Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

witajcie koleżanki.witaj ewela125. dzisiaj ma przyjśc@.i chyba przyjdzie.brzuch boli od kilku dni;(chyba sie załamię.nie mam siły.ja chyba nigdy nie bede mamusią;(coraz czesciej mysle ze mi to nie jest pisane.ja chyba jestem całkowicie bezpłodna:((to nie mozliwe zeby tak długo byc razem i nic.totalna załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a ja mam ostatnio kiepski humor z moim sie fest pożarłam i od piatku sie nie odzywamy do siebie ale dzis juz mnie przeprosil i jest wszystko ok ale cóz ztego jak zmarnowałam najwazniejsze dni na przytulanko ahh jaka ja jest zla a wczoraj jak mnie jajniki nawalały ale czy cos z tegto wczesniejszego przytulanka bedzie hmmm raczej nie niech to szlak trafi jestem strasznie zla ale w dalszym ciagu boire ten castagnus a wiosiołek narazie przesttlaam brac od nastepnej@ bede mierzyal sobie temeratura chodz przyznam szczerze ze meczy mnie to juz wszystko jesli chodzi o starania daje na luz "niech sie dzieje wola nieba a z nia sie zgadzac trzeba"takze napewno @ przyjdzie bo nie zajowalismy zbytio:/ przez mojego m wrrrr nawet sluz ladny mialam czyli wiesiołek mi pomaga a ma idzie niebawe na badania nasienia jestem ciekawa jakie bede wyniki _neti_ masz racje jak sie planuje to zaraz jest wszystko nawet ciążą to fajnie tylko pozazdroscic twoej siostrze to bedzie miala drugiego malego szkraba a my starania jak muwisz mierzenie tempki i rozne cuda byle tylko zaksc w ciążę a co i tak na nic te wszystkie starania jwiecei co jak chyba kupie sobie psa marzy mi sie czarny labladorek slodkie sa zamiast dzecka bede miala kochana psinke ewela125 witaj!!! milłej Niedzieli dla kazdej z was lae upal ufffffffff lece sie oplac pozdrowionka i buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_neti_ mała porawka jak czlowiek sie stara to nie wychodzi a jak nie to zaraz jest dzieciak tak mialo byc hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka76 kazda z nas tak mysli ale tak jak tu dziewczyny pisza trzeba wierzyc ze sie wkoncu uda nie za pierwszym,drugim, czy trzeciem,chodzb7y za setnym ale musi sie wkoncu udac ja tez czasem nie daje rady ale potem se myslewarto znow prubowac i mi przechodzi bo znow jest nadzieje ze moze na nastepny miesac nie przyjdzie warto miec nadzieje ta mała iskierke !!!bedzie dobrze kochana po tu tu jestesmy zeby sie nawzajem wspierac ,doradzac i napisac czase mile slowo nie jestes tu sama pamietaj!!!ja tez tak mysle ze moze to ja nie moge miec dzeci albo moj m ale idzie na badania moze sie cos wyjasni w tym kierunku dlaczego nie moge zafasolkowac bo tak dlugim czasie o ile wogole sie dowiemy gorzej jak lekarz mu powie ze wszystko jest wprzadku i mi tez to juz niewem wtedy co zrobimy bo z jednej strony jak by bylo by wszystko wprzadku to z drugiej strony by byly potem mysli skoro jest ok to czemu ja w ta ciąże nie umiem zajsc hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................24.07................. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................30.07................ . .... mazowieckie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.08................ ......lubelskie SODALITE.........35............ok.. 03.08......................Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** ***Zeby niezapomniec, zadalam ostatnio pytanie, ale chyba zostalo niezauwazone, wiec ponawiam: Co myslicie o tym, by w tabeli zamiast miesiaczki wpisac OSTATNIA MIESIACZKA? Mysle, ze tak bylo by przejrzyscie, bardziej zrozumiale, bo nikt az tak regularnego cyklu nie ma i to co jest teraz to jest po prostu zgadywanie, nie chce sie samogesic wiec pytam co o tym myslicie, ja osobiscie mialam w cyklu przez ostatnie miesiace zmiany, teraz mi sie reguluje ale oglednie, wiem, ze ... nic nie wiem i wolalabym wpisywac OSTATNI OKRES, a na podstawie tego reszta i tak jest wiadomo, dzieki za odzw ❤️ 😘😘😘 Witajcie! Wracam po dluzszej nieobecnosci! Rodzinka wyjechala, wszyscy szczesliwie dotarli do siebie a ja jestem troche wyczerpana 3tygodniowa gonitwa i aktualnie siedze w pidzamie, a juz poludnie, dzisiaj zamierzam wypoczac. Co do staran, to tez przestalam o tym myslec, ale nie wiem czy bo jeszcze nie te dni, czy duzo sie dzialo przez 3 tygodniowa wizyte gosci, czy po prostu odpuszczam, mozliwe, ze teraz przystapimy do przytulania z werwa bo... nie bylo czasu i zbyt wielkich mozliwosci ostatnio A teraz czeka mnie czytanie 3 stron, nie az tak duzo :))) NADZIEJA86 - moze zerknij tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2206032 i znajdz jakies czytadlo, czasem my kobiety naszym rozdraznieniem i innym mysleniem i niejasnym wyrazaniem sie wprowadzamy niepotrzebny zamet :) ;) Ja lubie ksiazki, ktore tlumacza inne myslenie kobiety a mezczyzny, lubie ksiazki Kofty czy Domagalik, bardzo mi sie podobala ksiazka ❤️ "Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy" Sherry Argov - mozna ja traktowac na wesolo i z przymrozeniem oka, ale mysle, ze duzo mowi o tym jak rozwija sie zwiazek jesli kobieta... jest pewna siebie i zna swoja wartosc :) Jak bedziesz miala ochote to rozejrzyj sie po tym topiku, bo to skarbnica ksiazek :) Olciak_Lodz, jak milo poczytac o twojej wizycie u lekarza :) Fajnie, ze bedziemy mogly sledzic co u "slodkiego pecherzyka" i dzielic z Toba radosc :) Co do tego Salfazin, to juz nie wiem co o tym myslec, bo ostatnio czytalam amerykanska strone na temat nasienia i tam pisze, ze nie ma nic do zageszczenia go czy szybkosci.... :O Kasiula1983 i na Ciebie przyjdzie czas. Kazdy sie pokloci, najwazniejsze, to to, zeby sie nadal szanowac i rozumiec, bo bez tego to lepiej sie rozstac ;) Tez jestem zawzieta, bardzo, probuje nad tym pracowac ale... nie zawsze mi sie udaje :O Malineczka - mysl pozytywnie, pozytywne myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, z ta plcia, kazda ma jakies preferencje, ale... wazne zdrowe, naprawde trzeba byc zawzietym, zeby nie moc sobie poradzic, ze zamiast dziewczynki bedzie chlopiec i na odwrot. Anka76 nie zalamuj sie okresem, a o bezplodnosci przestan myslec, chyba kazda tak sobie pomysli nieraz jak nie wychodzi a wszedzie sie rozmnazaja :D Malineczkaaa - co do tego zarcia sie i zmarnowania dni na przytulanie to ci powiem, ze zaczelam siebie obserwowac i tak jak kiedys moj pms rzadzil przed miesiaczka tak teraz zauwazylam, ze i przed owulacja mam jazdy i jestem rozdrazniona, zauwazylam ze wiele kobiet sie skarzy na to a lekarz powiedzial, ze to jest normalne i czasem z wiekiem przychodzi, wiec teraz jak sprawdzam testy, to... staram sie po prostu powstrzymac od "bycia soba hormonalnie" bo przez takie zachowanie tez mi jeden czy dwa cykl umknal :( Lepiej sie ugryzc w jezyk i sie kontrolowac, bo wiadomo od slowa do slowa... a mezczyzna tez czuje, ze zona nie w sosie i reaguje :( Pozdrawiam wszystkie cieplutko, tutaj jeszcze cos slychac, ale na moich tematach ze stopki, glucha cisza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) co słychać? też tak u Was grzeje? siostrzenice wróciły już do domu więc mam czas tylko dla siebie. ale pewnie długo to nie potrwa bo tylko zdążyły odjechać już zapowiedział się bratanek. narazie go spławiłam ale i tak mnie ta przyjemność nie ominie. coż, takie uroki posiadania starszego rodzeństwa, mam tylko nadzieję, że kiedyś odwdzięczą mi się tym samym :p ale jak to mówi mój mąż, nadzieja matką głupich :p dziś większość dnia spędziliśmy na działce. mamy tam staw, głównie dla męża bo to zawzięty wędkarz, ale dzięki temu jest gdzie tyłek pomoczyć w takie dni jak ten :p poza tym znowu ruszamy nad morze. tak nam się ostatnio spodobało,że pod koniec tygodnia jedziemy na północ. w poprzednim miesiącu nic nie wyszło z naszego wakacyjnego wyluzowania bo @ nadeszła jeszcze przed czasem ale teraz może się uda. a jak nie to trudno, trzeba próbować dalej :) obiecałam sobie, że do września się nie stresuję i nie rozpaczam jak @ przyjdzie. muszę podładować akumulatory na jesienne dni. piszcie co u Was, bom strasznie ciekawa:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Neti, ale Twojej siostrze się udało - to niesamowite, jakaś resztka spowodowała...czemu nas takie rzeczy nie spotykają? :) Ewela z teściami naprawdę nie jest źle, sześć lat minęło bez sprzeczek, nieporozumień..chyba tylko dziecko mogłoby nas poróżnić, podejscie do wychowania czy coś takiego, no ale może się mylę Dziś byliśmy zawieźć małego do domu i przy okazji obejrzeliśmy najmłodszego członka rodziny. Śliczny chłopczyk, kiedy jego mamusia wzdychała nad tym co ją teraz czeka i że nie może się już doczekać kiedy mały będzie miał przynajmniej dwa lata, ja myślałam tylko o tym jakie ma cholerne szczęście, że ma dwóch cudownych synków. Mój mąż dwa razy chodził małego zobaczyć...patrzyłam jak zagląda do łożeczka i myślałam że mi serducho pęknie... Jakoś to przeżyłam, mam oczywiscie małego doła, ale przejdzie. Życie nie jest proste, musz e cierpliwie czekać na swoją kolej. Sodalite - masz rację z tą ostatnią @ tak jest bardziej przejrzyście - moja 10 lipca :) Pozdrawiam Was wszystkie razem i każdą z osobna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................10.07................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................24.07................. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................30.07................ . .... mazowieckie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.08................ ......lubelskie SODALITE.........35................07.02......................Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** P.S. Zobaczymy jak to pojdzie, ale wydaje mi sie dobry pomysl, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama26 może masz fajnych teściów.Ja niestety nie cierpie swojej teściowej. My przez jakiś czas mieszkaliśmy z moją mamą,ale niedawno zaczeła trzepiać się męża,więc postanowiliśmy się wyprowadzić.I na dobre nam to wyszło.A może zmiana otoczenia też pomoże w staraniach. Całuje Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Solidate jasne ze mozemy zmienic tabelke, pozmieniaj co bys chaciala i dopisz swoje dane a reszta zrobi to samo:-)))) Dziewczyny ja czekam na poczatek miesiaca nastepnego na kolejna wizyte w lekarza. To jest taki stresior to czekanie ze szok... Chcialabym zeby czas szybciej płynął. Biore przepisane leki i czekam. Wczoraj kiepsko sie czulam, bylam strasznie senna i ciagle bylo mi slabo. Pewnie przez te upały. U mnie teraz 33 stopnie w cieniu. Ci ktorzy maja klime w pracy sa szczesciarzami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie jest mi w nocy duszno, zreszta zawsze tak bylo w upaly i dzis wpadlam na pomysl zeby przykryc sie wilgotnym recznikiem. Dziewczyny, rewelka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej, Rzeczywiscie, dzis chyba pobijemy jakis rekord upalow. Jest strasznie duszno i goraco a z tego wszystkiego jest mi slabo. Klima by sie przydala. Dziewczyny my tez mieszkalismy po slubie z mama - nie bylo zle ale na swoim jest najlepiej, nikt sie nie wtraca, nie jestesmy od nikogo zalezni, robimy co chcemy i jak nam sie podoba. NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................10.07................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................24.07................. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................27.06............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................30.07................... mazowieckie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.08................ ......lubelskie SODALITE.........35................07.02.....................Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Kama ja ostatnio tez przezywalam takie katusze, moja kolezanka urodzila synka, poszlismy do nich na grila i moj maz kiedy zagladal do lozeczka to mi sie serducho krajalo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Z tym recznikiwm to super pomysl, ja kiedys spryskiwalam sie w nocy takim spryskiwaczem do kwiatkow hehe, upaly byly wtedy niesamowite a ze mamy sypialnie na poddaszu to mimo ocieplenia grzeje ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:) Sodalite dzięki za link,zaraz zerknę na ten topik:)A co do tabelki to myślę,że to dobry pomysł:)Ja się dopiszę,jak dostanę@,a dziś mam 29dc:) U mnie też jest straszny upał nic mi się nie chce,a jeszcze sąsiadka mi robotę przyniosła:)chce,żeby jej gumkę do bluzki wszyć;)Ale chyba jutro się za to zabiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................10.07................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28.................ok.24.06................. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................27.06............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26.................OK.30.06................ ... mazowieckie KASIULA1983.....27..................ok31.06............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................07.02................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Czesc wszystkim! Nadzieja, 29 dc wiec trzeba wierzyc ze @ sie nie pojawi:-)))))) Trzymam kciuki:) Nie wiem jak wy ale ja kiepsko znosze upaly:( Dzis jestem zdechla i nic mi sie nie chce, do tego jest mi niedobrze poniewaz mam niskie cisnienie. Moglabym przespac caly dzien a nawet tydzien hehe bo te upaly maja jeszcze troszke potrwac.... Pozdrowionka i buziaki! NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................10.07................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28.................ok.24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................27.06............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26.................OK.30.06.............. .. ... mazowieckie KASIULA1983.....27..................ok31.06............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................07.02................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Pisalyscie o zmianach hormonalnych w ciagu calego cyklu, ja nadal jestem na tym etapie ze przed zblizajaca sie @ lepiej do mnie nie podchodzic bo gryze;););). Staje sie wtedy drazliwa, wszystko mnie wkurza i boli. Mam nowa szefowa i podpytywalysmy kumpli z innego dzialu gdzie ona wczesniej pracowala na co uwazac i wiecie co faceci powiedzieli??? Co a'la 'jak bedzie chodzila jak osa to doliczcie do tego dnia 28 i od razu bedzie jasne kiedy schodzic jej z drogi'.......Wiec cos w tym jest:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki.dzisiaj 30 dc.straszny ból brzucha(cały czas od 3 dni)mój cykl to 28/29.czy jest mozliwe ze sie cos rozregulowalo przez hsg?a może ??????nie chce @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki!!! kurna ale upał przeciez to sie wytrzymac nie da nie powiem ze narzekam bo pogoda jest super,tylko nie az tak za gorąco i duszno jest:/ a ja juz po owulacji od czasu do czasu janiki mnie pobolewaja takie jakby prowieniowanie jak siedze to nie ale jak wstaje i chodze to troche a ja zmęćzona jak niewem po pracy a jeszcze musze pranie poprasowac wiatraczek sobie włacze i do dziela hehhehhe moj m w pracy caly tydzien na popludniówki trzymam kciuki za te laseczki które mają dostac@ oby nie przyszla nic lece zajrze wieczorkiem:) NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................10.07................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................27.06............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26.................OK.30.06.............. .. ... mazowieckie KASIULA1983.....27..................ok31.06............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................07.02................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................10.07................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24..............14.06......................slaskie BEA.................29.................27.06............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26.................OK.30.06.............. .. ... mazowieckie KASIULA1983.....27..................ok31.06............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................07.02................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** 8.03.2010r.Aniołek(Kinga)❤️ Trzeba mieć dużo cierpliwości,by się jej nauczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) a my z mężęm bylismy w szczawnicy odpocząć troszkę, pojezdzilismy sobie dosć sporo na rowerkach. Powiem wam szczerze, ze nam to sie powoli odechciewa bobasa tzn raz chcemy a raz nie, moze to egoistyczne ale w sumie dobrze nam samym, czasami tylko jak męża nie ma długo to mi tak pusto a jakby było dziecko to bym miała co robić. Chyba naprawde w koncu wrzucilismy na luz. anka a te jajowody okazały się niedrożne? Aha, jesli chodzi o takie rozne zabiegi to cykl sie zwykle rozregulowuje i nie wazne czy sie ma hsg, czy jakiś inny zabieg czy powazną operację - zawsze PO hormony szwankują. Wiem cos o tym bo zawsze miałam cykl 30 dni a po pewnej operacji od roku mam 29-36 a owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajowody drozne.więc zobaczymy.bo zanim miałam robione hsg to mój cykl był jak w zegarku(bardzo dokładny nawe co do pory dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówię, wszelkie zabiegi sprawiają, ze ten cykl fiksuje. Ale mam nadzieję , ze wam się udało :) A to hsg bolało? Ja tez mam skierowanie ale jakos tak nie moge się wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi oststnio tez się cykl spierniczył i to bardzo.Brałam luteinę,więc myślę,że teraz powinno być lepiej!Raz miałam 43dc a raz25dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. poprawiam się i ja :) NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................10.07................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wielkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24..............14.06......................slaskie BEA.................29.................27.06............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................01.07.............. .. ... mazowieckie KASIULA1983.....27..................ok31.06............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................07.02................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula1983.mnie hsg nie bolało:)cos tam czułam (cos podobnego do bólu w okresie)moze dlatego że są drożne:)ale każda z nas przechodzi to badanie inaczej.są dziewczyny które cierpiały przy hsg.no ale jak sie pragnie dzidzi,to wszystko da się zniesć.nadzieja86.też czekasz?życze powodzenia:)a w tabelce nic narazie nie zmieniam.bo nadal czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×