Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 28 dzien cyklu
wybacz ze pytam a co cie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz ze pytam
jakos dziwne zdjecie jego dalas....nie chcialam nikogo urazic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
zuzzak!!!! puk puk puk!!! bo Ci monito rozbije od wewnatrz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w ciąży. żałuje, że zrobiłam test, cudownie było mieć nadzieję, że jest jeszcze jakaś szansa, choćby. nie płaczę. jest mi tylko tak strasznie ciężko na sercu. mąż teraz poszedł po wódkę, wermut i colę, mam zamiar się najebać dzisiaj bo inaczej nie wiem co zrobię. boże pierwszy raz od tylu miesięcy poczułam że mogę być w ciąży M powtarzał mi cały czas żebym sie nie martwiła, że na pewno będziemy mięli dzieci, a nawet jeśli nie, to ja jestem dla niego najważniejsza. nawet obiecał że się opije dzisiaj ze mną. ja już nie wierzę że zajdę w ciążę. mój organizm ze mną sobie pogrywa, nigdy mi sięokres nie spóźniał a tu proszę. pewnie jest coś nie tak. jak dostanę okres przejdę na kwietniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej tak mi przykro:( w nastepnym cyklu zastosuj moja metode ( ja tez ja teraz zastosuje w tym cyklu) czyli czekaj z przytulankiem do dni plodnych , za zaczne od 13 dnia cyklu co 2 dni wlasnie tak mi sie udalo zajsc ostatnim razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze test sie pomylił zuzzak...może jeszcze jest nadzieja skoro @ się spóznia...z ta wódką to może poczekaj zastanawiam się dlaczego z przytulaniem trzeba czekac do dni płodych, toż to kawał czasu, jakieś 1,5 tygodnia od 1 dnia cyklu...matko ja tyle nie wytrzymam, mój TŻ tez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu juz zapowiedzialam ze 2 tygodnie musi czekac i on jest twardy wytrzyma zgodnie z przepisami:) nie wiem czemu tak jest tak zaszlam osttnim razem lekarz tak nam polecil powiedzial ze po tych 14 dniach plemniki beda super silne i akurat trafia na owulacje wiec kolo 85% procet nam dawal ta metoda i orazu poskutkowala ale na forach wyczytalam ze to jest metoda na chlopca dlatego jej teraz unikaam ale teraz znowu ja zastosuje, zuzak glowa do gory poczekapoprostu cierpliwie moze ci sie cukl przesunol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie wierzę że 4 dni po okresie się pomylił. nie mam zamiaru stosować żadnej metody, szczerze to wszelkie starania mam serdecznie wiecie gdzie. za bardzo się w tym cyklu oszukałam i zawiodłam. będzie ciąża to będzie, nie - trudno. już po prostu nie mam nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm moze nie mysl o ciazy nie mierz temperatury itp, sex kiedy masz ochote moze to zadiala , ja tez nie wierze pomylke testu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daję sobie rok na zajście... jak nie zajdę to zmieniam swoje życie na bardziej szalone, może nawet się rozwiodę albo znajde sobie kochanka...nie ma tego złego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
zuzzak :-( bardzo mi przykro, ja wierzylam, ze jednak bedzie dobrze. Pamietaj, ze poki nie ma miesiaczki, to to cos znaczy! ja tez sie raz zawiodlam na moim organizmie, spozniala mi sie miesiaczka 3 dni w tamtym roku, na poczatku listopada i zrobilam test, PEWNA, ze to to, przeplakalam cala noc, bo wyszedl negatyw, a rano dostalam @. Miesiac pozniej bylam jednak w ciazy. nie znamy dnia ani godziny i nie mozemy tem posterowac tak jak bysmy chcieli. mi wlasnie do domu przyszly testy owulacyjne, ale ja mimo wszystko sproboje do 12 dc NIC nie robic i szalec potem. aaa i doszly tez 3 testy ciazowe, dzis 25 dc, wiec nie ma poki co testowac. no ja wlasnie Italia, wczoraj bylismy na takiej pizzy i piwnie, pycha!!! na zarelko nie narzekam, wlasnie przygotowuje bruschetta i bede popijala czerwonym winem, do towarzystwa mam moja mame, moj maz wyparowal na wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 28dc
Wiesiolek to po angielsku ''evening primose oli''. Mozna dostac w kazdej aptece, czy Bootsie. Szkoda kasy i czasu na czekanie na przesylke z PL. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 28dc
Evening Primose Oil, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na watku kwietniowym piszą, ze wiesiołek po owulce może spowodowac skurcze i poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
i wlasnie dlatego bierze sie go tylko do owu, jak sie nie wie, kiedy jest owu to do 14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak- bardzo mi przykro :( ale jeszcze jest nadzieja jak nie ma tej wrednej @ .... Mi mój kupił teścik i leży sobie ale strasznie się boję rozczarowania:( więc czekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jak uwas?? bylam 3 dni poza domem, nie mam czasu niestety czytac wstecz Którejs sie udalo???? ja dzis powinnam dostac @, NA RAZIE NIE MA :) Mezus zaraz jedzie do apteki po test-dam znac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś, juz we wtorek mialam delikatną kreseczkę i łudzę się, że dziś bedxzie mocniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
cymbalka daj znac! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dam znać :) mężus juz jechal, więc za 10 minut będę wiedziała. mam nadzieję, że się nie rozczaruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka- pewnie będą dwie piękne kreseczki :) A który to był dzień cyklu jak wyszła Ci ta jedna ale słaba?:) rudzik90- co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreseczki wyszly w 25 dzien, delikatne, ale widoczne - zrobiłam 2 testy zeby sie upewnic :) cykle mam srednio 27-28 dni, duzo czesciej co 27 dni, dzis 27 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreseczki wyszly w 25 dzien, delikatne, ale widoczne - zrobiłam 2 testy zeby sie upewnic :) cykle mam srednio 27-28 dni, duzo czesciej co 27 dni, dzis 27 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×