za miłe słowa.Szczyptę humorku chętnie wezmę,taką malutką,żeby wystarczyło dla wszystkich i dużo zostało dla Ciebie na wyjazd.Życzę pięknej pogody(nie mylić z upalną)i świetnego wypoczynku . Tęsknić będziemy,zazdrościć będziemy,czekać będziemy! Oscypki uwielbiam! Bawcie się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Ja już przetransportowana do domu. Wróciłam nieco wcześniej, bo jutro mamy pogrzeb, a ja czarnego stroju nie spakowałam do taty... Co tam u Was dziewczyny? Ewelinka nas opuszcza...Udanego wypoczynku i ja życzę! Ciekawe co tam u Cheryll i malca? Dziś milczy... A jak tam Gracha u Ciebie? Ciut lepiej jak wczoraj? Motylek, a gdzieś Ty pofrunął ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Hej Wszystkim! Ewelinko milej zabawy! nie pisalam bo moj narzeczony na przeprosiny mnie zabral na kolacje do Kazimierza i zostalismy w pensjonacie na noc,dopiero wrocilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej! Ja już na dyżurze.Dzięki ,chyba lepiej.Mamy spory problem ze zdrowiem syna.Pokąsały Go owady (plus kleszcz),dostał silnego uczulenia.Ból,duża opuchlizna na twarzy.Kilka wizyt u lekarzy ,zgodnie z zaleceniem,bo nie było poprawy,a to niebezpieczne.Bolesne zastrzyki,mnie boli,kiedy widzę jak się męczy,gdy Mu robię.Dziś rano mało mi nie zemdlał.... Cheryll,Motylku,co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Takim ,to się powodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Gracha, Ty to się masz...Cheryll ma problemy z małym dzieckiem, Ty z dużym...Nie mogłyby być wakacje także od chorób i różnych tego typu dolegliwości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ach,zbyt piękne,żeby mogło być prawdziwe..... W sumie ,powinnam już przywyknąć,u nas ostatnimi czasy ciągle jakieś choróbska,ble......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się chłopak omęczy :o Nie dość, że bolesne, to jeszcze dodatkowo poty dziesiąte go pewnie zalewają, jak chyba dziś każdego :o Nie wiem jak ja jutro na tym cmentarzu dam radę. Już przeżywam. A ma być jeszcze gorzej jak dziś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Chciałabym Cię pocieszyć,ale do głowy przyszło mi tylko czarne ubranie na słońcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nawet nie o ubranie mi chodzi, ale wiesz...Kościół, trochę ludzi na pewno będzie, skwar...już drżę, bo to nie moje "klimaty"...wiesz o co mi chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jasne. Nie wiem,co napisać ,ale jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, nie będziemy o tym pisać...jakoś przeżyję, o! I co, znowu same zostałyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Niedziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×