Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Słodko Gorzkii-do Ciebie męski rozmówco o bardzo męskich poglądach ja jako kobieta szanuję niewyobrażalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheheheheheheheh nie mieliśmy rozmawiać o męskości :P zawstydzasz mnie...48 minut to nawet ładny czas zważając na okoliczności :P gdzie nagroda??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki...odpędziłeś moje demony wręcz po mistrzowsku i teraz w dobrym humorku idę przysposabiać mojego jakże niemęskiego Jaśka.Dzięki😘do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra...kochanie Diaboł jak widzisz z tesknoty umierał...a nie mozemy mu na to pozwolić bo nie daj Boshe trafi do nieba :P witaj Sisterko ma😘nieco spozniona jezdem w odpowiedziach...ale dopiero zlądowałam z reala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka...😍 upał jak cholera...ale lepsze to niz ostatnie chłody ;) u nas burzy nie bedzie...była wczoraj...z tęczą jakiej jeszcze nie widziałam...nie mam ostatnio na nic czasu a musiałąbym muzeum zrobic z mieszkanka bo sie nieco zakurzyło :D ale w taką pogode sumiennie odkładam to na "zaś"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...u mnie juz od 4tej ptoki śpiewają,słońce swieci prosto w okno do południa...wiec nagrzane jest do wieczora...kocha nadal boli,co najdziwniejsze-w butach na płaskiej podeszwie nie ujde ani kroku z bólu a w szpilkach ide w miare normalnie :O nie wiem czym to tłumaczyc ale jezdem zmuszona do szpilek :O jutro ide po jakis medyczny specyfik na tę kochę diabelską :( http://www.youtube.com/watch?v=iKKJBErVsmc&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to,ze teraz jestem w sumie na te wieczorne eskapady uziemiona :( a to mi dawało niesamowitego powera ...zobaczymy ;) miałam dzis na rowery wyskoczyc ale zlądowałam na ciachu i późneeeej bardzo kawusi u znajomych :O komary mnie pogryzły nawet na zadku :O cięte jakieś no :P http://www.youtube.com/watch?v=75DnohAhj5g&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne prawda???po mieszkaniu jak chodzę na bosaka to tez kuleję,w płaskich nie ujdę...a szpile jakos mnie doprowadzają do celu :P ja tez nie umiem tego wytłumaczyc...boli owszem ale moge jakos funkcjonowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sobie tak mysle,ze ostatnio wiele sie działo .wiele kataklizmów.rozmawiam z ludzmi.wielu ma naprawde ogromne problemy.juz nie wspomne o tym wszystkim o czym donoszą media...tak samo z pogodą, zimno i deszcze nie wpłyneły na zapowiadający sie urodzaj...czasem sobie myslę,ze temu z góry chyba sie przestaje podobac ,jak teraz postepują ludzie i jakie mają wyznaczniki,kryteria,zapatrywania i jak wcielają to w zycie ...Fifi ...myslisz czasem sobie,ze ten swiat staje sie nie do wytrzymania ? łe:O sie filorozpisałam :P http://www.youtube.com/watch?v=JClGdetR7i0&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×