Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Hej dziewczynki :) Jakoś mi wszystko dziwnie mówi , że się nie udało w tym miesiącu :(:( Jeszcze tylko zostaje nadzieja , że może jednak :)A co tam u was ? Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulusienka nie tylko tobie tak sie wydaje ...bo mnie tez tak sie wydaje ze sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) mimi18-no mi właśnie tak samo zdaje się, że przyjdzie ta wredna @ .] A jak tam wam mija niedzielny ranek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z pracy. Dziwne, ale całą noc mnie mdliło i brzusio dziwnie pobolewał... jakoś tak niefajnie. Pewnie to z nerwów, jak już pisałam nienawidzę mojej pracy :O😭 Też czuję, że z dzidzi nici w tym cyklu. Ale przecież któraś MUSIAŁA zaciążyć:-P nie możliwe żeby żadnej się nie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatu$$$$$
Mi okres spóźnia sie już 4 dzień testuje jutro. Zobaczymy jak to będzie. Trzymajcie kciuki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykończona a raczej nie wyspana :) Mężuś poszedł do pracy i dzisiejszy dzień spędzę bez niego :( Wogóle wczoraj się dowiedziałam, że mój maż bedzie zawozić moją babcię z naszym synkiem nad morze na prawie 1,5 miesiąca i akurat jego wyjazd pokryje się z moim testowaniem, mama nadzieje ze jak wroci (jedzie na ok 6 dni) to bede mogla mu przekazac dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka Nawet jaśniutka kreska wskazuje na ciąże :) Zrob test kolejny w dniu spodziewanej @ bo czesto dochodzi do mikroporonien (trzymam za ciebie kciuki zeby wszystko bylo ok), kreseczka powinna byc wtedy juz bardzo wyraźna.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałak- no ja też widzę jasną kreseczkę :) poczekaj parę dni i zrób test jeszcze raz :)3mam mocno kciuki :) kurcze ciekawa jestem , która pierwsza potwierdzi ciąże i mam nadzieje , że wszystkim nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie @ jeszcze nie widac, testowalam sie dzisiaj ale wyszla 1 kreseczka tylko wiec pewnie @ przyjdzie albo cos sie tam poprzesuwalo, ogolnie sie fatalnie czuje zawroty glowy i mdlosci, to pewnie objawy jakiejs anemi co moze byc rezultatem mojej diety odchudzajacej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 dzien cyklu
hej dziewczyny :) cymbalka, jak dla mnie to tez cos tam widac :) powtorz test za kilka dni to powinna byc wyrazniejsza kreska :) a ktory masz dzis dzien cyklu tak w ogole? bo chyba sie nie wpisalas do tabelki naszej :P elcia, ciakawe jak tam zuzzak, bo tez ma wpisane 20 w tabelce ;) u mnie dzien dzisiaj beznadziejny, jak w sumie caly tydzien mieslismy w srode ta roczanice slubu, ale nawet wtedy sie nie poprzytulalismy... osatnie przytulanko bylo chyba w poeniedzialek!!! wiec ja to na pewno w ciazy nie jestem, musialabym byc wiatropylna ale jestem wkurzona, nawet nie zdajecie spobie sprawy :( jakos tak te dni pouciekaly a do tego my caly czas warczymy na siebie, wiec checi na przytulanko nie ma wczoraj bylismy na tej kolacji, bylo super, potem poszlismy na drinka do pubu i co? wrocilismy do domu i mi zasnal na kanapie... i wiecie co? mam nadzieje ze w ciazy nie jestem, bo juz sama nie wiem czy ja to dziecko z nim chce. pan idelany, najlepiej w ramke i na scianie powiesic i nie dotykac, nie odzywac sie do niego. obrosl w piorka i sie stroszy. caly tydzien ani razu sie nawet ne zapytal jak ja sie czuje, slowem nie wspomnial o dziecku, jak mu zworiclam uwage to "przeciez sie pytam".. od slowa do slowa jak zwykle wyszlo ze "przesadzam i sie czepiam" a to ze sie nie przytulamy to tez moja wina, bo ja chodze caly tydzien naburmuszona.... caly tydzien odnosi sie do wczorajszej soboty i jego niecheci do ruszenia palca by pomoc mi w domu posprzatac.. ze niby od tygodnia chodze zdenerwowana i wczoraj juz musialam wybichnac... i takie ma facet podejscie, nie ze naprawde chce by mi pomogl no odkurzyc, tylko sobie powod do awantury szukam.... mam ochote usciec daleko w swiat!!!! i mi zwyczajnie przykro... nie, nie chce dziecka teraz myslalam ze byloby super tak w trzecia rocznice slubu sie zaciazyc, ale to glupi pomysl byl nauczyc faceta ze jak sie skacze kolo niego to znacze ze jest bogiem... ja mu teraz dam chce wojny to bedzie ja mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Moja kreseczka bardzo wyblakla i ledno ledno ją widać... Czyli jednak nic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka Pamietaj że wynik testu odczytuje sie po 5 minutach, jesli wtedy byla bledziutka kreseczka to jest ogromne prawdopodobienstwo ze jestes w ciazy. Jesli na ten sam test spojrzysz po pol godzinie to wynik jaki by nie byl jest juz niewazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
cymbalko, chyba troche za wczesnie. cos tam widac na tym tescie, ale taki cien cienia. nie nakrecaj sie i poczekaj. jesli mialas owu np. w 13 czy 14 dniu, to minelo dopiero 9-10 dni i moze sie dopiero zagniezdza! ja mam dzis 21 dc, co prawda staranka byly, ale juz sie wpisalam do staraczek na kwiecien :-) trzymam kciuki za twoje 2 kreski, bo cos tam jest, tylko poki co nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
hej dziewczyny ja też się staram na marzec:D może już coś wyszło:D ostatni @ miałam 27.05. cykle mam nieregularne ale ostatnie 3 były 29 dniowe... owulkę miałam chyba 11.06 w piątek wieczorem bo 12.06 w sobotę rano zauważyłam małą ilość różowego śluzu... w czwartek 10.06 i piątek 11.06 tak intensywnie się postaraliśmy :P a 18.06 wieczorem tak mnie strasznie zakłuło w macicy że aż wszasknęłam(jakby mi ktoś najgrubszą igłę wbił) mam nadzieję że to było zagnieżdżenie :D jak myślicie?? a tak po za tym mogę dołączyć do was??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym miesiacu staram sie z testami owu........w srodze i czwartek mialam bardzo jasne kreseczki w piatek troszke ciemniejsza wiec myslama ze w sobote bedzie juz gruba krecha i bede mogla zaczac w niedziele starania a tu wczoraj juz tylko jedna krecha heh Juz sama nie wiem chyba ten cykl pojdzie na zmarnowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
we wtorek idę na bete chcę mieć 100% pewność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy na dobre wieści! Dziewczyny, mnie bolą wszystkie mięśnie, szczególnie nogi i ciągle mi zimno, myślę, że jakieś wstrętne grypsko mnie próbuje zebrać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzzak, elcia1984, Nassani, co z Waszym testowaniem??? Przecież my tu czekamy na wieści a Wy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 dzien cyklu
uff bylam sie wyzyc na silowni i mi od razu lepiej :) humorek lepszy :) no to sie zaczelo - testowanie :P ja za tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)To ja już widzę , ze zaczyna się testowania na marzec. Ja staram się czekać cierpliwie ale jakoś słabo mi to wychodzi :( 26 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka!!! Nie rób za wcześnie testu. poczkeaj do spodziewanej @. mi też na kilku testach wyszła bladziutka linia, na innym tescię tylko jedna a tak dostałam. nie poszłam na bete nie chciałam rozczarowania że to może jest właśnie poronienie, bo tak często się zdarza. Mam nadzieję że u mnie to były trefne testy a nie poronienie. Ale trzymam kciuki za twoją drugą kreseczkę. Oby się pociemniła. Ale mówie Ci poczkeaj do spodzeiwanej @ i wtedy testuj. A jak tam dziewczyny co mają terminy na testtowanko? Jakie wyniki ??? Ja już przeskoczyłam na inny wątek "starania na kweicień 2011" . Zapraszam tym którym się nie uda w tym cyklu. Oby was było jak najmniej. :) Ale te które zafasolkują też zaprzaszam będziecie służyć dobrą radą i pomocną ręką oraz ramieniem do wypłakania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaawol
witam dziewczyny i trzymam kciuki :) u nas marcówki 2010 zaczęło się ok 18 czerwca z dobrymi wieściami więc i u was lada dzień się zacznie. eh pamiętam rok temu miałam od 19 ostatnią @ więc i wy jeszcze spokojnie możecie być marcówkami 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u was tez jest dzis taka okropna pogoda? Mam ochote tylko spac... Zaraz lece wykompac mojego Kacperka, usypianko i czekam na meza az przyjdzie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×