Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Cześć dziewczynki! Jeśli nie pojawi się okres, to dziś lub jutro idę na betę. Ponieważ dzisiaj strumieniowy bobo test po kilkudziesięciu sekundach zaczął pokazywać 2 kreskę! Jest ona nieco bledsza od kontrolnej, ale jest. Kurcze w stresie cała jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej dziewczyny! Ale się rozpisałyście od czwartku:). Fajnie, że nasz wątek tak się rozrasta. Ja nie pisałam kilka dni bo mieliśmy rocznicę ślubu i zrobiliśmy sobie taki nasz weekend. Oczywiście z przytulankami:). Podsumowując, w tym cyklu staraliśmy się: 9, 12, 13, 14, 15 i 17 dc. Dziś mam 18 dc i myślę, że nadal będziemy się starac. W sumie mam tak zakręcone cykle, że nie wiadomo kiedy jest owulacja. dzien cyklu, Tak to już chyba jest w małżeństwie, że czasami dogadujemy się lepiej a czasami gorzej. W końcu nie bez przyczyny mówi się, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus. Zobaczysz sama, że za kilka dni nadejdą lepsze chwile i zaświeci słońce. To, że nie przytulacie się często ostatnio, nie oznacza, że nie jesteś w ciąży, a może już udało się Wam trafic w dobry moment i stąd te Twoje podenerwowanie na męża ;) (wiem wiem, miałyśmy nie mówic o potencjalnych objawach). Głowa do góry. Nassani, Cymbałko, Myślę, że niebawem będzie Wam można gratulowac. Nawet słaba kreska na teście oznacza wynik pozytywny. Cymbałko, drugi test mógł Ci wyjśc negatywny bo może jest mniej czuły. Idź na badanie Beta HCG i wszystko będziesz wiedziec na pewno. Trzymam kciuki. U mnie do testowania jeszcze trochę zostalo, w najlepszym przypadku 9 dni, w najgorszym 17 (cykle 26-34 dni). Sama nie wiem kiedy testowac, pewnie nie wytrzymam i zrobię to za 9 dni :). Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja cały czas trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, a u siebie obawiam się czy jednak nie zacznie się okres. Doczytałam się jednak, że w 4 tygodniu stężenie hcg moze wynosić poniżej 10 czegoś tam, a dopiero od 5 wskakuje na wykrywalny dla wiekszosci testów poziom. Ja robiłam ten czulszy. ale mam nadzieję, że się nie pomylił - do tej pory trzęsą mi się rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
witam dziewczyny :) Nassani, jejku jak super! trzymam kciuki!! :) mocno mocno mocno!!!! u mnie dzisiaj 25 dzin cyklu ale nie odwaze sie zrobic jeszcze testu. test zrobie dopiero kiedy @ bedzie sie ewidentnie spozniac. teraz to sie posypia dziewczyny dobre wiadomosci jedna za druga :) jest nas kilkanascie na liscie wiec polowa na pewno sie zaciazyla :) teraz losowanko - ktora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
nelly_mama u nas to przewaznie super jest w malrzenstwie, ale to chyba ja taka presje wytwarzam przez to staranie sie.. moze faktycznie chodze poddenerwowana? sama nie wiem, wydaje mi sie ze wszystko okej i moje nerwy sa okielzlane, ale moze otoczenie inaczej mnie odbiera, nie wiem a moze to zwykly PMS ;) ktoz to wie ! ------------------ kolejny tydzien sie zaczal, wczoraj spedzilam na necie troeche czasu, probowalam znalezc sposob by sciagnac sobie wiesiolek z poslki, ale przesylka kosztuje majatek :( wyobrazcie sobie ze moja kumpela pojechala w piatek do polski, poprosilam ja zeby mi kupilam go w aptece, najpierw powiedziala ok nie ma sprawy, a w czwartek mi oznajmila ze sie splukala prezentami dla rodziny, nie ma kasy i przez to na zadne zakupy nie bedzie w polsce isc, i nie da rady mi tego kupic... bez znaczenia ze kase jej dalam z gory czy nie, ona nie pojdzie bo nie chce sobie sklepami "smaka" robic... i tak oto mozna polegac na znajomych... a powiedziala mi to gdy przyjechala do nas wydrukowac karte pokladowa na lot! jakbym wiedzial wczesniej ze tak mi to zalatwi to bym jej kurde dala wydrukowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
niom, PMS jak nic, moje ostatnie posty to nic innego jak marudzenie.... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
zuzzak, jestes? co u Ciebie? jak minal weekend?:) elcia, u Ciebie co tam? bez zmian? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja generalnie tez nadal pod PMS podchodzę. Więc jeszcze nic straconego. A w małżeństwach bywa różnie, więc nie ma co panikować. Mój mąż mnie też czasem wkurza, ale to normalne - gorzej wg. mnie jakbyscie sie ignorowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
no nie powiem, chyba sobie to przemyslal bo milusi wczoraj byl dla mnie bardzo pozniej... i lazil krok w krok ;) wydaje mi sie ze on tez to przezywa bardzo to czekanie, i w taki sposob okazuje zdenerwowanie.. ja ineczej, choc upieralm sie ze jestem spokojna... i stad bomba wybuchla ;) Nassani, nawet nie wiesz jakbym sie cieszyla, gdybys sie mylila i nie masz wcale PMS :) fajnie Wam z ta beta, tutaj w uk nie ma tego... swoja droga dziewczyny, co to za zapisywanie sie juz na watek kwietniowy? wczoraj tam zajrzalam, notke zostawilam ale na razie trzymam sie marcowego dopoki @ nie ma to nie wszystko stracone i nadziej jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. u mnie 1 dzien cyklu :( 5 cykl staran sie rozpoczol. tym razem wstrzymuje sie z przytylankiem do 13dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
elcia :( przykro mi bardzo :( ale masz juz dwa szkraby, 3 pojawi sie wkrotce :) glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek mialam imieniny i napilam sie kieliszka barleysa a moj na to " jestes pewna ze ty to mozesz?sprawdzilas ile to ma kalorii i tluszczu?"wkurzylam sie co w imieniny mi sie nie nalezy? a na wiesc o moim okresie powiedzial dobrze to nie zaciazylas to dobrze nalepiej na jesien zeby sie dziecko latem urodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zalamuje sie napewno wkrotce sie uda, jakby co mam juz 2:) trzymam kciuki za was i z wami zostaje bo jakby co tym cuklu mam jeszcze szanse na 30 marca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Postanowilam do Was dołączyć dziewczyny. To mój 3 cykl starań. od 2 cykli biorę wiesiołek i castagnus. W poprzednim cyklu zakładałam że był to cykl bezowulacyjny i faktycznie nie zaszłam (nie zaobserwowałam śluzu płodnego, w ogóle przez prawie cały cykl była że tak powiem "susza"). w obecnym cyklu myślałam że mi się ten śluz po wiesiołku poprawi, i faktycznie było bardzo dużo śluzu, ale niepłodnego, a wczoraj powinna przypaść owulacja i było już bardzo malutko śluzu - nawet tego niepłodnego. robiłam testy owulacyjne i tylko na jednym z nich w 12 dc pokazał 2 kreseczki ( tyle że nie bordowe jak sie spodziewałam ale różowe...pocieszam się tylko że ta testowa nie była słabsza niż kontrolna...) nie nastawiam się za bardzo że tym razem się uda - chociaż bardzo, bardzo bym chciała! Dołączę do Was jeśli mnie przyjmiecie - bo razem raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
elcia :) ehh moj tez mi patrzy na rece i co jem.. ale mnie to denerwuje.. ale w sumie to go sama prosilam by mnie pilnowal bo zarlok ze mnie a kilogramy zrzucone latwo przybrac spowrotem ;) no pewnie, dwojeczke juz masz, a na 3 przyjdzie czas predzej czy pozniej - nie masz takiego parcia jak my, ktore staraja sie o pierwszego szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
elcia1984, Przykro mi, że na razie Ci się nie udało, ale na pewno się uda, zobaczysz. Ja nie wiem co mam myślec o obecnym swoim cyklu, w sumie jak do tej pory staramy się najintensywniej ale powiem Wam szczerze, że przestałam nastawiac na powodzenie. No może troszkę się nastawiam, ale nie tak intensywnie jak do tej pory. W każdym razie żadnych objawów się nie doszukuję i czuję się normalnie. Dzisiaj wieczorem mam kontrolną wizytę u ginekologa, chcę zobaczyc co i jak jest ze mną. U mnie zajście w ciążę jak do tej pory utrudniac może moje tyłozgięcie i mała nadżerka, ale lekarze nie chcą mi jej usuwac, dopóki nie urodzę dziecka, bo niby potem jest trudniej w ciążę zajśc, a często po urodzeniu dziecka nadżerka sama znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
witaj Navi :) wpiszesz sie do tabelki? --------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak...............24.05............28..............20. 06 elcia1984............22.05.............27-30..........20. 06 Nassani ..............27.05.............23-25..........18-21.06 extaaasy.............27.05.............28..............24 -26.06 hejka..................28.05............28-30..........ok 25.06 paulusieńkaa........26.05............30-33...........27. 06 dzien cyklu..........28.05.............31..............27.06 Naya..................31.05............26-27...........28 .06 Quenn.................03.06...........26--30...........hm m03.07?? czarodziejka .......6.06-------------28-30............4.07 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 A_B.....................10.06...........31............... 10.07 szałwia1984..........13.06...........29-32............19 .07 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce co Cie sklonilo do brania costangusa? zalecenie lekarza? jejku skad mam cholender ten wiesiolek w uk wizac!!! zadna polska apteka internetowa tego nie ma... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
nelly_mama ginekolog to kolejna "rzecz" ktorej mi tu brakuje.. nic nam nie pozostalo jak czekac, przytulac sie znowu czekac i testowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
dzień cyklu, Dobrym preparatem z wiesiołkiem jest OEPAROL: http://www.i-apteka.pl/product-pol-1206-OEPAROL-510mg-x-60-kapsulek.html Brałam go zimą, bardzo poprawia śluz, ale niestety mi się na oeparolu nie udało zaciążyc. Do tego brałam Castagnus, na bolesny PMS, ale też nie spowodował on zaciążenia, aczkolwiek PMS przestal byc bolesny. Z wiesiołkiem należy pamiętac aby brac go tylko do owulacji, bo później może miec dzialanie poronne. Dobre jest też siemię lniane, ma podobne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak...............24.05............28..............20. 06 elcia1984............21.06.............30..............20. 07 Nassani ..............27.05.............23-25..........18-21.06 extaaasy.............27.05.............28..............24 -26.06 hejka..................28.05............28-30..........ok 25.06 paulusieńkaa........26.05............30-33...........27. 06 dzien cyklu..........28.05.............31..............27.06 Naya..................31.05............26-27...........28 .06 Quenn.................03.06...........26--30...........hm m03.07?? czarodziejka .......6.06-------------28-30............4.07 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 A_B.....................10.06...........31............... 10.07 szałwia1984..........13.06...........29-32............19 .07 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuję się do tabelki: --------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak...............24.05............28..............20. 06 elcia1984............22.05.............27-30..........20. 06 Nassani ..............27.05.............23-25..........18-21.06 extaaasy.............27.05.............28..............24 -26.06 hejka..................28.05............28-30..........ok 25.06 paulusieńkaa........26.05............30-33...........27. 06 dzien cyklu..........28.05.............31..............27.06 Naya..................31.05............26-27...........28 .06 Quenn.................03.06...........26--30...........hm m03.07?? czarodziejka .......6.06-------------28-30............4.07 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 Navi...................07.06.............28..............05.07 A_B.....................10.06...........31............... 10.07 szałwia1984..........13.06...........29-32............19 .07 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce Co mnie skłoniło do castagnusa? Pozytywne opinie na forach internetowych ;) Wczoraj czytałam , że badanie poziomu progesterony tydzień po domniemanej owulacji pozwoli określić czy do niej doszło czy nie - także za tydzień zrobię sobie takie badanko i będę wiedziała czy faktycznie jest tak jak myślę. no i muszę się zarejestrować do gina tuż przed owulacją i mi powie czy jest OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę: --------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak...............24.05............28..............20. 06 elcia1984............21.06.............30..............20 . 07 Nassani ..............27.05.............23-25..........18-21.06 extaaasy.............27.05.............28..............24 -26.06 hejka..................28.05............28-30..........ok 25.06 paulusieńkaa........26.05............30-33...........27. 06 dzien cyklu..........28.05.............31..............27.06 Naya..................31.05............26-27...........28 .06 Quenn.................03.06...........26--30...........hm m03.07?? czarodziejka .......6.06-------------28-30............4.07 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 Navi....................07.06............28.............05.07 A_B.....................10.06...........31............... 10.07 szałwia1984..........13.06...........29-32............19 .07 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani :) kurczę trzymam mocno kciuki!!! Oby to była ta nasza pierwsza dobra nowina, na którą tak wszystkie czekamy!! Na pewno tak jest :-P Navi witamy , też mam wrażenie, że w tym cyklu jakieś dziwne rzeczy działy się z moim śluzem, jednak nie tracę nadziei tak do końca, w końcu wszystko jest możliwe;) Moja pani gin na poprawę śluzu płodnego kazała mi brać wit. B 3xdziennie od pierwszego dnia @ do owulacji, może to zadziała w następnym cyklu... chociaż jeśli mam cykle bezowulacyjne, to witaminki nic nie dadzą :( Ale przecież sam śluz nie może być pewnym wyznacznikiem, mam nadzieję... dzień cyklu "ehh moj tez mi patrzy na rece i co jem" no chyba żartujesz? A może powinien patrzeć na siebie?! No gdyby mój tak robił, to za karę karmiłabym go wyłącznie sałatą :D:D:D U mnie lekki spadek temp., więc @ raczej przyjdzie...:( Jeszcze 5 dni do terminu @... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) zaciążyła któraś? tak się rozpisałyście że nie mam na razie siły czytać ;) ja jak narazie nie mam @ ale czekam cierpliwie. tym bardziej, że od wczoraj boli mnie cały brzuch [nie na @, raczej żołądek i spółka]. nadziei nie mam, cóz, może w następnym cyklu się uda. piątek był bardzo imprezowy, sobota i niedziela spokojnie w domku, tyle że przez pms byłam tak rozdrażniona że mąż prawie przeze mnie osiwiał. wczoraj się podłamałam, wyszliśmy z moim M na spacer i traf chciał spotkaliśmy po drodze dwie jego byłe kobiety. jedna z wózkiem z ok rocznym szkrabem i brzuchem, druga tylko z brzuchem. sama nie umiem sobie wytłumaczyć dlaczego ale złapałam takiego dołka, że spacer zakończył się moim godzinnym płaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
nelly_mama u mnie sluzu duzo jest ale tegonieplodnego, plodnego raczej malo i gleboko w szyjce... dziekuje za ten link, ale boje sie brac w ciemno to co "nie polskie"... musze jakos zdobyc ten Oeparol!!! w weekend musze zrobic rundke po sklepach polskich chociaz za siemiem lanianym.. obdzwonilam juz czesc sklepow w manchester i nie maja wiesiolka.. musze poprosic mame, ale na pewno nie dostane go by brac od 1 dnia cyklu.. nie zdarzy dojsc przesylka, a ta dupa pseudo przyjaciolka mi przeciez tego nie kupi... Navi :) oficjalnie trzymanie kciukow za Ciebie rozpoczete :) Naya, on tak na moja prosbe ;) sama go prosilam udalo mi sie jakis czas temu schudnac 15kg i nie chce efektu jojo, wiec mu kazalam mnie pilnowac najpierw mi dogryza a potem mu glupio ze zwraca uwage ;) ale tak musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
zuzzak, Tak to już jest z tymi byłymi, że zawsze nas denerwują ;). Nie przejmuj się jednak tym, nie wiesz jak długo czasu one się starały o dzidzię, może dłużej niż Ty obecnie. Rozumiem jednak Twój nastrój, bo my z M staramy się też już dobrych kilka miesięcy i ciągle nic. Z tabelki widzę, że wczoraj miałaś termin @. Odważyłaś się na testowanie? Jeżeli nie to namawiam gorąco, @ nie masz więc jest szansa, że się udało :). Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
zuzzak, ojej wcale ci sie nie dziwie ze sie podlamalas ale! on jest z Toba i z Toba chce miec dzieci ;) bedziecie je miec niedlugo, nie ma co sie zalamywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
zuzzak, nelly_mama dobrze pisze, nie ma @ wiec szansa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie testuję bo z doświadczenia wiem, że jak zrobię test to od razu dostanę @ :P dołek już mi przeszedł ale wczoraj si,ę paskudnie czułam. 25dc - napaliłaś się na wiesiołka widzę :D ja miałam niezużyte 2 listki które oddałam koleżance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×