Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość nelly_mama
Jasne, że tak :). Zastanawiałam się właśnie nad moimi starankami i czy warto jeszcze popracowac w tym cyklu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojtam, zawsze się warto poprzytulać z mężulkiem, żeby poczuć tą bliskość i uczucie [i przyjemność :P], nie sprowadzajmy seksu tylko do staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam takie podejście w tym cyklu, szczerze to kochałam się z mężem kiedy chciałam i dopiero kilka dni po owulacji przypomniało mi się że ona faktyczne miała miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Z tym masz rację, poprzytulac się zawsze warto, tym bardziej, że to takie przyjemne jest :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co zauważyłam, to mężowie zwykle nie lubią kiedy baby im regulują współżycie ;) dlatego wychodzę z założenia że najlepiej spontanicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
ja jestem tez, ale do roboty sporo mam i nie nadarzam za Wami :P i musze uwazac bo dzisiaj leci mecz Anglia ktos tam i maja monitorowac net czy aby ktos nie oglada meczu... wiec boje sie ze zlapia mnie za za duzo siedze na necie czy cus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
A ja już muszę uciekac, odezwe się jutro. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
zuzzak mecz jest o 15, za 40 min wiec musze tez uciekac, zeby mie nikt nie dojrzal ze siedze na necie :) odezwe sie z domku papap milego dnia! Nassani.. 40 min!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
ja tez mam sporo roboty :-9 nawet nie wiem czy monitoruja, pracuje w administracji publicznej we wloszech to jakby co nic nie skumaja, hehe :-) ale czytam was regularnie i czekam na wiesci od nassani no i od reszty, ktora sie odwazy sprawdzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 dzien cyklu- no niestety zażyłam przeciwbólowe :(:(nie mogłam już wytrzymać nassani- daj znać co tam z betą :):) Kurcze czy was też to czekanie tak dobija jak mnie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dobija to że się boję zrobić testu hehhehe, kurcze znów mnie brzuch zaczyna boleć... może to jednak @.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
hehe Nassami juz wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani daj znać jak tam beta!!!!!!!!!! nie trzymaj nas w niepewności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
nie jestem w stanie sobie wyobrazic co ona teraz czuje w obu przypadkach - jesli negatyw lub pozytyw.. jestem przeonana ze jest pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
wlasnie, wlasnie, jestesmy spragnione pozytywnych wiesci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieję :D trzymam kciuki!! idę do męża - do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu nowa :) ale sledze wasze rozmowy juz dluzszy czas:) otóż jstem w 28dc i mam dziwne objawy ból brzucha tak jak na okres który mam dostać dopiero w sobote i zgage której nigdy wczesniej nie mialam ... przytulanko bylo dzien przed owulacja teraz jestem 11 dni po owulacji czy to mozliwe bym byla w ciazy? zastanawiam sie nad betaHCG ale nie wiem czy jeszcze nie za wczesnie :) zycze wszystkim dwoch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani-3mamy mocno kciuki za Ciebie jak tylko będziesz to daj znać bo już nie mogę wytrzymać :) powodzenia :) Dziewczynki a macie jakieś potencjalne objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sobie robic nadziei bo znowu sie rozczaruje jak dostane @ :( ale wszystkie objawy wskazuja na fasolke :) tak bardzo bym chciala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
w poprzednim cyklu tak sie nakrecilam objawami, ze kilka dni mialam mdlosci, nie mowiac nic o zgadze, bolu brzucha, nabrzmialych piersiach. Moj maz sie pozniej smial, ze mialam ciaże urojona hiehehi Teraz niczego sie nie doszukuje i niemam jakichs specjalnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×