Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość nelly_mama
Ja też jestem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
nelly_mama masz teraz dni plodne? mi w poldne jedzenie jest ostatnio rzecza na ktora mam ochote :P wtedy czuje sie piekna, zgrabna i w ogole oh i ach! teraz przed okresem czuje sie jak balon i brzydka... a przeciez waga ta sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już baby mają :P w płodne stroszą piorka a w @ mają wszystko w d... ;P ja właśnie moje panie z braku słodkości w domu zrobiłam sobie domowy budyń o smaku cappuccino :) bo dojrzałam że mleko jest w lodowce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dziś mam 19 dc, ale jako, że moje cykle straaasznie się wahają (26-34), to w najdłuższym przypadku mogę byc jeszcze w trakcie dni płodnych :). 26dc, ja też przed okresem czuję się gorzej ;) i zaczynam miec większy apetyt. No i im bliżej okresu tym bardziej mi libido spada. A teraz mam wysokie, więc faktycznie mam jeszcze chyba płodny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
zuzzak budyn... cappucino, jeszcze lepiej!! ja chce do sklepu!!!!!! bo zwariuje!!! hahah dobrze powiedziane :P nelly_mama moj cykl jest w miare regularny, tak jak pisalam wczesniej w wyjatkowych sytuacjach mi sie wydluza :P nie pamietam wczesniej takiego spadku libido u mnie... miejsmy nadzieje ze u Ciebie juz po owocnych dniach plodnych :D dziewczyny, dajcie mi cos do zarcia!!!! ide w biuro, popytac czy ktos ma jakas czekolade albo cus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
hahahaha mam!!! rodzynki w czekoladzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D a ja bym zjadła białej czekolady a ni mam. może mąż coś upoluje, w końcu to on z natury powinien być łowcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
ja jak mam w domu jakies zachcianki to maz zawsze wyskakuje do sklepu :P ale tutaj go nei ma wiec musze zadbac sama o siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie zaczyna boleć brzuch... może tym razem dostanę @.... szlag szlag szlag szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
zuzzak ale tak typowo na okres? czy troche inaczej? mnie miesiac wczesniej podbrzusze bolao, ale inaczej niz na okres, na okres tak bardziej mnie boli drapieznie, ostro kuje..przy jajnikach a wtedy tak pobolewalo podbrzusze i na pewno to nie byl bol ktory mam z @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mniej niż zwykle, taki przytłumiony bol ale czuję go od wczoraj co jakiś czas. i chwilami robi mi się ciemno przed oczami, czuję się teraz znow taka ospała, nie wiem sama co mi jest... cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
swoja droga jak sie czeka na @ to wyobraznia dziala :) dawno temu tez czekalam na okres i sie modlilam zebym w ciazy nie byla :) teraz czekam na @ ale sie modle by jednak nie przyszla.. swiat zwariowal u mnie :P pamietam kiedys z moim eks jak mi sie okres spoznial dwa tygodnie. sek w tym ze wtedy sie nawet nie przytulalismy, tylko dotykanko bylo.. jejku jak szalelismy ze jestem w ciazy! teraz jak sobie to przypomne to mysle " boze jaka glupia bylam, tak sie denerwowac" .. teraz sie okazuje ze zeby zajsc w ciaze to normalnie sie cud musi zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
zuzzak ja glosno nie powiem na co to wyglada, bo raczej nie na @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
No właśnie dziewczyny, powiedzcie mi, gdzie są te wszystkie wpadki ! Zdarzają się chyba tylko nastolatkom, bo na pewno nie starającym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to wygląda tylko na to, że pewnie @ niedlugo przyjdzie a zanim to się stanie zacznę wierzyć na poważnie że jestem w......, i jak dostanę @ złapie mnie taki dół, że będę wyć dwa dni non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
nelly_mama no wlasnie w ciaze najszybciej zachodzi sie z przypadki, kiedy nie planujesz i kiedy Ci to krzyzuje wszystkie plany na przyszlosc :) a jak planujesz, to sie nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly_mama - mi się też kiedyś wydawało że ciąża to takie pstryk i jest ;) pamiętam jak miałam 16 lat i z mężem baliśmy się ze zaszłam jak mi się okres spóźniał. teraz bym dużo dała żeby @ w ogóle nie przyszła a tu co cykl to dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
zuzaak, U mnie będzie pewnie tak samo jak u Ciebie. Najpierw sobie wmawiam, żeby się nie nastawiac, i początkowo jest dobrze, ale im bliżej terminu @ tym bardziej się nakręcam a potem łapię strasznego doła :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly_mama - właśnie chodzi o to, że ja się nie nakręcałam. kupiłam sobie grzecznie podpaski i czekałam aż się odkręci kurek. ale cykle mam 28dniowe a dzisiaj 30 dzień i zaczyna we mnie wzrastać nadzieja której się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że już się "zabezpieczyłam" przed ewentualnym krwawieniem na noc, pewna na 100% że dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
zuzzak to na razie nie mysl o tym, nie zastanawiaj sie czy to @ czy cos innego. nie ma co plakac tylko zbierac sily na kolejne staranko :) mlodziutka jestes, jeszcze wszystko przed Toba, bo mi to juz zegar zaczyna pomaly tykac... najlepsze lata rodzenia 22-26 juz mam za soba.. ;) moj brat i jego dziewczyna maja po 22 lata, a moj brat zartuje ze pzez te moje odkladanie ciazy na pozniej z jakis powoow to on wczesniej zostanie tata niz ja mama... jesli uda mi sie zaciazyc to dziecko bedzie dla nas pierwszym dzieckiem, dla moich rodzicow pierwszym wnukiem, pierwszym siostrzencem lub siostrzenica dla mojego brata , pierwszym prawnukiem dla moich dziadkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
zuzaak, A robiłaś już test, czy na razie nie masz odwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26dc - to czuję że cała rodzinka będzie wręcz czcić dzidziusia jak się wreszcie na świecie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
zuzzak ja juz test zakupilam tampony, nospe i przeciwbolacze :) nic mi to nie da jak sie pograze w rozpaczy, boje sie blokowac sobie psychike.. ;) uda sie w koncu, no kurde musi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly_mama - nie robię żadnych testów, założę się że jak się zdecyduję żeby iść do apteki to po drodze dostanę @ znając moje szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
zuzzak oh to bedzie cos cudownego :) niewyobrazalne dla mnie na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
zuzzak, a test robilas??? masz juz teoretycznie 2 dni spoznienia, moze zrob test jutro rano??? trzymam kciku, u mnie 23 dc. jestem juz na kwietniu, ale nadzieje na siebie poki co mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
nelly_mama ja tez bede sie starac wytrzymac bez testu jak najdluzej sie bedzie dalo.. niby planuje testowac w weekend, ale moze wytrzymam dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26dc - pamiętam jak mi się w 6 cyklu nie udało, to się tak wkur***am, że w złości stwierdziłam, że jak się nie uda do 12 cyklu to w końcu zacznę cały miesiąc chlać na umór zeby uśpić moją psychikę i w ogóle wtedy nie będę o ciąży myślec ;P zresztą o niczym bym nie myślała ;) oczywiście to nie bylo na poważnie ale czasem stwierdzam, że to byłby najlepszy sposób na rozluźnienie coniektórych partii mózgu i nie tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×