Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

smerfetka a ile dałaś za te badania?? tez się tam przejadę,zobaczę co lekarz jeszcze powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaciliście za badanie nasienia???? mój mąz zapisał sie do lekarza, poszedł i badanie narządów plus spermiogram miał na ubezpieczenie :/ polska jest chorym krajem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-mile właśnie nad tym sie zastanawiałam,maz ma nadcisnienie,więc musze go do lekarza wysłac i od razu wszystkie badania zrobić. smerfetka my 50 złoty,może dlatego jakies inne,ale prywatnie w laboratorium robiliśmy,aż dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani Wynik wydaje się być prawidłowy. Nie został wykonany według standardów WHO więc trudno mi powiedzieć na temat szczegółów Z poważaniem Piotr Pierzyński Szanowna Pani Wynik wydaje się być prawidłowy. Nie został wykonany według standardów WHO więc trudno mi powiedzieć na temat szczegółów Z poważaniem Piotr Pierzyński TAK MI LEKARZ NA BOCIANIE NAPISAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na miły początek dnia przywitały mnie dzisiaj w toalecie te cholerne plamienia :-( Kuźwa 21dc i koniec moich nadziei :-( I jak tu myśleć pozytywnie?Jak wierzyć,że się kiedyś uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam pytanko...Skoro mój pęcherzyk w środę miał 12,6mmto licząc że rośnie około 2mm na dobę to w niedzielę miał 20...czy możliwe aby w poniedziałek już pękł?To dla mnie strasznie ważne, bo przytulanki były w niedzielę, a nie chcę już mojego partnera męczyć z tym jego uczuleniem..bo to wcale nie schodzi...Hmmm a wczoraj czułam wieczorem jak takie prądy mi przechodziły przez podbrzusze i wczoraj tempka rano 36,35 a dzisiaj 36,5...nie wiem co o tym sądzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko Kochana, pamiętaj, że ja też dostałam takie lekkie plamienie zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży i wtedy też mi się świat zawalił. A jednak się udało ;-) Wytrzymaj jeszcze trochę, może to wcale nie objaw nadchodzącego @. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mila a Ty nam daj znać jak już będziesz znała ten wynik. Oby to była ciąża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam, że się wtrącę....
Zocha - wcale niekoniecznie pęcherzyk musi rosnąć 2mm na dobę. Równie dobrze może być tak, że nie urósł w ogóle dalej :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ja na moment, przynajmniej narazie....I z ogromną prośbą..... E-mile właśnie do Ciebie. Przepraszam, że Ci zawracam głowę - mogłabyś coś dla mnie sprawdzić.....Oczywiście jeśli to nie będzie kłopot....Miałabym ogromną prośbę, abyś dowiedziała sie ile u Was, w Czechach kosztuje jedna ampułka Merionalu 75 jednostek. Będę niezmiernie wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko, może jednak jest szansa? ja też w tym cyklu nie mam nadziei, w najlepszym momencie starań się pokłóciliśmy i lipa więc, czekam na @ i od nowa ... ehh...głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka doskonale Ciebie rozumiem...w dni płodne mojemu facetowi jakieś uczulenie na narządach wyskoczylo...były przytulanki w 11dc ale nie wiem czy to coś da....bo teraz go to boli i dzisiaj 13 dc i chyba nici z tych staranek w tym miesiacu...Ciekawe czy jest mozliwość aby po przytulaniu w 11dc zajść w ciążę...Może gdyby owu wypadła dzisiaj to byłaby jakaś szansaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja jak kiedyś miałam jakąś infekcję to stosowałam czopki clotrimazol. I mój mąż też musiał się zabezpieczyć, żeby bo zdążyło na niego to przejść.I dla facetów jest maść o tej samej nazwie. ogólnie powinna być na to recepta, ale jak masz jakąś znajomą Panią farmaceutkę, to Ci to sprzeda. A maść naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrociłam beta hcg z 16,5 spadła do 0,7 czyli najprawdopodobniej udalo sie ale przez krwawienia i plamienia z miesniaka stracilam ten zarodek jestem załamana po prostu załamana w życiu gorszego rozczarowania nie przeżyłam z kliniki pojechałam prosto do męża pracy bo musiałam się wypłakać tak mi smutno!!!!!! i co teraz? ja już mam dość, psychicznie wysiadam chyba zrezygnuje ze starań i jeszcze ta operacja tak się boję mam tego wszystkiego dość... Misia sprawdze ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg cen podanych w internecie 10 ampułek Merionalu 75 jednostek kosztuje 2689,22 K czyli jedna ampułka to będzie 270 koron czyli jakieś 43 złote ale ceny mogą różnić się w zależności od aptek poza tym jeśli masz na recepcie zniżke to nie wiem czy tutaj będzie obowiązywać więc najprawdopodobniej będziesz musiała zapłacić całość, czyli około 43 złote ceny podawane są w paczkach po 10 ampułek, ale pewnie można zamówić pojedynczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiu :-) może się nam udało..kto wie..niezbadane są.... miła-----tak strasznie mi przykro...trzymaj się kochana...jedyne co można powiedzieć...musisz być dzielna!! i na pewno się uda! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się zastanawiam ...zosia może szansa jest może.. czyli mniej więcej wtedy co ja i smerfetka masz termin @ ? to czekamy! a poszedł Twój do lekarza z tym czy coś stosuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila strasznie mi przykro :-( Trzymaj się Kochana. Dobrą stroną tej sytuacji jest to, że wiesz że możesz zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila nie wiem co napisać, wiem, że i tak dzisiaj pewnie nic Cie nie pocieszy, trzymaj się jednak i nie poddawaj! smerfetko ja bym też nie skreślała tego cyklu tak łatwo, plamienie to jeszcze nie okres. może jednak sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :):) Jestem, tak jak obiecałam...Napracowałam się dziś solidnie i postanowiłam odpocząć, a co w końcu mam wolne :):) Przykro mi bardzo, że macie takie przeboje, przykre niespodzianki w tych Waszych starankach....Kurczaki, ja to chyba nie powinnam narzekać. Tak na dobrą sprawę mam problem z owulką, tylko z owulką lub aż. Cykle w miarę regularne (no chyba, że sama odstawię bromergon to wtedy cuda - wianki) :(:( E-mile - Kochana bardzo mi przykro, że tak się wszystko potoczyło. Musisz wierzyć w to, że się uda. A uda się NA PEWNO. Zobaczysz...:):) Przytulam mocno :) Zocha - wszystko jest możliwe, a nie miałaś robionego usg? wtedy byłaby pewność....Będę mocno trzymała kciuki...:):) Aga - głowa do góry...Naprawdę będzie dobrze. Cieszę się, że pomału wracasz do równowagi. Powiedz jak po dzisiejszym monitoringu, co powiedział lekarz... Tararara - czasami tak bywa (sama to przerabiałam :(), że jak są teoretycznie największe szanse to wtedy albo coś staje na przeszkodzie, albo samo nie wychodzi.... Marcia - my tez w domu zbieraliśmy "materiał" do badań a potem szybko w samochód i do laboratorium... Taka j. - to dobrze, że @ się pojawiła, przynajmniej będziesz mogła porobić te badania wszystko może wtedy się wyjaśni....Będę trzymała za Ciebie kciukasy, bardzo mocno, żeby wszystko było dobrze...:) A co u mnie - byłam w zeszłą środę u gina, zbadał moją poturbowaną pierś - i jak na ten moment wszystko było dobrze, żadnych zmian. Sprawdzi jeszcze raz przy następnej wizycie czy nie ma żadnych zmian...Miałam robione usg, żeby sprawdzić co z moim pęcherzykiem, który kilka dni wcześniej ujrzała pielęgniarka robiąca usg i co się okazało - to nie był żaden pęcherzyk tylko jakaś pozostałość, jakieś ciałko żółte czy coś tam. Nie pamiętam co...I gin stwierdził, że to może blokować owulkę :( i całe nasze staranka. Dostałam tabletki i czopki i to wszystko ma spłynąć z @, która pewnie pojawi się za kilka dni....A potem zaczynamy staranka. Standardowo bromergon i CLO no i do tego zastrzyki. Mam przepisany Merional. Stąd moje pytanie E-mile do Ciebie o cenę tych ampułek bo wiem, że w Czechach można kupić dużo taniej....I wiecie co, znalazłam kogoś kto może mi je sprowadzić....:):):) Mam nadzieję, ze mi pomogą :):) Dziewczynki, przepraszam, że Wam tak się rozpisałam i smęcę o swoich nadziejach w chwili, gdy Wy macie swoje problemy....Mam nadzieję, że nie będziecie miały mi tego za złe..... Pozdrawiam ciepełko....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa-naprawdę cudowne jesteście i cieszę się,że jesteśmy tutaj razem. I to nie tak dziewczynki,że ja szybko tracę nadzieje i wszystko przekreślam.Po prostu mam te plamienia od niewiadomo jakiego czasu i zawsze jedno one zwiastują :-( Nie wiem...mam ochotę odstawić wszystkie te leki,wizyty u lekarza i dać sobie spokój z tymi całymi staraniami :-( Mila strasznie mi przykro słońce,bo wiem,jakie wielkie miałaś nadzieje :-( To żadne pocieszenie,ale pewnie dzisiaj pewnie tak samo się czujemy :-( Zocha szanse na ciąże zawsze są i musisz się tego trzymać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana w sumie to w styczniu i wyszedł bardzo niski,ale wtedy jeszcze żadnych leków nie brałam i podejrzewam,że nie miałam owulacji. Teraz łykam Duphaston i czy on mi nie powinien tego progesteronu podnieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jeżeli chodzi o maść Clotrimazolum (jakoś tak) to powinna być bez recepty i kosztuje ok. 4zł z pół roku temu ją kupiłam bo dopadła mnie jakaś infekcja mój mąż też stosował. Mila bardzo mi przykreo ale głowa do góry, wylecz mięśniaka i już nic nie stanie na drodze dziecku. Smerfetko nie poddawaj się, uda się zobaczysz. Ja jutro wyjeżdżam prawdopodobnie na dłuższy weekend do szwagierki pod granice niemiecką. Miłych i owocnych staranek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila tak mi przykro :( wiem co czujesz, ale ściskam i całuję Cie mocno :* Miśka poszłam na monitoring i pocałowałam klamkę przyhcodni :( dzisiaj była zamknięta, nawet żadnej adnotacji nie było :( jutro jest 11dc i ostatni dzień na stawienie sie na monitoring :( pójde po pracy, mam nadzieję, że jutro będzie przyjmował, bo nawet kartki nie było :( dla czego ja mam takiego pecha? :( :( czy ja naprawdę za dużo chcę od życia? tylko tego jednego jedynego dziecka pragnę najmocniej na świecie a tu wiecznie jakieś kłody pod nogi :( :( Płakałam jak dziecko jak wróciłam do domu, jestem załamana i straciłąm nadzieję, że kiedyś w ogóle się uda :( mam ochotę zrezygnować ze starań o dziecko, bo wszystkie znaki wskazują na to, że go nie będę miała tak czy siak :( chyba te 17 cykli to już wystarczająco aby sobie darować :( tak mi sie wydaje :( chyba czas zastanowić się nad kupnem psa, może zwierzątko pomoże mi zastąpić instynkt macierzyński :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsza jest jeszcze w tym wszystkim walka z moim mężem o przytulanka :( od wczoraj robie testy owulacyjne, wychodzą 2 kreseczki ciągle co mnie dziwi, że tak szybko, ale mój mąż nawet nie raczy się do niczego zabrać :( teraz ma nocki i mu sie nie chce przed pracą, a jak mu się pewnie zachce to będzie za późno :( nie mam zamiaru już go prosić o przytulanka, poddaję się :( mam taką ochote wrócic na prawko, ale boję się, że nie będę mogłą się skupić :( ja się na prawdę dziewczyny poddaję :( może Wy będziecie miały więcej szęścia niż ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×