Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 14 dzien cyklu
elcia, podziwiam za ten optymizm moze dlatego ze juz to wszystko przechodzilas, bo masz juz dwojke maluchow ;) dla mnie to wszystko nowe zupelnie :) fakt, najpierw trzeba sie zaciazyc a potem bedziemy sie "martwic", co dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
zlobki sa czynne caly czas, szkoly maja wolne wtedy dziecko dajesz do klubu na caly dzien, maz zawozi syna do klubu o 7 rano poniewaz sam idzie do pracy na 8 a nas nie chce budzic itp, klub daje mu sniadanie bawia sie i o 9 zawozi go do szkoly, o 15 go odbieraja pomagaja odrabiac lekcje, rysuja, bawia sie, czytaja ksiazki zaprowadzaja na zajecia dodatkowe tj balet, pilka potem wieczorem go odbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
wow, super taki klub :) to mnie teraz pocieszylas :) bede sie musiala dowiedziec cos na temnat takich klubow u mnie w okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
poprostu zadzwonisz do swojego councilu powiesz ze chcesz informacje na temat child care w twojej okolicy oni przysla ci katalog beda tam adresy ceny godziny otwarcia i co one oferuja do kazdego z nich mozesz wczeniej isc i zobaczyc wybierasz taki ktory twoim zdaniem jest najlepszy,na poczatku moj syn chodzil do zlobka gdzie nie bylo okien ani lozeczek do drzemki a ciocie muzulmanki w hustach poniewaz bylo najtansze dopiero jak osiedlismy przenieslismy go do dobrego poczatki na obczyznie z dzieckiem nie sa latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
elcia, jestes kochana :) dziekuje Ci bardzo za te informacje :) u mnie juz nei takie oczatki bo juz 5 lat jestesmy tutaj, ale poczatki jesli chodzi o powiekszanie rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dzieki za pocieszenie napewno sie bedziemy starac i w tym cyklu:) Ja tez za was trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
monia :) fajnie ze wrocilas ;) jeszcze nie masz marca straconego :) do dziela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) U nas dzis masakara tak gorąco! 14 dzień cyklu-nie martw się,nic nie przepadło,na pewno dziś dużo więcej da na luzie,niż pod presją;) A propos ja mam za sobą wywieranie presji na mężu,ale były miesiące,że na przymus mu kazałam,bo te dni..to nic dobrego nie daje,tylko same szkody:) U mnie 14 dzień cyklu-mnóstwo śluzu,dziś działamy znowy,no zobaczymy czy dziś owul;ka będzie:) Piszccie co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
hej dziewczyny :) rebeka :) no moj jak naciskam to sie stresuje biedaczek :( kurcze, a u mnie sluzu malo :( jest jak bialko kurze ale go.. malo... nic w porownaniu z tym co mialam 13 kwietnia :( porazka... hmm ale moze to za wczesnie jak dlugie miewasz srednio cykle? to dzisiaj romantyczny wieczorek sie Wam zapowiada :) hihi super! : czarodziejka luna :) niestety nie mam doswiadczenia z testami owulacyjnymi... jesli nie uda mi sie zajsc w ciaze teraz to planuje je wyprobowac w kolejnym cyklu .. obym nie musiala :) czytalam ze te testy wykrywaja nadchodzaca owulache juz na 24 godzin przed :) wiecie dziewczyny, dzisiaj jakos jestem bardziej wyluzowana niz wczoraj pamietam ze poprzednim cyklu tak styrasznie sie denerwowalam i stresowalam liczylam, koszmar w tym cyklu jakos tak ineczej moze dlatego ze juz nie licze tak bardzo na to ze mi sie uda zajsc w ciaze za 1 razem ;) najwazniejsze to myslec pozytywnie, losowi troche pomoc trzeba ale na sile nic sie nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
nawet na meza mi nerwy przeszly ;) przygotuje dzis pyszna kolacje, najlepiej z owocami moza, wloze seksi bielizne i bede go kusic :P a swoja droga to co wczoraj pisalam o moim zapachu, jak widac nie poskutkowalo ani wczoraj wieczorem ani dzis rano ! pfff... wiec to nie regula, bo maz sie wczoraj mi oparl, nawet nie zdarzyl bo padl jak niezywy jak tylko glowe polozyl do poduszki, a poszlismy sie polozyc po 21... wiadomo w jakim celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
zuzak :) ha! ciesze sie ze wpadlas :) z podpisu widze ze to juz 8 cykl staran ;) ktory masz dzien cyklu? u nas: elcia 21 Nasani 15 rebeka 14 ja 14 czarodziejka luna 4 i moncia 1 :) chyba dobrze napisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ten dzień jest moim 18dc. mam cykle regularne, 28 dniowe, czasami jeden dzień w tą czy w tą ale to raczej malutkie obsunięcia ;) badałam się na wszelkie możliwe sposoby, mąż też, jesteśmy oboje zdrowi, ja 22[kończę za 2 mies.], on 33. ciąży nie ma, był płacz i zgrzytanie zębów, ostatnio wyluzowałam, nie myślę o ciąży [a jak myslę to nie wchodzę na kafe bo wtedy mi czytanie o maluszkach tylko szkodzi :) ], cieszę się mężem i seksem i mam nadzieję, że dzidzius przyjdzie do nas niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
oj to mlodziutka jestes :) jeszcze wszystko przed Toba, nie ma co sie martwic :) i wyluzowac ;) zadna z nas tutaj nie jest w pierwszym cyklu staran rowniez, wiec nie ejstes sama, kazda z nas juz plakala i rozpaczala jak nadeszla @.... no coz, nie ma co sie nakrecac, tylko kochac sie a ciaza przyjdzie wczesniej czy pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak ale mimo wszystko boli to, że chociaż jestesmy zdrowi to jak narazie nie mogę zaskoczyć. dla mnie 8 cykli to już z deczka za długo ;) chciałabym zaciążyć wreszcie bardzo, jestesmy z mężem razem 6 lat, mieszkamy razem od 3, ślub był 2 lata temu... przydałby się ktoś trzeci :) a jak to wygląda u was? tzn macie jakieś problemy czy tak jak ja narazie nie zaskoczyłyście? stosujecie jakieś "wspomagacze" [przepraszam, że tak to nazywam hahaha] np castagnus, wiesiolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzzak napewno sie uda tylko trzeba sie mocno tego trzymac. A ja bede mierzyla sobie w tym cyklu tylko temp i na zadne kalendarzyki nie patrze moze samo z siebie sie uda. dziewczeta nie wolno sie poddawac tak szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
u mnie drugi cykl staran bez wpomagaczy ;) jak teraz nie zaskoczy to to planujemy testy owulacyjne od nastepnego cyklu ;) (oby nie) wiesiolek ma mi kolezanka z polski teraz przywiezc, a co do costangusa to boje sie same brac bez konsultacjiz lekarzem zreszta chyba nie ma jeszcze takiej potrzeby jesli sie nie ebdzie udawac to wtedy trzeba bedzie cos zaczac wspomagac ;) ja 28, maz 32 - ja sie badalam w polsce - ale ogolne badanie ginekologoczne, usg narzadow, krew. maz sie nie badal jestesmy ze soba lat 6, mieszkamy od 5, slub 3 lata temu - i tez nie mozemy sie doczekac powiekszenia rodziny mielismy zaczac sie starac rok temu od poczatku roku ale zaraz po swietach stracilam prace, dlugo mi zaczeloznalezienie nowej, i tak to zlecialo, ale uznalismy ze teraz jest odpowiedni moment Twoje pragnienia sa zrozumiale :) jak jestescie zdrowi to uda sie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
ja sie nie poddaje :P bylam wlasnie w sklepie na lunchu i kupilam skladniki na seafood paelle ;) i winko do tego, zaafrodyzjakujemy sie dzisiaj i bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja już na nic nie patrzę :) temp nie mierzyłam wcale, owulkę rozpoznaję po kłuciu w jajnikach, nie robiłam testow owu ;) [monitorowanie cyklu potwierdzilo termin owu] miałam przez 2 cykle szał na sprawdzanie położenia szyjki macicy ale od kiedy naczytałam się głupot o mikroporonieniach [chociaż pewnie to bzdura że takie sprawdzanie może coś zrobić] dmucham na zimne i nic nie sprawdzam :) monia231 :) nie polecam mierzenia tempki bo z tego co widzę po innych dziewczynach to od tego szału można dostać - trzeba wyluzować ;) 14 dzień cyklu - brałam wiesiołka przez 2 cykle ale niestety nie byłam zadowolona - śluzu było tak dużo i do tego czuułam sie taka dziwnie "rozciągnięta" w środku że o przyjemności z przytulanek nie było mowy. ale to może tylko ja tak mialam :) jak już zaczniesz brać, to pamiętaj, że wiesiolka bierze się tylko do owulacji, bo potem jak już zaciążyć może zaszkodzić i zarodek się nie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dzień cyklu - dobry plan :D ja wczoraj zakupiłam szampana + lody z truskawkami i śmietanką na wieczór, i chociaż to podobno niedobrze kochać się kilka razy w ten sam dzień jeżeli chce się począć to mnie to naprawdę przestało interesować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dzien cyklu to trzymam kciuki za owocne przytulanki. Ja mam 24, moj maz 27lat mamy juz dzidziusia 20 miesiecy i jestesmy 2 lata ppo slubie.. Tez jestesmy zdrowi a jednak nie wychodz albo poprostu jeszcze niie czas na nas.:D Ja sie niczym nie wspomagam bo rzadko zagłebiam sie w cos az tak chyba pomału mi przestaje zalezec ale to nic im szybciej tym lepiej.:P Wam sie tez w koncu uda bo wiekszosc rodzin bezdzietnych jest z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierze sobie temp tak oooo bo u mnie owu nie daje znakow ze jest czy bedzie. W poprzednim cyklu z temp mi wychodzila owu 15 dnia cyklu a komentarze byly ze 20dc i ja mialam racje i to byl moj blad bo sie nastawilam ze bedzie pozniej i chyba nawet jak teraz patrze starania byly po owu:P A co do nastrojow ktore robicie to musi sie udac nie ma bata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
zuzzak :) mam nadzieje ze wieczorej wypali - musze go rozluznic bo nie wiem czy czytalas moj wczesniejsze posty o tym jak na niego naparlam i sie zestresowal ;) musze mu to wynagrodzic ;) aa to nie wiedzialam z tym wiesiolkiem tak jest ;) i jak tu na forum nie siedziec, skoro sie mozna tutaj naprawde istotnych rzeczy dowiedziec :/ a mozglabys mi podac jakis link do tego ktory bralas Ty? ile razy dziennie? czy bralas go razem z czyms innym? i tak powinno sie dziecko poczac, z przyjenosci a nie dlatego ze juz czas i trezba sie przytulac.. a najlepiej polaczyc jedno i drugie, zeby pomoc losowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastroje to raczej robię tylko dla przyjemności własnej i męża heh :D minął juz mi czas kiedy myslałam tylko i wyłącznie o spłodzeniu maluszka, teraz jest dla mnie małżeństwo najważniejsze, a jak dzidzia przyjdzie to będzie cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
monia, glowa do gory - juz jednego maluszka masz ;) na drugiego tez przyjdzie czas - jestem pewna :) jesli chodzi o mierzenie temperatury to od ostatnich dni plodnych mi skoczyla do 37.4 i sie tak utrzymywala do @ teraz sie utrzymuje 36.6 a dzis byla 36.8 .. nie jestem pewna czy dobrze prowadze obserwacje temperatury.. w sumie to jak mi sie utrzymywala ostatnio taka wysoka to myslalam ze zaskoczylam a tu nic z tego :( ale meirze dalej, z ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super podejscie i tego siie trzymajcie a mi pozostaje trzymanie za was kciukow i zyczyc duzych brzuszkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dzień cyklu :) ja tez męża raz sterroryzowałam :D akurat mialam owu, on po pracy, zmęczony a ja... heh, teraz mi się śmiać z tego chce ale wtedy mi nie było do śmiechu, bo się zaparł, nastroszył, stwierdził że nie będzie dostawał orgazmu na życzenie mojej owulacji i nici z przytulanek były na tydzień co do wiesiołka, ja brałam kapsułki, olej z wiesiołka OEPAROL - podobno są najlepsze bo mają największą ilość tego oleju. bierze się 1/2 trzy razy dziennie aż do owu - ja brałam tą mniejszą dawkę. moje koleżanki brały i nie narzekały tak jak ja, więc nie chcę cię straszyć, po prostu mówię że różnie może być :) tu masz link, znalazłam ci: http://www.domzdrowia.pl/29764,oeparol-wiesiolek-60-kapsulek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
za siebie tez monia trzymaj ;) mozesz byc jeszcze marcowka, wiec nie marudz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp wyzsza musi sie utrzymac od owu do18lub20dni i wtedy mozna podejrzewac ciaze. Ja sie nei załamuje nie mam narazie takiej potrzeby zreszta corcia mi wszystko wynagradza.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×