Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość syn 1986
Wieczór Dobry :) porywam komputer na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobry, dobry wieczorek :) Ok, wybaczam :)...tylko dlatego, że lubię młodych chłopców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuu, trochę to trwa, no, ale rozumiem, że i młodzież potrzebuje czasem trochę wirtualnego światka liznąć ;) Idę Gracha spać, bo to już dawno moja godzina wybiła :) Spokojnej nocy Wam życzę: Matko i Synu ! :) Do jutra! 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn 1986
a ja zawsze lepiej dogadywałem się z kobietami bogatszymi w wiosenki od moich rówieśniczek;) ps. mama się położyła na chwile i usnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to niech śpi, miejmy nadzieję, że już jutro wstanie w dobrym humorku od początku dnia :) Brata mam z Twojego rocznika i z całego mojego rodzeństwa, tylko z nim się najlepiej dogaduję, haha...i z jego kolegami też ;) Zamilknę bo mnie Gracha jutro zje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wszystkich witam i skąd smutki ,pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie pocieszę chyba...Cała nadzieja w Cheryll ,ja muszę iść do miasta,tak bardzo nie chcę . 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też powinnam się ruszyć i do sklepu i gdzieś tam, ale strasznie mi się nie chce, aaaaaaaaaaaaaa😭 Ok Gracha, więc do później! Nie zapomnij tu wstąpić! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Będę , jak wrócę! - cytat,domyślasz się z kogo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej dziewczyny! Ale nadrukowalyscie, ale na szczescie na 100 sie zalapie :D, poczytam Was potem bo na razie z doskoku. Jak juz pisalam kilka razy moj komp siada i dzis zwariowal na dobre pokazywal niebieski ekran, jakies ostrzezenia, no tylko sie bac. Poswiecilam troche czasu na ponowne wgranie antywirusa bo staryego zjadly wirusy i zobaczymy. Za 2 tyg moi rodzice przylatuja, mama opiekunka, tata naprawi wszystko co sie da - to komputerowiec, wiec bardzo licze na niego. Najbardziej szkoda by bylo wszystkich zdjec gdyby komp calkiem siadl :( U mnie weekend minal kompletnie relaksacyjnie, bez wiekszych wojazy. No bo teraz to i tak mysle tylko o zblizajacym sie urlopiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witaj Cheryll! Tak dokładnie,może lepiej nie czytaj.;) Miej telefon w pogotowiu,bo do setki bliziutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Nic sie Gracha nie mart, telefon mam, wiec zawsze kolo ratunkowe pozostaje :D a Ty jak sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zmęczona,ale żywa.Puszczam na chwilę syna na kompa.Twierdzi,że na moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wróciłam. Jest tu ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Jestem Gracha, ale ruszam sie bardzo powoli to znaczy nie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
U mnie dziś Kafe ,bez zarzutu,jak na razie. Gorzej ze mną,pisałam dwa razy wiadomość,dwa razy bez kursora.:O Przechodzę samą siebie.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
A syn juz lepiej? I jak sie powodzi Twojej corce? Zaklimatyzowala sie troszeczke? Jakie pierwsze wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tak,dziękuję,z synem lepiej,powyżej dowody. Z córką nie do końca dobrze,ale ze zdrowiem znacznie lepiej,więc ogólnie nie jest źle. Może nie powinnam,ale korci mnie ,żeby zapytać o Wasze relacje.Dobrze już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
:D Nasze relacje sa takie ze jak mamy za malo czasu - zle, jak mamy za duzo razem - tez zle. Wydaje mi sie ze ciagniemy na rezerwie. Bardzo oboje liczymy na urlop i naladowanie bateryjek. A co z corka? Ma problemy zdrowotne czy problem z praca? Wiesz ona jest bardzo mloda na takie samotne wojaze, choc to indywidualna sprawa kazdego. Jest bardzo odwazna ze zdecydowala si ena taka wyprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ładujcie zatem baterie,dobrze,że już z niedługo będzie okazja. Córka zrezygnowała z pracy,miała konkretne powody,zrobiłabym to samo na Jej miejscu,jest szansa na nową. Od jutra już nie będzie sama,Chłopak do Niej jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dobrze ze będzie miała kogoś. A z praca to tu tak jest , raz jest a raz nie ma. Cieżko o coś pozadnego a i można się niezłe naciac. A jak Ty się czujesz. Na pewno wszystko przezywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Córka ma tam znajomych,więc szansa na pracę większa. A ja....mam tak zmienne nastroje,że nie ogarniam i rozkojarzona jestem bardziej niż zwykle.Chyba raczej przeżyję.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Raczej napewno. Za to mój komp raczej nie. Już pisze z komórki ale daje radę. Maluch się budzi wiec będę z doskoku bo i coś ugotować trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dobrze,ja się chyba położę na troszkę. Mam propozycję,żeby zaczekać na Niente,święto się zbliża! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Polezakuj Gracha troche a ja obiadek ugotuje. No i szampana kupic trzeba bo zbliza sie nam okazja :D Niente tez pewnie w sklepie robi zakupy na imprezek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Co z imprezką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×