Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Anulek ciaze znosze raczej dobrze, mdlosci pojawialy sie sporadycznie na poczatku teraz juz jest ok. Ale to juz koncowka 6 miesiaca i pojawiaja sie inne dolegliwosci typu bole brzucha, oslabienie. Ale da sie przezyc:) Kasiu jesli chodzi o imie to albo Iga albo Patrycja. Nie wiem czy z mezem dojdziemy do porozumienia bo kazde z nas twardo obstaje przy swoim;) Co do zakupow to mam juz kilka kaftanikow, spiochow ale nie spieszy mi sie, wole jeszcze poczekac - mysle ze w grudniu zrobimy juz 'grubsze' zakupy, moze rozejrzymy sie za wozkiem. Wydaje mi sie ze w 9 miesiacu nie w glowie bedzie mi chodzenie po sklepach i wybieranie... Ja juz czasami czuje sie jak hipopotam, bo jestem ogolnie chudzielcem i a teraz przytylo mi sie 5 kg i 'wywalilo' mi brzuch do przodu i czuje sie ociezala. Moja kolezanka 2 dni temu urodzila corcie przez cc - mala byla za duza a mamcia za szczupla zeby rodzic naturalnie - a ja na ostatniej wizycie znow mialam potwierdzenie tego ze moja mała jest tak naprawde duza jak na swoj wiek i ze jest duze prawdopodobienstwo cc. Bojeeeeeeee sieeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej! Mi bardzo podoba sie imie IGA:) A dla chlopca Bartosz albo Nikodem. Serdecznie witam anulek, zycze ci 2 kreseczek jak najszybciej. Nadzieja, super ze lekarz do ktorego sie udalas zajal sie toba i zlecil szczegolowe badania. Niestety trzeba sie liczyc z tym ze to wszystko sporo kosztuje ale bedziesz wiedziala na czym stoisz. Bo przy cyklach bezowulacyjnych moglabys sie starac i starac i z ciazy nici a tak zaradzicie cos i dzidzia bedzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Kb gdybys nie napisala ze miewasz takie dlugasne cykle to tez bym ci poradzila zebys testowala raz jeszcze. Szkoda ze to sie tak przedluza bo zawsze jest to jakas szansa mniej w roku kiedy @ robi takie 'fochy':(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Cesarka... hmmm ja sie nie boje, nawet bym chciala. Mnie przeraza to ze cos mogloby pojsc nie tak, jakies komplikacje a tak - pol godzinki i po krzyku. Wiem ze pozniej boli ale po 'zwyklym' porodzie tez jest czasami nieciekawie - trzeba zacisnac zeby i przetrwac. Ale to moje zdanie... Taka juz jestem ze wole pojsc na latwizne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - mi się podoba Patrycja:) Bea - a ja właśnie na odwrót wolę sn niż cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
No wlasnie ile jest osob tyle jest zdan hehe, niektorzy boja sie cc bo to jednak ingerencja chirurgiczna ale ze mnie jest panikara jak sto piecdziesiat wiec wolalabym sobie tej nerwowki zaoszczedzic. Nie wiem czy dam rade urodzic sn bo jesli bede musiala to wspolczuej poloznym takiej pacjentki jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Ale... pozyjemy, zobaczymy. Bedzie co ma byc:) U mnie za chwile sie chyba rozpada, bleeeeee. Tez chce juz lagodna zime, jak sie juz zrobi bialo to bedzie super, ta szrosc zostanie przykryta puchem i zrobi sie tak jakos ladniej;) Dzis jade do sklepu po prezent dla kuzuynki na nowe mieszkanko, musze cos wybrac. No i przy okazji rozejrze sie za prezentami gwiazdkowymi dla dzieciakow - bo czas leci szybko i nie chce sie pozniej 'motac' przed sama gwiazdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Dziewczyny co mozna kupic 7 latkowi? I 5 letniej dziewczynce? Cholerka tyle tego wszystkiego jest w sklepach a mi nic do glowy nie przychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam problem z czterolatkiem i dwulatka:) oni juz wszystko maja i nie wiem co im kupic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,ale naskrobałyście!:)Ja nie miałam czasu wcześniej na kompa siąść,bo rano byłam w pracy-chyba ostatni raz,potem jeszcze zakupy,obiad,a teraz zrobiłam mężusiowi sałatkę wilowarzywną taką do słoików:)On nie lubi ogórków,więc musiałam mu bez nich zrobić:) Własnie dostałam na spróbowanie od sąsiadów kiełbaskę,którą sąsiad sam wędził i kapustę kiszoną ich roboty:)Mniam mniam:D Co do tych prezentów dla dzieciaczków,to nie mam pojęcia co Wam podpowiedzieć.A może jakąś grę,ale z takich planszowych?Albo jakieś np.większe puzzle,żeby im się nie nudziło z jakimś ładnym obrazkiem??? Olcia,Bea,Inka i wszystkie zaciążone, przyznam,że Wam trochę zazdroszczę tego brzusia:)Niestety zazdrość to moja wada,jedna z wielu:)Ale nie do przesady:)hehe Olcia mi też się Patrycja podoba,ale też Dagmara,Justyna i Martyna:)U nas też byłaby o to wojna:) Bea 7latkowi to może kupić jakiś model samolotu do sklejania,albo jakieś auto zabawkę jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea, no właśnie, gdybym tak wcześniej nie miewała, to bym sama już nie wytrzymała i bym na betę poszła, ale wiadomo jak jest... Inka Linka dzieki za odp. Ten monitoring to widzę u mnie konieczność będzie, więc muszę znaleźć dobrego lekarza, który się tym zajmie. Ale jaja z tym ,że przez tyle czasu nie podejrzewała ciąży :) :) :) Nadzieja, dzieki za odp. dot ginków :) Ile kosztuje wizyta u dr Cholewy, bo nie wiem czy pisałaś kiedyś o tym? W jakim mniej więcej wieku jest on, bo jakieś znajome to nazwisko mi jest, a on w tylu gabinetach przyjmuje, że pokojarzyć nie umiem. Dostałam dziś jakieś małe plamienie, więc mam nadzieję, że przez weekend się rozkręci. Dawno tak nie czekałam na @. Ustaliliśmy z mężusiem, że w tym miesiącu staramy się jak najczęściej i mierzę regularnie tempkę, żeby owu nie przeoczyć. Jak się nie uda to idę na konsultację do jakiegoś lekarza (może się do tego dr Cholewy wybiorę) i następnym cyklu w 8 dc pójdę na to badanie drożności. Tak, więc czekam z niecierpliwością na @ i potem bierzemy się do roboty, jak nie wypali to znów czas zacząć coś robić. Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego wieczorka. Będę jutro, bo już dziś siły nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kb Cholewa w Żorach bierze za wizytę90zł usg 60zł,a cytologia 30zł!To jest cena w Żorach,a nie wiem jak w Zabrzu i Katowicach.W Żorach on przyjmuje w środy,a w inne dni w Zabrzu i Katow.On jest w wieku koło40tki wysyłam w linku zdjęcie. http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.dariuszcholewa.ginweb.pl/i01/photo_dr.jpg&imgrefurl=http://www.dariuszcholewa.ginweb.pl/&h=160&w=134&sz=6&tbnid=lA_mQg9dG_hn6M:&tbnh=98&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Ddr.cholewa&zoom=1&q=dr.cholewa&usg=__eB9LcXJbC8k8VWsuMVDTTFmLTUA=&sa=X&ei=NcHmTPaILo71sgaGkKCQCQ&ved=0CCkQ9QEwAw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek_24
Witajcie kobietki wróciłam od bratowej już niebawem rodzi może przesłała mi jakieś fluidy ciążowe. Patrycja śliczne imię:) Wiecie jakoś brzuch mi boli w dole i jakiś dziwnych plam dostałam może jakaś alergia?? Takie to wszystko trudne tak bardzo bym chciała aby się udało zajść w ciążę. Takie niecierpliwe babsko jestem, że szok. A jak tam u was dzionek miną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej, mi minal szybko hhehe. Ogolnie jakos tak czas biegnie jak szalony. Jutro imprezka rodzinna, za tydzien wizyta u rodzinki i tak weekendy mina mi w ekspresowym tempie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo Pati gdzie Ty wogole zniknelas?jak Twoje testy???????????co sie dzieje??? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek_24
Witajcie kobietki właśnie wróciłam do domu jestem wypompowana. życzę miłego wieczoru i udanej niedzieli. Buziaczki kobietki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja wielkie dzięki za link :) Nazwisko znajome, ale twarz nie, więc musiałam byc kiedyś u innego lekarza o tym samym nazwisku. Do zabrza mam najbliżej, więc muszę odżałować kaskę i się do niego zapisać. U mnie plamienie znów ustało,więć mnie już z tego powodu nerwy straszne zbierają. A swoją drogą już kilka razy tak miałam że najpier małe plamienie potem kilka dni przerwy i @ się rozkręca, więc cierpliwi muszę poczekać. Tylko martwi mnie to, bo może jest coś co powoduje te długie cykle i plamienia przed i może dlatego nam sie nie udaje. Dziś się lenimy z mężusiem cały dzień w domku, a jutro do pracy, więc trzeba jeszcze troszkę odpocząć przed całym tygodniem obowiązków :) Anulek 24, wiem że łatwo się mówi, ale trzy miesiace to tak naprawdę niedługo, więc bądź dobrej myśli, już niedługo się pewnie uda :) Pozdrawiam Was wszystkie weekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja już dziś do pracy nie poszłam.Siedzę sobie w domu i kawkę będe piła:) Kb nie ma za co:)polecam tego lekarza! Dziewczyny!Oglądałyście film"Nigdy nie mów nigdy"?Jeśli nie,to polecam,pokazuje,że "cuda"czasem się zdarzają i daje do myślenia!!!Obejrzyjcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Zaczne od tego ze w pt odebralam wyniki bety - drugie badanie i ladnie rosnie wiec chyba juz wszystko jasne:)))) Sluchajcie ale najdziwniejsze jest to ze my sie nie potrafimy cieszyc z tego:( Nie wiem co sie porobilo, chodze jakas przybita, myslalam ze to bedzie szał, ze ogarnie nas nie wiem jakie szczescie a tu zonk. Jakby to dlugie czekanie nas wypalilo czy cos, czy wy tez tak mialyscie???? Przeciez chodzilam na monitoring, wiedzialam ze mam owulacje i kiedy ja mam, mialam nadzieje ze sie w koncu uda a jak juz to ie talo to ja zachowuje sie jak wariatka - nic mnie nie cieszy. Moze to strach, bo boje sie co bedzie dalej ale przeciez strach nie przeszkadza w cieszeniu sie taka nowina. Nie wiem, moze ja jestem jakas 'inna'? A co u was? Jak po weekendzie? My polazilismy wczoraj po sklepach, kupilam sobie bluzeczke dla poprawy nastroju ale kiepsko mi sie to udalo:( U mnie w rodzince panuje jelitowka obecnie, mama nie wychodzi z toalety, wlasnie do mnie dzwonila. Chrzestna i tescia tez dopadlo. Nadzieja czyli teraz znow bedziesz miala duzo wolnego czasu, prawda? Ale nie ma co dawac sie wykorzystywac - jesli babka zaczynala krecic to mialas racje ze zrezygnowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie Igusia bardzo mi sie podoba:-D Ale widze ze zdanka sa podzielone, nawet na naszym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati super wiadomość:)Cieszę się,że Wam się udało:D,a to,że nie potraficie się cieszyć to chyba ten strach tak robi,albo nie potraficie w to jeszcze uwierzyć:)My pewnie mielibyśmy tak samo,więc nie jesteś "inna"! Tak mam teraz znowu więcej czasu:)Jakoś będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Pati!super, ze przyrasta.. a jezeli chodzi o Twoja reakcje, tez nie cieszylam sie tak jak myslalam, ze bede........dziwnie bylo...... ale potem oswoisz sie z mysla, zobaczysz....juz widze moja reakcje z teraz jak sie uda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - super wiadomość, kochana gratuluje! Masz jeszcze 8 miesięcy żeby się przyzwyczaić:) właśnie tak to długo trwa żebyśmy zdążyły oswoić się z tą myślą. Ja też bardzo chciałam jak zrobiłam test to się wystraszyłam:P będzie dobrze:) Ja przez weekend imprezowała. W sobotę byliśmy u taty na imieninach, mąż wypił sobie ja wracałam autem. A wczoraj byliśmy na 1 rocznicy ślubu u mojej siostry to ja winko piłam mąż wracał. :) Dzisiaj po pracy idę z mamą do SPA a mąż idzie z małą na szczepionkę, wczoraj wszystko już przygotowałam ale biedny wystraszony jest:) Całuje i wracam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati super wiadomosc:) kiedy pierwsza wizyta? juz ustalona?:) my tez na poczatku nie rzucilismy sie sobie w ramiona ze szczescia. niby bylismy przygotowani, a jednak dwie kreski nas zaskoczyly. potem martwilismy sie czy wszystko jest dobrze, zreszta ja sie martwie przed kazda wizyta i nie wiem czy sie ciesze czy nie..chyba strach jest wiekszy niz radosc. ale mam dzisiaj lenia jak nigdy. najchetniej poszlabym juz spac, a dopiero co wstalam hehe. chyba ta niedziela tak mnie rozleniwila, bo prawie caly dzien przelezelismy ogladajac tv, a w sobote bylismy w kinie i weekend zlecial szybko. zycze milego dnia choc zimno:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam maila z przedszkola moja córcia na przełomie stycznia-lutego idzie do przedszkola:) bardzo się cieszę bo papiery złożyłam pod koniec sierpnia ale warunek musi mieć 3 latka a że na początku marca kończy to będzie przedszkolakiem jest 1 na liście oczekujących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati gratuluje!!!:)....jeszcze przyjdzie czas na radość...reakcja Twoja wcale nie jest jakaś dziwna, myślę, że wiele kobiet by tak miało...trzymaj się i dbaj o siebie... Imię Iga bardzo mi się podoba:) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie kb83...............27...............24.09................ .....śląskie anulla1003........31................01.11................ ......Łódź MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. anulek_24.........24...................03.11............. podlaskie _KaSiA_...........27................09.11................ zachodniopomorskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie SODALITE.........35.............16.11................... ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC 😴😴😭 ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................26.054.2011 r .......synek inka linka.............................16.06.2011r............... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×