Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Smerfetko właśnie termin @ jeszcze nie minął. Źle się wyraziłam, teraz 16 powinien być a 15 mam w piątek wizytę u lekarza. Chciałabym zatestować i to bardzo, ale boję się znowu zobaczyć tą jedną kreskę na teście...ale kto wie może jutro kupię test i w środę rano zatestuje, będę jeszcze miała nadzieję, że lekarz powie mi nową wiadomość a nie tą samą jak przy każdej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwie kreski na teście owu...ide broic:) a co tam zaryzykuje wpadke;) błagam o modlitwe i prosze trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciukasy tararara Aguś a skąd wiesz, moze sie udało zaczekaj z testem, ja mam termin @ tez piatek/sobota i dzisiaj zatestowalam i cień cienia cienia kreski pod swiatło pod kątem zobaczyłam i schizuję nie wiedząc czy to jeszcze pregnyl działa, czy może to ciąża czy może to schizy lepiej poczekaj do piątku i rano zrób ja też będę testować w piątek ehhh ja sobie leże w wyrku, brzuch mnie boli troszkę, nie wiem czy na @? czy nie? troche te bóle jajnikowe dziwne sama jestem w domku, bo mężuś powinien dopiero za godzinkę wrócić, wstaję o 6 bo do pracy na 8, więc powoli ewakuuję się w stronę łóżka trzymajcie się dziewczyny dobrej nocy trzymam kciuki za staraczki i za oczekujące nie-przyjścia @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czytałam gdzies, żeby przez dwa tygodnie po pregnylu, nie robić testu ciażowego, bo z uwagi na zawartość HCG test za każdym razem wyjdzie dodatni, tak więc taka mała przestroga!! Chociaż z drugiej strony Emile trzymam kciuki! dziewczyny, bylismy dzisiaj na kursie tańca, dziś była rumba! Polecam wszystkim, niezła gimnastyka Kochane ok, wracam do dalszego czytania, bo napisałyście dzisiaj całe dwie strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Anetka20...........20............1(5)............4.10(?). ........Bielsko-Biała b.szczęśliwa......25.............6.............ok.06.10 ........Białystok Marcia21...........24............11..............8.10.... ......Warszawa taka j...............29............14.............06.11.......... Katowice Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice honor74............36.............5.............06.11.... .......Poznań e-mile................24............6.............15.10/1 6.10. .......Praha Miśka.............32.............29(9)............21.10 Skierniewice/Wawa smerfetka83.......26............6 ..............22.10........Warszawa izabellka24..........24...........2...............03.11.. . ......lubelskie Bąblinka..............26...........2...............25.09 .......Czy-wa//Bytom BRZUCHATKI: NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN PORODU Emilia_83.........26..........2 .................. Poznań......... Aniołek81........29........13(?).............łódzkie.. ...........01.05.2011 Stylowaa........30...........8.............Chorzów/Selfo ss....21.05.2011 Taka jedna, zauważyłam, że mamy taki sam termin :) Muszę poprawić stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka, trzymam kciuki! Pieknie, że pęcherzyk pękł. Ja od przyszłego tygodnia będę jeżdzić na monitoring. Zobaczymy czego się dowiem. Jutro natomiast o 8.30, na badanie idą żołnierzyki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór..... Pewnie już wszystkie śpicie Kobitki.... Ja niedawno wróciłam z pracy i co znowu zaległości....Hmm :(:( Witam Nowe staraczki w Naszym gronie..... E-mile - najważniejsze, że ta druga kreseczka jest, 3mam kciuki, żeby za kilka dni była grubaśna i wyraźna :):):):):) Honorku - kurs tańca, nono....Ja to mam dwie lewe nogi :(:(:( ojoj. Przykro mi, że @ się pojawiła....A jutro trzymam kciuki za żołnierzyki Bąblinka - szczęśliwej podróży i udanego wypoczynku :):) Smerfetko - to super, ze zastrzyk pomógł i pęcherzyk pękł....:):) Teraz najważniejsze, żeby @ się nie pojawiła!!!! #mam kciuki Ja w piątek jadę do gina, żeby sprawdził co się dzieje, zrobi mi usg i najprawdopodobniej od następnego cyklu wracam do stymulacji CLO....Mam nadzieję, że ta przerwa coś da i niebawem się uda (ale mi się zrymowało :-D) Znikam spać bo jestem wyczerpana po pracowitym weekendzie, a wolne mam dopiero czwartek i piątek.... Dobranoc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja bym w takim razie nie robiła testu, skoro w piątek i tak masz wizyte u ginekologa to szkoda kasy chyba, i tak się dowiesz. mila czekam na twoje wieści w sobotę czy kiedy tam robisz test :) honor my zawsze mamy tak samo ten termin, może jak jedna zaciąży to druga też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D Niesamowite - ja pierwsza????? Wy jeszcze śpicie????? Niemożliwe????? Trzeba to białą kredą na kominie zapisać :-P Taka j. - ja tez doszłam do wniosku, że jeśli w takim tempie będą postępowały strony po stronie to ja się nie wyrobię za żadne skarby do tej 150 :(:(:(:( Aga i jak sytuacja, robiłaś testa??? Ja tez bym na Twoim miejscu zrobiła, strasznie niecierpliwa jestem....Mam nadzieję, że @ się nie pojawi.... Wiecie co, mnie mój mąż ostatnio normalnie zaskakuje.....Trochę mi zalazł w piątek za skórę no i stara się poprawić - w niedziele dostałam od niego bukiet pięknych, długich róż.....(są śliczne) a dzisiaj rano (0 5!!!!) zafundował mi taaaaaaką porcje przytulanek, że hohohoho :-D :-D :-D Normalnie w szoku jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten piękny (u mnie jeszcze bardzo ciemny) poranek. Ja dziś jakaś wyspana,zadowolona z życia,brzuszek nie boli,oby tak dalej dzionek mijał:) Miska te nasze chłopy to potrafia czasem zaskoczyć ,co? :D Wiesz,jakby tak zawsze mieli byc mili to by sie znudziło,co nie? :D Aga ja bym na Twoim miejscu testa zrobiła,bo obawiam się ,że doktor przy badaniu może przy tak wczesnej ciąży nie mieć 100 % pewności. Ja testowałam 6 dni przed datą spodziewanej @ testami owulacyjnymi.Ich pozytywny wynik oznacza owulację bądź ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa o j potrafią potrafią zaskoczyć :-D :-D :-D Cieszę się, że się dobrze czujesz.....:):) A ja standardowo - znikam do pracy. (:( Postaram się wieczorkiem nadrobić to co napiszecie..... Miłego dnia Wszystkim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Anetka20...........20............1(5)............4.10(?). ........Bielsko-Biała b.szczęśliwa......25.............6.............ok.06.10 ........Białystok Marcia21...........24............11..............8.10.... ......Warszawa taka j...............29............14.............06.11.......... Katowice Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice honor74............36.............5.............06.11.... .......Poznań e-mile................24............6.............15.10/1 6.10. .......Praha Miśka.............32.............29(9)............21.10 Skierniewice/Wawa smerfetka83.......26............6 ..............22.10........Warszawa izabellka24..........24...........2...............03.11.. . ......lubelskie Bąblinka..............26...........2...............25.09 .......Czy-wa//Bytom Sisetka..............29...........6...............04.11 .....Bielsko-Biała BRZUCHATKI: NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN PORODU Emilia_83.........26..........2 .................. Poznań......... Aniołek81........29........13(?).............łódzkie.. ...........01.05.2011 Stylowaa........30...........8.............Chorzów/Selfo ss....21.05.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka sorry, że byłam pierwsza, niechcący. mój mnie wcale nie zaskakuje, zapieprza teraz dosłownie, wczoraj wrócił do domu, a właściwie dzisiaj, o 3 w nocy bo po swojej pracy pojechał na fuchę do kuzyna a o 8 rano pobudka i znowu pojechal, jest przez to wszystko niewyspany a jak niewyspany to cholernie nerwowy. kwiaty mi przywiózł może ze 2 razy w całej historii w przeprosiny tylko, że ja nie przepadam za kwiatami uważam, że to strata kasy (sknera jestem straszna wiem) i już mi tak nie robi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki tak sobie dzisiaj od samego rana siedzę na forach, czytam o dniach płodnych, śluzach i takich różnych pierdołach...i chyba muszę wyluzować bo można sfisiować w ten sposób...W zeszłym cyklu to chyba to moje fisiowanie wydłużyło mi cykl...zawsze miałam max 28 dni a ostatnio 30!1Wszystkie objawy sobie wmówiłam...masakra...Nie zdawałam sobie sprawy,że psychika może tak wiele zdziałać...Już nawet mój facet mówi do mnie wczoraj-weź już zajdź w ciążę bo ten stan rzeczy mi się znudził...Pewnie miał na myśli moje fisie...Ok koniec z tym!!Zabieram się za coś pożytecznego...Może jakieś porządki??Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :-) dopiero teraz od kilku dni mam wolny czas :-) jestem tak zakręcona, tak zapracowana że szok :-/ od rana studia, potem w domu trzeba porobić. Z nogą coraz lepiej :-) Wczoraj byłam na kontroli i być może w przyszłym tyg ściągną gips:-) I wiecie co mam pewien problem.. Od kilku dni strasznie boli mnie jajnik. Jak nigdy jeszcze. I mam strasznie dużo śluzu. Byłam wczoraj u lekarza, powiedziałam mu to.Zapytał kiedy ost raz się kochałam i czy nie podejrzewam ciąży ponieważ mam owulację. Ale jak to możliwe? Przecież ledwo co poroniłam.. On na razie nie może tego stwierdzić bo jest za wcześnie ale mam za kilka zrobić test ciążowy i badanie krwi. Jakoś nie dopuszczam teraz do siebie myśli, że mogę być w ciąży. Może to po prostu jakaś duża owulka? Nie mam pojęcia. Teraz kiedy odeszłam od myśli i starań o dziecko nagle "ono" się pojawiło?? Nie wiem co mam myśleć... Spadam ugotować obiadek. Wpadne tu wieczorem jak będę miała więcej luzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka mój pęcherzyk pękł sam ładnie bez żadnych zastrzyków,bo się pewnie moich gróźb przeraził :D A u Ciebie słońce,jak je z pęcherzykami?Same pękają,czy też musisz coś na ich pęknięcie brać? Zocha ja z tym wmawianiem sobie objawów odpuściłam już w poprzednim cyklu,bo naprawdę można sfiksować.Ja chyba odczuwałam już wszystko-zmęczenie,nudności,bóle podbrzusza i jeszcze wiele innych.A ciąży oczywiście,jak nie było,tak nie ma.No ale może po prostu musimy popracować nad swoją cierpliwością... Anetko a może własnie odpuściliście i stąd tak szybko się udało?Jejku,ale to cudowna byłaby wiadomość!!! Kiedy masz zamiar testować? Honorku jak tam mąż po dzisiejszych badaniach? A u mnie dziewczyna cisza.Nic mnie nie kłuje,nic mnie nie boli-ciekawe,czy to dobrze,czy źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) ja wczoraj starałam się:) z małym udziałem męża:)dzisiaj tez zrobie sobie test owu.teoretycznie dzisiaj mam 14 dzień czyli połowa cyklu,no zobaczymy.Co by nie wyszło to i tak będzie przytulanko bo po siłowni jakoś chce mi się kontynuować"trening" z moim prywatnym instruktorem:)coś mam jakieś przeczucie że w dobrą stronę żołnierze poszli wczoraj,zazwyczaj wszystko jakby wylatywało a wczoraj nic:)pozycja kolankowo-łokciowa dla kobietek z tyłozgieciem macicy jest super:)tylko trzeba czekać jakieś pół godziny(według wskazań lekarza) co nie jest do końca przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara padłam ze śmiechu,jak przeczytałam Twój pościk-fajna z Ciebie kobietka :-) I cudnie,że masz takie optymistyczne podejście do sprawy-sprzedaj mi go trochę ;-) A może i ja wypróbuję tą pozycję?Przynajmniej nasionka w dobrą stronę zmierzać będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My juz po badaniu, niestety mała ruchliwość zołnierzyków. Nie poddamy się jednak, badanie powtórzymy i zafundujemy sobie proxeed firmy babystart. Tak póki co poleciła ta laboranyka, która robiła analizę badania. Lekarza jeszcze w klinice nie było. Musimy sie bowiem umówić z nim na wizytę. Dzisiaj byliśmy w aptece też po salfazin, ale go nie było. Ma być jutro. Smutni mi jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honorku nie smuć się. Wszystko będzie dobrze. Na pewno znajdziecie jakiś sposób, żeby pobudzić żołnierzyki. No chyba są na to sposoby, prawda? Na pewno są!! A jak ogólne wrażenie na temat kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honorku nie smuć się,bo może wcale nie jest tak źle!Najlepiej szybko wybierzcie się do dobrego androloga,który omówi z Wami badania i powie Wam,co powinniście robić dalej. A jaka jest ilość plemniczków na ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko pozycja tzw od tyłu ewent7ualnie na pieska i tak zostać aby macica była nachylona,lekarz wczoraj polecił mi ją. Honorku i słonecznik kup mężowi:) podobno żołnierze spida dostają po nim. Wysyłam milion tysięcy drgać i pozytywnej energii:) dla Was Wszystkich kobietek:) idę trenować:) wieczorem wpadnę jak test owu zrobię:) poinformować jak się sprawy mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko, liczba plemników w mln na ml - 54 mln, ruch prostolinijny - A ----------- norma więcej niż 25 % ruch wahadłowy - B 1% norma więcej niż 25 % ruch w miejscu - C - 15 % bez ruchu - D - 84 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko moja Małżowinka do późna w pracy,także z młoda korzystamy:) idę na siłke(że niby zdrowy tryb życia zaczynam) a na mężu owszem będę ćwiczyć a raczej mąż na mnie:) kurcze ciekawe jak wyjdzie dzisiaj owulacyjny....normalnie nie czuje owulacji tzn piersi mnie bolą ale to raczej po siłce:) także jak wrócę na masaż zderzaków do mężulka się zgłoszę:) trzymajcie kciuki co bym tam nie padła,aż wstyd moja 7 letnia córka ma lepszą kondycje niż ja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja wróciłam przed godziną z pracy mężus jeszcze w pracy bo jakiś projekt dla polityków miejskich robi a niebawem wybory czy coś takiego i musi im serwis internetowy skończyć programować ehh boli mnie brzuch, tak ajkby na @ ale mam dużo białego i przezroczystego śluzu ale moja nadzieja niknie, zapewne nie udało się a cień kreski to był pregnyl zobaczymy do piątku ehh honorku co do wyników męża to faktycznie ruchliwość nienajlepsza ale nie załamuj się, dacie radę poza tym czasem nasienie jest kiepskie a i tak niektóre plemniki sa silne i trafią tam gdzie mają trafić! pamiętaj o tym a jeśli chodzi po polepszenie nasienia- niech codziennie łyka cynk, l karnityne i je dużo SELERA i FASOLKI PO BRETOŃSKU wiem, że może się to wydawać śmieszne ale właśnie te dwie rzeczy wpływają najbardziej na jakość brat mojego męża wcinał i miał lepsze wyniki odżywianie jest bardzo ważne poza tym też takie szczególy jak rodzaj bielizny, temperatura otoczenia (np czy nie pracuje w miejscu gdzie jest wysoka temperatura itd) jak wszystko dobrze zaplanujecie to jakość się poprawi stylowa super, że się dobrze czujesz Miśkaaa widzisz jakiego masz zaskakującego mężulka mój dzisiaj o 6 rano mnie wyprzytulał, że hej teraz się boję, że nawet jak się udało to mogło to zaszkodzić i stąd ten ból jak na @.. ale starał się być ostrożny (bo on to teraz jak się staramy i jak wiemy, że jest chocby mini szansa na ciążę- to świruje i tak o mnie się troszczy, że szok :D ciekawe co będzie jak będę w ciąży już napewno :P ) ehh moja nadzieja niknie smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honor nie poddawajcie się, może i ma ruchliwe ale na pewno jakiś dotrze do celu. anetko a kto wie, odpuściliście więc może i się udało, tak często bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honorko nie martw się znajdzie się choćby jeden odważny i twardy rycerz,zobaczysz:) pamiętaj że do tego nie trzeba miliona tylko jednego,zdrowego:)ja już po siłce,dzisiaj normalnie aż godzinę plus kwadrans wytrzymałam:) pić mi się chce a tu znowu do 22 na test czekać :) napiszę co i jak:) i będziemy się tuli tuli:) A tak po za tematem to macie jakiś pomysł na to żeby rytm dnia odwrócić?? w nocy spać nie mogę a w dzień śpię jak suseł,tylko to uciążliwe bo wszystko zawalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emile słońce nie trać wiary,bo wszystko jeszcze jest możliwe!Mamy tu przecież dewizę,że póki @ nas nie przybędzie,to nadzieja zawsze jest :-) A sobota już niedaleko... Tarara najlepiej by było,jakbyś rano normalnie wstała,zmęczona przełaziła cały dzień,a potem wieczorkiem ładnie lulu poszła :-) Ale poczekaj może z tym do zakończenia gorącego tygodnia ;-) Honorku a umówiliście się do lekarza w związku z badaniami męża?On na pewno coś zaradzi! Kochane a ja dzisiaj zbankrutowałam :D Byłam na mega zakupach i kupiłam dwie pary zimowych butów mojemu bąblowi,ciepłą kurteczkę,a dla siebie śliczne kozaczki-jeju,ale szczęśliwa jestem :-) Dziewczyny znacie jakieś przepisy na dania z selera?To swojemu M. bym zafundowała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×